Aion obecna sytuacja

Mi się tam trochę łezka w oku kręci, kiedy myślę o Aionie. Jedno z najlepiej spędzonych 6 miesiący w grze MMO. Trafiłem na super legion i mimo też smutnych chwil, to kontakt gdzieś na fejsie pozostał. Uważam, że to było jedno z najlepszych MMO w jakie miałem zaszczyt zagrać (mówię tutaj o czasie Catalam i garnizonów). Fajnie, działa dalej, ale starych ran się już nie rozdrapuje na nowo.

Nie bierzcie na powaznie tego co wypisuje ten cały @Zarcu

Od jakiegoś czasu tworzy on tematy i wylewa swoje zale, parę dni temu na WoWa jaki jest zły a teraz na AIONa

W nowym tygodniu na celownik wezmie inną grę :]

Nie bierzcie na powaznie tego co wypisuje ten cały @Zarcu

Od jakiegoś czasu tworzy on tematy i wylewa swoje zale, parę dni temu na WoWa jaki jest zły a teraz na AIONa

W nowym tygodniu na celownik wezmie inną grę :]

oj nie wezme pisalem o wowie nic zlego nie napisalem o nim tylko moj poglad nawet napisalem ze ejst lepszy niz 99% gier :)

a AIonie pisalem o Barusie ....Deyla jest bardzo dobrym serevrem na obecna chwile.

a AIonie pisalem o Barusie ....Deyla jest bardzo dobrym serevrem na obecna chwile.

Dokładniej, jeśli wierzyć wykresom, to jeszcze lepszym serwerem jest Hellion, którzy wyprzedza Deyle w kwestii zaludnienia o całe 3%...

Dajmy spokój. Najwięcej złego na temat Barusa mają do powiedzenia Polacy, nie aby to było czymś dziwnym. Tymczasem składałam dzisiaj na Deyli party na LoK, jak co tydzień zresztą i daj wiarę, że czekałam ponad 20 minut, aby na tym nieskazitelnym serwerze zebrać aż pięciu randomów! Ponadto stan składów na inne instancje jakoś szczególnie nie odbiegał od tych na Barusie, ot, bardzo podobna liczba. Narzekać to mogą ludzie na Mirenie, na których pojawią się może dwa party na LoK, gdy jest Hero Task na ubicie bossa, ale nie na Barusie.

Mi to wygląda na niezbyt udany trolling, albo zwyczajny polaczkowaty płacz, bo jeśli polskie to na pewno złe xd

Dokładniej, jeśli wierzyć wykresom, to jeszcze lepszym serwerem jest Hellion, którzy wyprzedza Deyle w kwestii zaludnienia o całe 3%...

 

Dajmy spokój. Najwięcej złego na temat Barusa mają do powiedzenia Polacy, nie aby to było czymś dziwnym. Tymczasem składałam dzisiaj na Deyli party na LoK, jak co tydzień zresztą i daj wiarę, że czekałam ponad 20 minut, aby na tym nieskazitelnym serwerze zebrać aż pięciu randomów! Ponadto stan składów na inne instancje jakoś szczególnie nie odbiegał od tych na Barusie, ot, bardzo podobna liczba. Narzekać to mogą ludzie na Mirenie, na których pojawią się może dwa party na LoK, gdy jest Hero Task na ubicie bossa, ale nie na Barusie.

 

Mi to wygląda na niezbyt udany trolling, albo zwyczajny polaczkowaty płacz, bo jeśli polskie to na pewno złe xd

Gralem na Barusie dlugi czas ....wiec jaki trolling ?? gralem od poczatku jego istnienia. Piszesz , ze Helion ma wiekszy online niz Deyla kiedy ?? caly czas Deyla jest nr 1...

W dzien na Deyla jest po 25+% na Barusie do 15%....

Na barusie zebranie party to +- godzina zazwyczaj.a czasami w ogole. 2 sprwa chodzenie z randomami na najtrudniejsze insty mija sie z celem moim zdaniem.

