Aion 6.0 - 6.5

@Staszeg1
5.0 był 10 sierpnia 2016 roku, następne aktualizacje pojawiały się mniej więcej dwa do trzech razy do roku zawsze luty, sierpień i czasami małe dodatki w międzyczasie :wink: nie pamiętam jak było wcześniej ale co do tych jestem raczej pewny.

deyla i ranger ale chyba zrobie ass… zawsze mnie kręcił rogue w wowie ale nasłuchałem sie ze ass w aionie trzeba ogarniać ale i tak spróbuje a co do seta to nie wiem co i jak :slight_smile:

1lajk

@fredmen1
Ceny się wahają, musisz pamiętać, że tak jest od kiedy wprowadzili “nowe poziomy veterana”
Podajże co 3 miesiące resetują te nagrody z dodatkowych poziomów, wtedy GP idą w górę na miesiąc.
Stan z dzisiaj:

Mam nadzieję że w 6.0 nie będzie gp

Wiadomo kiedy wyjdzie ta wersja?

1lajk

Z tego co widzę to nie ma potwierdzonego info, ale zapewne wyjdzie pod koniec roku.

1lajk

Ja obstawiam koniec września :slight_smile: a co do GP to myślę, że dalej będą. W KR przeszli z modelu p2p na f2p, my mamy od dawna f2p u nich odpowiada za to NC Soft u nas GF także pożyjemy zobaczymy, może GF nas czymś zaskoczy :slight_smile:

Moim zdaniem 6.5 zobaczymy u nas za jakieś 3 góra 4 lata.Grałem w Aion jak była jeszcze 4.0 nie wiem czy warto do tej gry wrócić po tylu latach Jak czegoś nie zrobią zbyt mocnym P2W chcesz szybciej expić i dostawać lepsze Dropy od potworów kup na 30 dni golden packa.Albo walcz z prawdziwymi ludzi w PVE .

@mattron51
lol no nie, na pewno nie. My dostajemy od razu 6.2 z pominięciem 6.0.
W sumie 6.2 to 6.0 z balansem także ten…6.2 w tym roku jeszcze dostaniemy…nie wiem skąd masz takie info…6.5 w przyszłym roku zawita także nie wiem o co Ci w sumie chodzi. Grałeś ostatnio w 4.0 czyli w 2013 ale rozumiem, że z informacjami dotyczącymi Aion’a jesteś na bieżąco?
Gold Pack po pierwsze a nie Golden Pack czegoś takiego nie ma…po drugie widać, że nie czytałeś tego co napisałem. w 6.0 na 90% IS jak i sam GP ulegnie mocno zmianom, bo w 6.0 wbijasz max lvl w 6 godzin, także jeszcze coś mądrego chcesz powiedzieć?

Potwierdziło się Aion 6.2 w europie wyląduję na przełomie września-października!

https://youtu.be/zZ7OhMY5mYg

" Gdyby ktoś był zainteresowany zostawiam filmik poradnik, nowym graczom może się bardzo przydać na zarobienie na pierwszego Gold Pack’a".
Filmik przydatny, jednak metoda sprawdzi się dopiero PO odpaleniu “pierwszego” Gold Packa

A gdzie ten filmik? Nie ma zadnego linku

Screenshot_20180721-093423

Jak nie ma jak jest. Jeszcze raz wklejam.
https://youtu.be/zZ7OhMY5mYg

A ten to był ale nie było jak zarobić na pierwszego gold packa, jak nie wiecie po 20 lvl dostaje się 7 dniowy gp

Jak masz nowe konto to na 55 lvl dostajesz GP na 7 dni, w sumie można to fajnie wykorzystać, żeby od razu zarobić na 30-dniowego GP :slight_smile:

Jakby ktoś chciał poczytać Patch Notesy z 6.0, 6.2, 6.5 to zaktualizowałem pierwszy post.

Ostatnio grałem w Aiona zaraz jak weszła wersja f2p, nawet max levela nie dobiłem. Jak ktoś się zna, miło będzie jak odpowie.

  1. Jak wygląda sprawa solo pvp? Jest gdzie biegać i polować na innych graczy? Czy tylko gildie i siege?
  2. Jakieś klasy typowo pod doty?
  3. Są jakieś grind spoty z małą szansą na dobre itemki? Czy tylko farmienie instancji w grupach?
  4. Jakieś domki chyba doszły po drodze? Coś ciekawego? Gathering? Coś poza walką do roboty?
  5. Za 1-2 pierwsze miesiące mogę zapłacić premium, ale czy później da radę bez problemu zarobić na premium in game?
  6. Jaka wersja/serwer ma teraz najwięcej ludzi i w sumie kiedy to łatwiejsze levelowanie ma wejść?
  1. Teoretycznie jest, ale ogólnie nowemu graczowi będzie ciężko, bo większość jest wykoxana już. W 6.2 będzie reset i każdy zacznie tak jakby od nowa.
  2. Spiritmaster
  3. Tak jak napisałeś tylko z Dungeonów. W 6.2 może się to zmieni.
  4. Domki są i tzw. Magiczny Crafting zbierasz matsy i “Crafcisz” rzeczy, mounty, scrolle itd.
  5. Tak da radę spokojnie, nie wiadomo jak to będzie w 6.2
  6. Deyla (UK) ma najwięcej graczy.
    Mam nadzieję, że pomogłem ^^
1lajk

Jeszcze aby jedno pytanie, bo kiedyś rzuciła mi się w oczy reklama, że w jakimś tam patchu remodelowali asmo.
Czy to prawda, że mają już normalne stópki?

1lajk

Owszem mają normalne, pazurów też nie mają i grzywę z pleców też można wyłączyć w czasie tworzenia postaci

1lajk