[Aion] ☬ God Eaters ☬

Rekrutujecie jeszcze? Bo chciałbym wrócić do Aiona, ale zaczynając kompletnie od zera.

Jasne zapraszamy serdecznie :)

Zacznę od tego, że będzie nam bardzo miło powitać w naszym gronie. Ja wychodzę z założenia, że każdy powinień grać tym lubi, dobrze mu się gra lub po prostu mu się podoba także wybór pozostawiam Tobie. Chociaż nie ukrywam, że na tą chwilę jako młodemu i rozwijającemu się Legionowi brakuję nam typowych healerów. Naprawdę warto gra cały czas jest aktualizowana, ewoluuję, baza graczy trzyma bardzo zadowalający poziom, a ostatnio ciągle rośnie, jest to spowodowane wyjściem dwóch dużych patchy w przeciągu dosłownie trzech miedięcy. Prognozy na przyszłość są jeszcze lepsze i przewiduję, że w styczniu podczas wyjścia dodatku z numerkiem 5.3 przybędzie bardzo wielu graczy.

Kończąc czekamy na Ciebie 

Kłamstwo, baza gracza od ponad roku prawie się nie zmienia, istnieje niewielka tendencja spadkowa. 100% graczy to prawdopodobnie 5500 osób, tak było przed tym gdy gameforge wymusił zmianę na %, a potwierdza to fakt, że online w tych czasie wynosił ~2.5k ludzi na Barusie, a zmieniło się to na około 50% w skali procentowej.

Słuchaj po pierwsze to mój temat "rekrutacyjny" więc nie offtopuj mi tutaj. Jeżeli chcesz o tym porozmawiać to stwórz sobie najlepiej oddzielny temat. Po drugie ja napisałem to co widzę zarówno w grze jak i na grupie fb gdzie ciągle piszą nowi gracze. Opisałem to z własnego doświadczenia chociażby biorąc przykład z mojego Legionu.

Odświeżam i dodaję garść informacji.

Do osób które chcą dołączyć: jeżeli nie moglibyście trafić na mnie w grze.

Proszę się kontaktować w grze z osobami o nick'ach:

  • Gooding
  • Oldzigzu
  • Blanciik

Owa osoba która zrobiła owy temat jest totalnym i bezczelnym złodziejem. Proszę o zweryfikowanie jego konta mam dowody oraz bana. Posiadam screeny oraz całą rozmowę na tym forum.

Owa osoba jest oszustem. Dałem golda a on nie dotrzymał słowa proszę o bana owej osobie !!! mam dowody oraz screeny. Pozdrawiam.

<p>
	 
</p>

<p>
	Nazwa konta w GW2 Belias.2147 proszę o nie robienie z nim interesów. Pozdrawiam i mam nadzieję że karma wróci to niego.
</p>

Weź to usuń i nie spamuj we wszystkich tematach ze mną związanych bo naprawdę to już nie jest zabawne...

GELA.png

Nazwa legionu: God Eaters
Serwer: Barus
Rasa: Asmodian
Typ legionu: PvE / PvP / Social
Kontakt: W grze pod nick'iem: Ardulatar
Wymagania: Minimum kultury osobistej i dystans do samego siebie.
Parę słów o legionie:

Panuje u nas miła atmosfera i wzajemny szacunek. Pomagamy nowym graczom w zdobywaniu eq, questach, instancjach. Organizujemy wypady PvE / PvP. Gramy na luzie bez żadnej spiny. Team-Speak nieobowiązkowy. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Ewentualny link do strony legionu: http://www.legion-god-eaters.4ra.pl

Zapraszamy wszystkich serdecznie w nasze szeregi!