Dodajmy do tego , ze za chwile bedzie merg... i taka Deyla bedzie miala online powyzej 50% a Barus dalej nie przekroczy 30....tak wiec ?

Ceny gold packa na Barusie 200/220+ milionow

Deyla 140 milionow...

polskie bo zle ? TAK przejechalem sie juz kilka razy na polskich serverach , jest tam zawsze najwiekszy rage , wychodzenie z inst , wyzywanie , scamowanie rynku ekonomia jest zawsze padnieta , i jest najdrozej... to sa realia polskich serevrow.

Druga sprawa to to ze "narodowe servery to najwieksza glupota jaka ktos mogl wymyslec.

Sorki ale w tym momenciem Barusa bronia ci , ktorzy sa nim zaslepieni.

http://aioninfo.com/online/

Weź poprawkę na to, że w kwestii Deyli i Hellionu procenty zmieniają się z minuty na minutę. Wczoraj różnica wynosiła 3% z przewagą dla tego drugiego. W momencie, gdy pisze ten post, oba serwery mają po równo 26%. W każdym razie zwracam uwagę jedynie na to, że nie wyłącznie Deylia jest numerem 1, jeśli mamy bawić się w to, aż tak ściśle.

Nie jestem zaślepiona Barusem. Myślisz, że bez powodu wyexpiłam po postaci na Deyli i Thorze, aby mieć tańsze gold packi, gdzie na tym drugim bez problemu zakupię jeden za nawet 110kk, gdy na Barusie jest to 200kk? Ba, na Barusie to ja jeszcze opchnę je nieco drożej, aby coś zarobić, ale nie za drogo, aby nie przycebulić.

Czy Barus jest niewychowany? Owszem, jest. Czy inne serwery są pod tym względem lepsze? Absolutnie nie. Gorsze wspomnienia mam z randomowymi ludźmi na crossie z innymi ludźmi, niżeli z Barusa, z jednego prostego powodu. TS, a co za tym idzie - komunikacja oraz brak wzajemnego poszanowania się. O ile na Barusie, gdy instancja jest na tyle cięższa, iż TS jest wymagany, tak ewentualnie ludzie się powyzywaja, ale jakoś to leci. Cross? Włosi, Francuzi, Niemcy i kij wie kto jeszcze. O ile szanuję, gdy jedna osoba mówi po angielsku, aby było sprawiedliwie, tak pozostałe narody nie mają problemów, aby komentować między sobą we własnym języku, non stop obrażając przy tym innych graczy, bo są pewni, że i tak nie zrozumiemy. Owszem, rozumiemy. Jeśli nie w języku, tak po tonie wypowiedzi łatwo wywnioskować, że jest się obrażanym. Z czatem to samo, dla nich to obojętne gdzie to zrobią. Oczywiście nie twierdzę też, że nie trafiają się normalni ludzie. Po raz kolejny zwracam jedynie uwagę, że nie tylko Barusa problem dotyczy.

Nigdzie też nie napisałam, że merge, który będzie prawie za pół roku, wyjdzie na korzyść Barusowi. Moim zdaniem wyjdzie na zero, bo łączenie dwóch serwerów w całość, z czego ten drugi jest odłamem pierwszego nie może inaczej się skończyć, tak nakazuje logika.

Na temat zebrania party nawet nie mam sił się wypowiadać, bo widać, że olewasz moje argumenty, które trudno podważyć, bowiem gram CODZIENNIE i widzę jak wygląda sytuacja. Ale okey, można patrzeć i nie widzieć, rozumiem.

