Aion prywatny serwer

Siemka. Chciałbym wrócić do aiona ale już nie na globala, więc zwracam się tu z pytaniem o jakiś prywatny serwer. Na daną chwilę znalazłem goldaion oraz notaion. Który z tych serwerów polecicie i czym się różnią? Macie jakieś doświadczenia z w/w ? Dzięki z góry za każdą wskazówkę, pozdrawiam.
PS: Chętnie dołączę do jakiejś ekipy/legionu jeśli już zacznę grać, możliwe że ktoś jeszcze zacznie ze mną ;p

Powodzenia :rofl:

Bez%C2%A0tytu%C5%82u

a no to nieźle, ale na gold aion z tego co slyszalem sporo ludzi?

Nie wiem tam nie podają “statystyk” pewnie nie bez powodu xD
Ogólnie privy to gówno, nie polecam.

na pewno nie takie gówno jak global od gameforge :nauseated_face:

Kilka miesięcy temu grałem na gold aion to było wieczorem 1,2 k ludzi, najbardziej zaludniony jest www.aionlegend.im lekko ponad 2k online tylko to jest rosyjski serwer, ale jak ogarniasz dobrze angielski to jest tam trochę legionów international

Rozmawiasz z osobą, która przeżywa straty na serwerze od GF. Gold Aion ma sporo ludu, jeśli nie szkoda Tobie transferu/czasu pobierania, polecam przetestować.

Straty to i ja przeżywałem, troszkę ciągnie do aiona ale do gf juz nigdy nie wracam, a goldaion juz pobrany także przy wolnym dniu zaloguje się i zobaczymy

na goldaion jest teraz event dla nowych postaci, dostaje się dwie eternal bronie i armor