AAU - w skrócie

Tak łowienie mam mieć tą samą zmianę na starych serwach - przy czym sam nie wiem na czym dokładnie ma polegać, coś mówi się o nowych rybkach, nowych konkursach przy łowieniu sportowym.
Nie za działkę tylko z domu dodatkowy labor.
I wiadomo, że im więcej ktoś czasu poświęca tym więcej/szybciej ma, i nie ma sensu porównywać kogoś kto ma 15+ h na granie z tym co gra 3-4 godzinki. Raczej chodzi o zmniejszenie tempa odstawania czołówki od reszty co uprzyjemni pvp, przynajmniej mam taką nadzieje, dlatego dam się namówić na spróbowanie.

Jak Ci hype tak szybko opada to może jakieś problemy z libido masz?
:slight_smile:

Jeśli chodzi o ALTY to oczywiście zrobili limit do 3 kont dla altów, stwierdzili że jeśli dawaliby pozwolenia na multi konta tylko rodzinom/współlokatorom/parom to by się okazało, że każdy ma nagle 3 siostry i 4 braci.

Ale jak dobrze rozumiem , przy braku Apexa i itemów tradable nie ma sensu robić postaci na NA, wiec bez altow palących labor powinna się chyba mocno zmienić ekonomia serwa w stosunku do obecnych.

A to na pewno :slight_smile:
Profesje, które były zdominowane przez alty teraz będą o wiele ważniejsze.

Wtf? Nie, opadło mi hype bo w sumie AAU to przeciętne MMO, które jest przeznaczone głównie dla koreanćow (czyt. albo grasz 15h dziennie albo wcale), a jednak wolałabym coś bez chorego wyścigu szczurów. Niestety już takich MMO nie ma, nawet WoW zmienił sie w szarpaninę i no-lifenie po 15h.

No i PvE nie zachwyca, a tylko na nim mi zależy - za stara jestem na walenie klapsów jakimś szczylom co na infie zamiast programować to grają w AA :slight_smile: W WoWie swego czasu grałam bardzo dużo PvP i to competive, więc przedawkowałam to już na całe życie :smiley:

To daj sobie klapsa w czoło, a potem prześledź status aktualnych patchy jak uważasz, że by grać w ArcheAge i progresować trzeba grać po 15h dziennie. Ja jestem za stary na tłumaczenie laikom podstaw rozgrywki po raz enty i myśle że Twojej energii też tutaj szkoda @Bemol123 :wink:

1lajk

Trzeba robić nowe konto jak to było z serwerami “fresh start”?

Nie trzeba, można dodać gre jakoby do swojej biblioteki na danym koncie, bo Unchained bedzie jak osobna aplikacja, także jak najbardziej na starym koncie też możesz go używać.

Jakbyś miał więcej pytań to zaoobserwuj mój kanał na Twitch tam staram sie odpowiadać nowym i powracającym graczom, znajdziesz tam też info odnośnie Ekipy którą zbieram na Unchained…

Najbliższy stream niestety jutro popołudniu, bo jutro na rano do roboty… :wink:

Do usłyszenia! :wink:

Może Hasirka potrzebujesz po prostu dobrego towarzystwa, wróć do czasów kiedy grałaś dla ludzi nie dla gry. Pozdrawiam.

1lajk

Jeśli szukasz pve to nie archeage. :slight_smile:
Tyle w temacie.
A czy mmo jest przeciętne… Nadal jest to triple A produkcja z całkowicie open światem i milionem opcji sandboxowych, nadal jest to mmo w pełni rozwiniętym naval combatem. Nadal jest to aktualnie najlepiej zbalansowane mmo jeśli rozmawiamy o mass pvp.
Generalnie kwestia czego szukasz.
Jak jesteś casual’em który gra 3h dziennie to po prostu zrobisz sobie daily, troszkę posiedzisz sobie w domku zrobisz z 1-2 eventy i generalnie świat idzie do przodu.
Oczywiście ten kto będzie grał 15h dziennie będzie do przodu, ale przez aktualną formę zdobywania geara to nie będzie aż taka przepaść z jaką mieliśmy do czynienia na alphie i nadal będzie można przeciwko tym ludziom grać i walczyć.

Pierwsze questy i pierwszy mount w Archeage Unchained 6.0

Jakby ktoś dokładniej potrzebował poradnika o AAu https://docs.google.com/document/d/1q6epZcJ9nJMrteAAldJBc_ycNze59SRTojPb_qOBJd8/edit#

Kiedy będzie premiera?

15 października 2019 r.n.e :slight_smile:
Ale nie wiem, czy 4 serwery na Europę to nie za mało. Jaki problem dać 40 serwerów, a potem zmniejszyć. Nie rozumiem tego.

A co w tym do zrozumienia kosmiczne koszty ? Serwery nie sotja za darmo i ich utrzyamnie tez nie kosztuej 2 zl…

Mam pytanie odnośnie startowego gearu - czy po wybraniu z questów można go zmienić? Poszedłem w leather/daggery ale po wbiciu 15 lvla chcę iść jednak w maga, więc fajnie byłoby zmienić broń i armor. Dodatkowo czy w tym secie będzie się biegać do max lvl’a tylko go ulepszając po drodze? Zaznaczam iż jestem nowy w AA :wink:

#edit
Znalazlem u weapon/armor merchant’a, więc pierwsze pytanie z głowy ;p

Od 50 lvl będziesz robił swój set HIRAM, a setów możesz mieć ile chcesz, ale praktyczniej jest inwestować w jeden a porządnie i różne rodzaje broni także z bossów.

1lajk

4 to o 3 za dużo, wystarczył by jeden dobrze hostowany, na co komu więcej skoro i tak wszyscy normalni gracze będą na jednym a casuale na drugim?

Jeżeli na serwerach testowych tworzą się kolejki to co będzie po premierze.

No bo jaka normalna firma marnuje hajsy na servery testowe na którym normalnie jest ~~10 osób. Nadal widać nie rozumiesz “dobrze hostowane” słowa klucz z wcześniej.