To mój ostatni post, który kieruję w Twoją osobę, bo dalsze produkowanie się nie ma sensu. Albo coś ci w grze nie wyszło, albo masz z czymś duży problem - w obu przypadkach, okey, niech i tak będzie. Jeśli zaś jesteś trollem, a idę się prawie o to założyć, to 2/10, bo w ogóle odpisałam xD

Powodzenia w dalszym analizowaniu serwera, na którym nie grasz od roku, brzmi jak poważne zajęcie xD

http://aioninfo.com/online/

Weź poprawkę na to, że w kwestii Deyli i Hellionu procenty zmieniają się z minuty na minutę. Wczoraj różnica wynosiła 3% z przewagą dla tego drugiego. W momencie, gdy pisze ten post, oba serwery mają po równo 26%. W każdym razie zwracam uwagę jedynie na to, że nie wyłącznie Deylia jest numerem 1, jeśli mamy bawić się w to, aż tak ściśle.

Nie jestem zaślepiona Barusem. Myślisz, że bez powodu wyexpiłam po postaci na Deyli i Thorze, aby mieć tańsze gold packi, gdzie na tym drugim bez problemu zakupię jeden za nawet 110kk, gdy na Barusie jest to 200kk? Ba, na Barusie to ja jeszcze opchnę je nieco drożej, aby coś zarobić, ale nie za drogo, aby nie przycebulić. 

 

Czy Barus jest niewychowany? Owszem, jest. Czy inne serwery są pod tym względem lepsze? Absolutnie nie. Gorsze wspomnienia mam z randomowymi ludźmi na crossie z innymi ludźmi, niżeli z Barusa, z jednego prostego powodu. TS, a co za tym idzie - komunikacja oraz brak wzajemnego poszanowania się. O ile na Barusie, gdy instancja jest na tyle cięższa, iż TS jest wymagany, tak ewentualnie ludzie się powyzywaja, ale jakoś to leci. Cross? Włosi, Francuzi, Niemcy i kij wie kto jeszcze. O ile szanuję, gdy jedna osoba mówi po angielsku, aby było sprawiedliwie, tak pozostałe narody nie mają problemów, aby komentować między sobą we własnym języku, non stop obrażając przy tym innych graczy, bo są pewni, że i tak nie zrozumiemy. Owszem, rozumiemy. Jeśli nie w języku, tak po tonie wypowiedzi łatwo wywnioskować, że jest się obrażanym. Z czatem to samo, dla nich to obojętne gdzie to zrobią. Oczywiście nie twierdzę też, że nie trafiają się normalni ludzie. Po raz kolejny zwracam jedynie uwagę, że nie tylko Barusa problem dotyczy.

 

Nigdzie też nie napisałam, że merge, który będzie prawie za pół roku, wyjdzie na korzyść Barusowi. Moim zdaniem wyjdzie na zero, bo łączenie dwóch serwerów w całość, z czego ten drugi jest odłamem pierwszego nie może inaczej się skończyć, tak nakazuje logika.

Na temat zebrania party nawet nie mam sił się wypowiadać, bo widać, że olewasz moje argumenty, które trudno podważyć, bowiem gram CODZIENNIE i widzę jak wygląda sytuacja. Ale okey, można patrzeć i nie widzieć, rozumiem.

 

To mój ostatni post, który kieruję w Twoją osobę, bo dalsze produkowanie się nie ma sensu. Albo coś ci w grze nie wyszło, albo masz z czymś duży problem - w obu przypadkach, okey, niech i tak będzie. Jeśli zaś jesteś trollem, a idę się prawie o to założyć, to 2/10, bo w ogóle odpisałam xD

Powodzenia w dalszym analizowaniu serwera, na którym nie grasz od roku, brzmi jak poważne zajęcie xD

Gralem na Barusie od jego poczatku do okolo 5.0 i wiem co sie tam dzieje . I zdania nie zmienie toxic server tyle w temacie :) grupki grupki i tyle. ceny z gp z kosmosu bo grupa ludzi wywindowuje ceny...drama 24h na dobe na globalu.

