[Aion] Deus Armada

Serwer: Deyla / Strona: Asmo

Legion Deus Armada Otwiera Rekrutację!
Zapraszamy do wspólnej gry w szeregach naszego Legionu.

DAW

  • Dojrzałość (zalecany wiek 18+)
  • Kultura osobista
  • Poczucie humoru
  • Umiejętność gry zespołowej
  • Chęć gry PvP / PvE
  • Pozytywne nastawienie do świata i ludzi.
  • Aktywność w grze
  • Otwartość na współpracę i pomoc wewnątrz Legionu
  • Zainstalowany Team Speak 3 (na fortach i grupowych wypadach pvp wymagana jest przynajmniej obecność na nasłuchu)

DAO

  • Miłą atmosferę, kulturalne, przyjazne i pomocne towarzystwo.
  • Komunikator głosowy Team Speak.
  • Regularne wypady PvE.
  • Pomoc w questach solo i grupowych.
  • Pomoc w zdobyciu funduszy i przedmiotów w grze.

Zapraszamy serdecznie kontakt w grze pod Nick’ami:

  • Adartaer

  • Meriuun

  • Aknologiaa

  • Silverion

Lub bezpośrednio na naszym serwerze Team Speak: DeusArmada.teamspeak.pl

Legion Deus Armada Poszukuję aktywnych graczy. Jesteś nowy? Lub po prostu szukasz ludzi do wspólnej gry? Dołącz do nas! Oferujemy wspólne wypady na instancję, pomoc nowym graczom.
Wymagania: wiek 18+, obecność na TS
Team Speak: DeusArmada.teamspeak.pl

Odświeżam i zapraszam wszystkich do gry z nami :slight_smile:

Nasz Team Speak: DeusArmada.teamspeak.pl
Pozdrawiam V

bump :smiley:

W Aiona nikt już nie gra przez eventy na które musisz wydać 200+ zł by coś zdobyć.

Proszę nie zaśmiecać mojego tematu rekrutacyjnego, jeżeli chcesz wyrazić swoją opinię na temat Aion’a to nie tutaj, załóż swój temat.

1lajk

To nie zaśmiecanie tylko wyrażanie opinii, przez 5 dni nikt Ci nie odpowiada pod tematem a ty nazywasz mój post “zaśmiecaniem”
Możesz podesłać ss z miasta, może i bym zagrał jakby na serwerze było chociaż z 1.5k ludzi :slight_smile:

Dobra człowieku weź skończ co mnie obchodzi twoja opinia? Odświeżam temat żeby był na “górze” Według mnie każdy kto będzie zainteresowany dołączeniem do nas nie będzie się raczej bawił w odpisywanie, jest podany Team Speak jeżeli będzie chciał to wejdzie i z nami porozmawia. Typie ja już przerabiałem takich jak ty według was gra umiera od kilku lat i patrz jakoś nie może umrzeć. Nie mówię, że jest w świetnej kondycji, bo ma już swoje lata a w między czasie co chwila wychodzą (i zamykają) nowe tytuły. Ale Aion trzyma raczej stały poziom i trzyma się w ścisłej czołówce mmorpg na rynku. Jest dobrze mi to wystarcza żeby cieszyć się grą. Jeżeli ma się fajną ekipę to zawsze będzie fun z gry tyle w temacie.
@edit
Gdzie grałeś, jaki miałeś nick?

Pierw Telemachus, potem barus, McCayde :slight_smile: taki gladiator :slight_smile:

1lajk

To przenieś się z Barusa na Deyle to zamiast 160 Asmo na nie wiem ilu Eluchów (pewnie prawie 2x więcej) to będziesz miał ponad 400 Asmo na pewnie 2x więcej Elków. Źle? Dla mnie bomba. Jeszcze jak wejdzie 6.0 znowu będzie jedna wspólna mapa, miodzio

400 Asmo na 2x więcej Elków? Aż tylu ludzi pouciekalo na Deylę? Ehhh gdyby nie brak czasu i granie po dziwnych godzinach moglabym znowu spróbować odkurzyć moje konto i nawet spróbować coś pograć na Deyli… PanieŁowco co Ci przeszkadza podbijanie tematu rekrutacyjnego?
Przepraszam za spam czytając wcześniejsze posty nie mogłam się powstrzymać.

Edit: W czasach gry na barusie słyszałam coś tam od znajomych z Telemachusa o Deus Armadzie. To było ze 2-3 temu ale pamiętam pozytywne opinie.:slight_smile:

1lajk

No dużo osób uciekło widać to po online na Deyli wieczorami jest około 41% według Aion Info podczas gdy na Barusie jest około 20-26% czyli praktycznie 2x mniej. A nie zapominajmy, że transfery się jeszcze nie skończyły i odbywają się w każdy wtorek i w każdą środę do 22.05
Ogólnie my wiedzieliśmy, że dużo osób ma się przenosić jak chodziliśmy “między-serwerowo” na insty z ludźmi to mówili, że przenoszą się z Antrikshy i innych serwerów na Deyle. Powstała taka niepisana umowa, że ludzie chcą skupić się tak jakby na jednym serwerze :slight_smile:

Rekrutacja ciągle jest otwarta, zapraszamy serdecznie :blush:

Odświeżam

Patrząc na serwery online to grając jeszcze pół roku temu jak wszedł dodatek 5.4 było 30% na barusie teraz już tylko 20, niby przeszli ludzie na dayla choć tam widać że i tak jest spadek grających, za rok będzie kolejne łączenie serwerów bo ciężko będzie się grało na siege

Wieczorami na Barusie jest około 20% na Deyla 40% widać przyrost na Deyli. Na Siege na Barusie było po około 160 osób na Deyli mamy po 400 na Asmo :slight_smile:

Zapraszamy serdecznie wszystkich zarówno nowych jak i “starych” graczy.
Niedługo ruszamy z Event’ami wewnątrz Legionu, do wygrania będą cenne nagrody ^^

Do góry :smiley:

a jakie nagrody ?:slight_smile:

@fredmen1 A ten tylko o nagrodach xD