Adblock 1:0 MMORPG

@Deska skoro nie pasuje Ci ten portal to poprostu na nim nie przebywaj proste i logiczne , zrob swoj osiagnij taka popularnosc jak ten i po sprawie.2. wyjzdzasz z jakim kk....wiesz co to w ogole obraza ??

Z tym paragrafem to z nerwów napisałem , jednak poczułem się urażony i tak naprawdę znamiona tego czynu zostały wypełnione.

Mam uwagi które przedstawiam od tego jest ten dział.

Po prostu nie podoba mi się to że blokując upierdliwą reklamę o której już kilka tematów było z prośbą o usunięcie nie można oglądać materiałów ze strony.

Fakt Admin ma racje iż wiele ludzi blokuje co się da i zabierają co się da za darmo, jednak nie tędy powinna iść polityka prowadzenia strony wg mnie, zmuszając kogoś do oglądania reklam.

Tym bardziej nie chodzi mi o reklamy po boku tylko i wyłącznie o tą jedną, uzasadnienie czemu mi to nie pasuje napisałem w pierwszym poście i chyba moje stanowisko potwierdzi każdy użytkownik który korzysta z łącza limitowanego.

Fakt można wyłączyć tą reklamę ponoć logują się na www , jednak nie wiedziałem nic o tym , gdzieś doczytałem teraz w jakimś poście o chatboxie na stronie że logując się wyłączona jest reklama. Szkoda że nie było o tym oficjalnego komunikatu, lub jeśli był to moja nieuwaga.

Tak czy siak , wiele osób skrytykowało nowy player , brak opcji HD, zacinanie się długie buforowanie to wszystko składa się w jedną całość.

Wracanie po raz kolejny do tematu że jak Ci się nie podoba to wyjdź , jest całkowicie denne. Ponieważ uwagi i opinie użytkowników powinny być rozważane tym bardziej że nie ma ich dużo. W chwili obecnej mamy totalną olewkę sprawy i nastawianie na maksymalny zysk, co wg mnie jest najgorszą z możliwych rzeczy, ponieważ portal zamienia się w maszynkę do zarabiania pieniędzy.

Znowu ten Deska ma problem… dajcie mu jeszcze tego jednego warna i sayonara.

i to ma być wypowiedzi moderatora czy dzieciaka bo masz moderatora to trochę się ogarnij

warn_ico.png
Multiacc ~ NS

Ale wy macie problemy. Ja używam adblocka i żadnych filmików mi nie blokuje ;p To jest kogoś własna sprawa czy używa adblocka czy nie. Czy chcę zarobić cebulom czy nie. Proste jak budowa cepa :)

Znowu ten Deska ma problem… dajcie mu jeszcze tego jednego warna i sayonara.

Kto jak kto, ale moderator powinien trzymać fason.

Po pierwsze ," za cebulacki styl życia" to my możemy się w sądzie spotkać za naruszenie dóbr osobistych zgodnie z 212 k.k., ponieważ w odróżnieniu od innych użytkowników tego forum Ty jesteś osobą prowadzącą działalność gospodarczą i powinieneś zachowywać pewien poziom kultury wypowiedzi. Po drugie: Napisałem wyraźnie że nie chce brać za darmo nic tylko z miłą chęcią wpłacę minimum 20 zł /miesięcznie na koszty utrzymania forum jeśli taka forma dotacji zostanie uruchomiana na forumPo trzecie:"Pokolenie ludzi ściągających wszystko nielegalnie z neta, oglądających filmy na zalukaj itp zawsze będzie miała problem ze zrozumieniem tego, że prowadzenie portalu kosztuje i to nie mało."Posiadam oryginalny Windows, kupuje oryginalne gry sam prowadzę fansite i zabieram się za drugi więc wiem że nic nie jest za darmo dlatego jak pisałem wyżej jestem skłonny z miłą chęcią opłacać dobrowolne składki w zamian za kasacje reklam. Do AdminaRównież prowadzę działalność gospodarczą, płacę ponad 1000 zł zusu co miesiąc ,odprowadzam VAT i dochodowy więc proszę ale takiego typu komentarze zachowaj dla swojej wiadomości. Co do stopki Zgodnie z regulaminem forum nie wolno reklamować konkurencyjnych portali. Sorry ale Fansite nie jest konkurencyjnym dla Ciebie portalem więc zaktualizujcie regulamin że nie wolno reklamować żadnej strony bez opłacenia składki na forum.Co do stopki jeszcze:Jeśli są do mnie jakieś dodatkowe uwagi zapraszam kontakt email: mateusz.struzik@m-struzik.com.pl

Zawsze mnie śmieszy, jak zaczynam czytać o polskim prawie i sypie paragrafami. ^^

Ogólnie nie wiem, o co wam chodzi. Jeszcze ani razu nie miałem problemu z moim adbockiem, więc jak dla mnie, to jest szukanie w d*pie mózgu.

