[Aion] Deus Armada

Muszę wiedzieć czy warto zaczynac:P bo rok temu jak grałem to grał dużo więcej osób, nie chce zapeszac ale populacja mocno spadła, trochę szkoda bo mam sentyment do tej gry

1lajk

To może ja na wstępie powiem Ci parę rzeczy. My ogólnie wychodzimy z założenia, że gramy na tzw. “lajcie” jesteśmy w większości osobami dorosłymi, pracującymi, mamy własne życia poza grą itd. Na nic nie naciskamy, u nas każdy loguje się i gra kiedy ma ochotę bądź po prostu czas. Co nie oznacza, że nie “progressujemy” i nie chcemy się rozwijać. Mamy naprawdę dobrych i doświadczonych graczy w swoich szeregach. Nie chcę się chwalić, ale mogę powiedzieć, że jak graliśmy na Barusie. To od powstania Legionu czyli Grudnia 2017 roku, założyliśmy sobie, że po półtora miesiąca czasu będziemy robić Narakkalli i tak też się stało, robiliśmy Easy Mode w 45 minut. Byliśmy chyba 4 lub 5 ekipą która robiła wtedy tą instancję. A jak wiadomo ciężko było się ogólnie tam “wkleić” bo ludzie wymagali pokazywania EQ itd. Na ten czas robiła to tylko Barusowa “Elita”

A co do konkursów i Eventów wewnątrz Legionu, nie chciałbym za dużo pisać tutaj teraz o tym, więcej szczegółów na Team Speak’u. Konkurencja nie śpi :slight_smile:

A jak wam idzie na deyla, gp coś spadło czy nadal wysokie ceny, coś wiadomo czy w tym roku będzie 6.0?

6.2 gdzieś w okolicach październik-listopad

Kłamczuszek. Byłem w tym legionie już 2 tygodnie od jego powstania przez prawie 3 miesiące i żadnego Narakkalli nie robiono (uczono się wtedy Garden, robiono LoK, questy legionowe i PvP, a nieliczni próbowali Muzeum). Dopiero później zaczęło się coś więcej dziać w temacie Narakkalli
:slight_smile:

Weź się nie pogrążaj Infi, myślisz, że jesteś anonimowy pod nickiem na forum? Myślałeś, że nie wiem ze ty to ty? Przecież łatwo jest powiązać fakty. Twoje tematy to “Kupię set ap dla Chantera” a później “sprzedam Klera” :joy::joy::joy:

Nie byłeś 3 miesiące u nas byłeś trochę ponad miesiąc kiedy to obraziłeś się, że chcemy mieć własny ts i zacząłeś ludzi ode mnie banować na swoim ts. Ps. Nasz TS stoi do dziś i ma się dobrze.

Legion powstał w grudniu 2017 chyba pod koniec, a my pod koniec stycznia robiliśmy Narakkalli.
Dowód:

Adartaer

Przecież wiem, że nie jestem dla was anonimowy (a po co miałbym być?). Wiem też ile byłem w legionie i żadnego Narakkali wówczas nie było (były za to inne ciekawe rzeczy m.in. rajdy LoK, GoK, PvP - owszem) :slight_smile:
I nie wiem skąd ten wyśmiewczy odzew. Myślałem, że jesteś poważniejszą osobą (zwłaszcza jako lider).

1lajk

A stąd, że nikt nie będzie mnie nazywał kłamcą. Ty wiesz ile byłeś itd. Nic się nie zmieniło zawsze wiedziałeś wszystko lepiej niż inni. Czyli co zmieniłem sobie datę na yt czy jak? Ja prd żałosne…
Powiem tak zawijaj mi stąd facet i tyle. Idę oglądać mecz nara a ty żyj sobie dalej w internecie

To logiczne, że wiem ile grałem (???)
Widzę, że poziom lidera spadł straszliwie, skoro spinasz się, gdy nikt Cię nie atakuje. Cóż współczuję, ale i tak życzę powodzenia w dalszym rozwoju :slight_smile:

1lajk

@NorthernStar
Mógłbym prosić o wyczyszczenie tematu z offtop’u proszę.

Żyje jeszcze ta gildia?

Nie, są inne na serwerze Deyla, ale musisz poszukać albo napisać na grze