PS.Sorki ale dla mnie to smieszne robic postac na innych seravch by farmic na gold packi , nigdy by mi to nie przyszlo do glowy :) mam zycie pracy i inne rzeczy na glowie :D i wole grac na servie gdzie bez farmy bede mial na gp co miesiac na nawet kilka... tyle w temacie :)

TS ? moge siedziec jak bede szedl na high end instancje bo na inne po co jak wiekszosc ludzi ogarnietych zna je na pamiec :) na barusie jak nie wejdziesz na tsa to nie pojdziesz na inste tyle :D to moje zdanie bo gralem na tym servie dlugi czas. kazdy moze miec swoje.

PS 2. W mmo gram by pograc w gre nie po to by siedziec z kims na tsie i rozmawiac o zyciu bo od tego mam rodzince realnych znajomych i kobiete :) ts sluzyl dawniej jedynie do high endmowych instancji gdzie liczyla sie kazda sekunda :)

PS. obecny online o godzinie 19 Deyla 32% Helion 26% Barus 21% ,Dlaczego negujesz fakty :o ? ze Deyla jest numerem 1 ?? maxymalny online jaki byl Deyla 41% Helion 35% , tak Deya jest nr w Online. :) roznica praktycznie 20% miedzy barusem gdzie max byl 25% to praktycznie roznica tysiaca ludzi...

Powinni polqczyc wszystkie serwery w jeden i byłby spokój nie było by tematu i wszyscy byli by zadowoleni

Gralem na Barusie od jego poczatku   do okolo 5.0 i wiem co sie tam dzieje . I zdania nie zmienie toxic server tyle w temacie  grupki grupki i tyle. ceny z gp z kosmosu bo grupa ludzi wywindowuje ceny...drama 24h na dobe na globalu. 

Właśnie przez takich ludzi jak Ty taka opinia jest o Barusie :) z cebulą spotkałem się na każdym serwie. Dobrze, że grasz na Deyla :)

na barusie jak nie wejdziesz na tsa to nie pojdziesz na inste tyle

Nie spotkałem się z tym, aby ktoś nie wziął mnie na instancję bez ts :)

Właśnie przez takich ludzi jak Ty taka opinia jest o Barusie  z cebulą spotkałem się na każdym serwie. Dobrze, że grasz na Deyla  

 

Nie spotkałem się z tym, aby ktoś nie wziął mnie na instancję bez ts  

widocznie zbyt krotko grasz :) lub chodzisz na slabe instancje :)

widocznie zbyt krotko grasz   lub chodzisz na slabe instancje 

Zacząłem grać rok po starcie Barusa :) Chodzę na Narakali, ale nigdy nie słyszałem "ts albo wypad" co sugerujesz. No chyba, że jak grałeś to miałeś pż tyle co alt czy biegałeś jak ... to by wszystko wyjaśniało :)

Wiele osob pisze , ze Aion ma sie obecnie dobrze - dla Jasnosci i Scislosci by rozwiac wszelkie watpliwosci.

AIon obecnie ma przepustowosc servera w granicy 4tys-5tys.

Obecnie (sredni online wliczajac dzien i wieczory nie przekracza 15% populacji) w dzien dochodzi do 10-15% wieczorami 20-25%)

Aionz roku na rok spada z populacja i to w bardzo duzym tempie.

Obecnie na serverze BARUS - Polski server gra okolo 1tysiaca ludzi co jest tragicznym wynikiem - jezeli ktos mysli , ze to wystarcza do normlanej gry to uprzedzam nie nie wystarcza minimum z minimum to conajmniej 2-2.5 tys ludzi na serverze.

Jedynym sensownym rozwiazaniem jezeli ktos ma ochote grac w ta wspaniala a jednak zepsuta gre przez ncsoft jak i gamefore , jest gra na Brytyjskich serverach - deyla ponad 40% graczy wieczorami co daje nam rozgrywke na naprawde przyzwoitym poziomie .

Kolejnym aspektem jest ogrom p2w itemkow w sklepiku w , ktorym co tydzien jest cos "ekstra nowego"

Na gold packa w dalszym ciagu bez problemu da sie tam zarobic - jezeli ktos ma watpliwosci.