%Deska

Ale czego ty oczekujesz? Zmian? Zapomnij. Nie mówie idz znajdz sobie nowe forum bo nie o to tobie chodzi. Chcesz zeby bylo lepiej. Wielu z nas chce. Tyle, ze to nic nie da.
Popatrz wyzej na wypowiedz moderatora. Przeciez on ma jeszcze mleko pod nosem. Powiem ci tak - to walka z wiatrakami. Ja wchodze na to forum tylko dlatego, ze ktos taki jak ty lub inne osoby wrzuca jakas nowosc dotyczaca min. Black Desert czy innej nowej gry. Admin zadowolony bo sa wyswietlenia - £££, a ja mam informacje, których szukalem. Nie wchodze na sciezke wojenna z bo to nie ma sensu. Nie da sie nic wygrac. Jesli szukam pierdól i newsów o byle czym wchodze tutaj. Jesli chce poczytac opinie innych graczy wchodze na forum zwiazane tylko z dana gra i tam czytam.

Wiesz, ze nie wygrasz. Odpusc zaoszczedzisz nerwów.

%DeskaAle czego ty oczekujesz? Zmian? Zapomnij. Nie mówie idz znajdz sobie nowe forum bo nie o to tobie chodzi. Chcesz zeby bylo lepiej. Wielu z nas chce. Tyle, ze to nic nie da.Popatrz wyzej na wypowiedz moderatora. Przeciez on ma jeszcze mleko pod nosem. Powiem ci tak - to walka z wiatrakami. Ja wchodze na to forum tylko dlatego, ze ktos taki jak ty lub inne osoby wrzuca jakas nowosc dotyczaca min. Black Desert czy innej nowej gry. Admin zadowolony bo sa wyswietlenia - £££, a ja mam informacje, których szukalem. Nie wchodze na sciezke wojenna z bo to nie ma sensu. Nie da sie nic wygrac. Jesli szukam pierdól i newsów o byle czym wchodze tutaj. Jesli chce poczytac opinie innych graczy wchodze na forum zwiazane tylko z dana gra i tam czytam. Wiesz, ze nie wygrasz. Odpusc zaoszczedzisz nerwów.

Jestem tego samego zdania co Ty i wchodząc do tego tematu miałem to samo pisać, podczepiam się obiema rękoma do Twoich słów. Aczkolwiek to nie oznacza, że bronię strony ofensywnej (Deski), ani defensywnej (mmorpg.org.pl) ponieważ ich skład to też ludzie i też chcą czerpać z tego korzyści. Nie lubię jak ludzie ciągle narzekają. Skoro chcesz wpłacać 20 zł miesięcznie za to, aby to wyłączyli to kup sobie inny internet za 10 zł drożej za miesiąc i problem zniknie, a Ty będziesz zadowolony i oni będą zadowoleni. Ja jestem 50/50 :)

Polecam Ghostery ;)

O ile w temacie adblocka pozostane neutralny bo mi również wszystko śmiga, to trochę offtopowa sytuacja z reklamą jego stronki pewnie zainteresowała nie tylko mnie. Miło by było gdyby admin odniósł się jakoś do konwersacji deski z moderatorem w tej sprawie jak i jego argumentów.

Sam używam Adblocka, iż wystarczają mi reklamy w TV i mieście. No ale pasuje postawić się na miejscu ludzi, którzy mają limit internetu. Nie można w jakiś sposób wymienić tej reklamy na inną?

O ile w temacie adblocka pozostane neutralny bo mi również wszystko śmiga, to trochę offtopowa sytuacja z reklamą jego stronki pewnie zainteresowała nie tylko mnie. Miło by było gdyby admin odniósł się jakoś do konwersacji deski z moderatorem w tej sprawie jak i jego argumentów.

Szkoda tylko że jak pierwszy raz wywalił mi stopkę nie powiedział ani słowa z jakiego powodu. Dlatego skonsultowałem się z adminem w tej sprawie który uznał iż moja stopka jest zgodna z regulaminem, po czym kolejny admin powiedział sobie że nie chce tego tutaj, bo DOSTANA BANA

Sprawa śmiechu warta , bo to tylko stopka ale pokazuje oblicze właściciela forum/portalu.

