[Aion] Dragon Slayers - Deyla

Dużo rodaków przeszło na Deyla?

No sporo z 5 Legionów Polskich jest :slight_smile:

Siemka, jestem zainteresowany. Do kogo się odezwać w grze?:slight_smile:

Zapraszamy na nasz Discord

Tam zawsze ktoś jest nawet kiedy na glosowym nikogo nie ma, to ktoś Ci odpiszę na tekstowym ^^

Mam pytanie bd zaczynac na nowym serwerze

Skąd pomysł, że będzie nowy serwer? Deyla pewnie będzie najbardziej oblegana więc raczej nie ma potrzeby zmiany.
Co do samego legionu to uderzę jutro :slight_smile:

To nie pomysł to fakt

Pragniemy przekazać Wam naszą ostateczną decyzję w tej sprawie. Po przemyśleniach oraz analizie danych zebranych w czasie PTSa, postanowiliśmy otworzyć dwa nowe serwery wraz ze startem aktualizacji 6.0 w dniu 19.09.2018.
Tak jak zostało to pierwotnie podane w Daeva’s Tavern odcinek 3 zostanie otwarty 1 nowy serwer międzynarodowy i 1 nowy serwer niemiecki.

Jest dokładnie tak jak napisał @Slevin
W sumie cieszy mnie ten fakt, będę pomagał nowym na Cross-Serwerze ^^
Prędzej czy później będzie Merge, nie minął rok od ostatniego Merge. Trochę dziwna decyzja ze strony GF.

Jak by otworzyli te serwery osobno (bez crossu ze starymi), bez itemów p2w w is, w sklepie jedynie skiny i gp. Reszta do zdobycia w grze, transformacje, kamienie itp. Jednocześnie aby grać potrzebne by było nowe konto (a nie takie co ma nabitych dziesiątki gp). To była by to ciekawa alternatywa, niby abonament i rzeczywiście równy start.

Dobra panowie to temat o rekrutacji i niech tak pozostanie od dyskusji są do tego specjalne tematy :slight_smile:

Odświeżam ^^

Zapraszamy wszystkich nowych jak i powracających graczy, jest już nas naprawdę dużo i jest fajnie ^^
To nasz Discord:

Odświeżam ^^

Odświeźam

Piona!

Macie może w legionie doświadczonego glada i chantera ?

Zawsze się które znajdzie

Odświeżam i zapraszam serdecznie ^^
DS0003

Zapraszamy wszystkich serdecznie zarówno nowych jak i powracających graczy!
com-gif-maker

Nasz Discord:

Zapraszamy wszystkich serdecznie zarówno nowych jak i powracających graczy!