[4Story] 4Ancient.eu Oldschool

Oldschool serwer 4Story z czasów przed Gor (Patch 3.4)

7SjizFK.png

OFICJALNE LINKI:

Strona główna: 4Ancient.eu

[NA DOLE ZNAJDUJE SIĘ REFLINK BY UZYSKAĆ NAGRODY O WARTOŚCI 50G+]

Na temat serwera:

Serwer istnieje już od 2,5 lat

Serwer nie posiada w itemshopie ekstraktów dalszego istnienia, trzeba je sobie samemu wydropić z łez bogini bądź zakupić za punkty bonusowe, które się uzyskuje za zabicie mobów. Wszystkie inne ulepki są do wydropienia na drugiej bitwie. Czyli ogółem serwer nie posiada systemu p2w jak na serwerach od gameforge. Na serwerze gra obecnie więcej osób niż na jakimkolwiek serwerze od gameforge.

Maksymalny lvl: 90

Mnoznik expa z questów: 4.8x

Mnożnik expa z potworów: 1.8x

1-4 srebra z jednego potwora (zależne od lvla)

Ulepszanie do +8 ma 100% na powodzenie.

Co 5 lvli dostaje się różne nagrody ułatwiające rozgrywkę (punkty bonusowe, ulepszacze)

Na stronie w strefie download istnieje również polskie spolszczenie klienta.

Oraz wiele, wiele więcej (link do anglojęzycznej prezentacji na dole)

[ZAREJESTRUJCIE SIĘ Z REFLINKA, A DOSTANIECIE TE NAGRODY ZA WBICIE 80LVLA]
http://www.4ancient.eu/register.php?ref=3F6160

30x Tynka
60x Mikstura szczęścia
60x Formuła mistrza
30x Zwój wskrzeszenia
5x XP Potion (1h)
100x Premium HP Potion
100x Premium MP Potion
10x 100 Bonuspoints
3x Czekolada doświadczenia (3H)
Siodło na 30 dni

ile ludzi gra???

1lajk

Średnio 400+ osób online, na wojnach dochodzi do ponad 600 osób. Dla porównania na serwerach oficjalnych (gameforge) gra ~200 osób w godzinach szczytu. Na obecny moment jest to najbardziej zaludniony serwer 4story.
4Ancient jest serwerem oldschoolowym, gra została wydana w 2008 roku więc grafika nie obala i większość graczy gra ze względu na nostalgiczną wartość gry oraz fajną konkurencję z innymi graczami.

Na serwerze trwa aktualnie event wielkanocny z codziennymi giveawayami i ratami by ułatwić grę nowym graczom.
+100% expa z questów
+300% expa z mobów

Po zarejestrowaniu się z reflinku i wbiciu 80lvl nic nie dostałem

edit: Jednak działa, wystarczy poczekać kilka dni. Polecam :slight_smile:

Nie trzeba czekać kilku dni tylko musisz mieć również przegrane 12 godzin, wtedy jestem w stanie zaakceptować i wysłać Ci nagrody :slight_smile:

Ważnym byłoby w sumie zaktualizowanie stanu serwera:
Serwer jest aktualnie najbardziej zaludnionym serwerem 4Story który niedawno pobił rekord ponad 1100+ graczy online jednocześnie. Aktualnie liczba osób utrzymuje się na poziomie 700+ średnio. Event halloweenowy się coprawda już zakończył aczkolwiek w głównych miastach uświadczymy mrocznego klimatu.

Cześć,
skorzystałem z Twojego reflinka i mam 80 poziom, ale dalej nie otrzymałem nagród, bo pewnie nie zaakceptowałeś. Byłaby szansa na taką akceptację? :slight_smile:
Pozdrawiam