Rozumiem iż regulamin zostanie zaktualizowany o wpis zakazujący reklamowania Fansite i innych tego rodzaju linków? No bo skoro za reklamowanie FanSite trzeba płacić a nie ma nic o tym w regulaminie, to trzeba go zaktualizować? Bo na tą chwilę regulamin NIE ZAKAZUJE reklamowania fansite , ponieważ nie jest on konkurencją dla tego portalu .

Idąc tym tropem nie wolno też reklamować społeczności gracy, gildii z linkami do stron bo to jest reklama za którą trzeba zapłacić, ponieważ często na tych stronach są dodawane newsy z gier w które grają.

Dobrze rozumuje?

@Edit

Aby nie robić niepotrzebnego dalszego zamieszania na forum proponuje przejść na PW lub TS3 i wyjaśnić sobie wszystko jak facet z facetem, a potem możemy pójść na piwko :)

Twoja stopka została wymoderowana w oparciu o pkt 6.4 regulaminu. Sygnatura była niestosowana ponieważ linki do Twoich stron były zbyt wielkie. Aby inni użytkownicy nie mieli problemów z interpretacją tej i innych decyzji w przyszłości dodałem osobny pkt:

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/72617-aktualizacja-regulaminu-linki-w-sygnaturze/

Dlaczego się do Ciebie "przyczepiłem" o sygnaturę? Zakładasz temat, w którym bezpodstawnie oskarżasz mnie o jakieś nieuczciwe zagrywki jak ta w wykonaniu kwejka, a sam masz wielką reklamę swojej strony wrzuconą w podpis. To jest jedna z tych sytuacji, którą ciężko opisać jakimś paragrafem prawnym, ale jak to wygląda to każdy widzi.

ps. Możesz przywrócić link do swojego portalu przy zastosowaniu pkt 6.5 regulaminu.

Wszystko wyjaśnione, teraz możemy iść na browar,

A co do Filmików, wielu użytkowników mimo wszystko proponuje nie umieszczać ich na tym nowym serwerze tylko wrócić na YouTube.

Jeśli zbyt chamsko się zachowałem , przepraszam.

Filmy tyczą się chyba jedynie przeglądów tygodnia. Z tego co widziałem zapowiedzi itp itd lecą dalej na YT.

Bo zapowiedzi itp. są robione przez twórców tychże gier, a nie przez portal.

Poza tym... czy to przez korzystanie z FF, czy reklamy z filmikami znikły jakiś czas temu?

Chciałbym pogratulować Administratorowi strony MMORPG za bycie Cwaniakiem

W tym poście tutaj: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/podsumowanie-tygodnia-97-spoznione

Dodaliście filmik do którego odnośnik znajduje się w folderze serwera z reklamami.

mmorpg.org.pl/images/billboards/

get.x-link.pl

Zrobiliście teraz to samo co zrobił Kwejk jakiś czas temu ale szybko się z tego wycofał, czyli nie można przeglądać materiałów jeśli nie wyłączę adblocka,

Dodatkowo ten player jest tak dziadowy że ne da się tego opisać w 1 poście , wystarczy spojrzeć na komentarze w newsie.
Pokazaliście swój "Profesjonalizm" w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa.

Sorry bardzo ale ja adblocka nie wyłączę , zaproponowaliśmy jakiś czas temu system dotacji na forum którego dalej nie ma , ale czas na zrobienie takiego pomysłu mieliście? Chyba Hajs się nie zgadza coś więc szukacie pomysłów na extra zarobek.

Takimi działaniami przesadzacie i to konkretnie. Zamiast dodawać takie "cwaniackie" pomysły dodajcie opcję "Dotacja pieniążka"

@EDit

Czemu mam adblocka włączonego?

Ponieważ z prawej strony strony z serwera get.x-link.pl pobiera się reklama filmiku który waży w całości około 5MB. Ja korzystam z Paluszka internetowego i mam tylko 5GB na nim NETA, przez co nie mogę sobie pozwolić na to aby mi jakaś durna reklama pobierała miesięcznie 2GB transferu bo komuś coś się tak podoba. Gdyby był guziczek dotacja , nie koniecznie z jakimiś dodatkowymi prawami czy jakiś durnym znaczkiem, z miłą chęcią wpłacałbym przynajmniej 20 zł / miesięcznie , warunkiem byłby by usunięcie reklam ze strony , szczególnie tych filmików .

@Edit2

Tutaj opisałem bardziej dokładanie jak admin pomyślał. (Post #11)

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/72583-adblock-10-mmorpg/?p=557830