AION Classic NA rusza o 18:00

Heh, właśnie odpisałem w Twoim temacie :slight_smile: Może być Asmo i Siel. Klienta już mam.

W tym samym czasie pisaliśmy post, wysłałem ci wiadomość priv z discordem :slight_smile:

Witam nigdy w aiona nie grałem warto zaczynac ?

ja wbije żeby zobaczyć ping :smiley:

Nie warto, aion 1.0 nie był jakiś wybitny. Gra oparta głównie o PvP i z takim pingiem to nic nie osiągniesz, no i jeszcze te nocne godziny na siege…

1lajk

Ja tak samo, daje szanse :slight_smile:

Myślicie że się opłaca? Przecież Aion na 100 pingu jest nie grywalny a przewidywany ping klasycznie to 200 ~ / nawet z ping tracerem może to być max. 100-150, gra bez sensu.

full1
Podobno nikt nie chce grac xD

typowe dla releasów mmo xD zaskoczeni jak nasi zimą

wbiłem do gry i ping mam 130 bez żadnych programów, przy bieganiu nie czuć w ogóle pingu, zaraz potestuje walke

ok można śmiało grać, nie czuć tego pingu tak bardzo, ktoś chce się pobawić to śmiało wbijać na pełnej szmacie

Polacy jaki server ? :slight_smile:

a możesz nagrać?

Ma ktoś info przy wyborze serwera, że nowi gracze nie mogą wbić na Siel ?
EDIT: Według Twittera ,serwer tymczasowo zablokowany. Za dużo ludu.

Na Siel blokada. Nie można stworzyć nowej postaci.

Witajcie jak się dostać do gry plis pomórzcie

Hej, jeśli chcesz wbić tam gdzi większość, czyli na serwer Siel, musisz niestety czekać jak wielu z nas. Serwer jest tymczasowo zablokowany, i nie można tworzyć postaci. Pozostaje cierpliwość.

nie lepiej zrobić przesiadkę na ten drugi serwer? przecież za chwilę i tak będzie łączenie znając życie ?

czytałem na reddit że nawet nie ma co grać w tego aion bo jest masakrycznie p2w, w item shopie za 300$ można kupić te najlepsze itemki, i po 5$ można kupić jakieś itemki i sprzedawać za milion golda w grze czy jakoś tak. Podobno to było tez w korei ale tam ludzie się spłakali i wycofali to ale do wersji NA znowu to wrzucili xD więc na początku kto ogarnięty się tyle na tym nachapie że reszta serwera ich nigdy nie dogoni

Te kolejki dochodzące do 30k to był jakiś błąd. Do tej pory najwięcej postaci online było 5575 na Siel i 2982 na Israphel. Aktualnie serwery mają ustawiony cap 9000 dla Siel i 6000 dla Israphel.