Aktywni gracze do Shakesa

Siemka, juz was dodaje.

Ja tez prosilbym o dodanie nick Acrotox

Dzieki ! :)

Hiramatsu, jaki nick w grze masz?

Podaj swoj nik na forum. Ja dodam do gildii.

Dołączam Nick: Froxik

@Hiramatsu poczytaj trochę dzisiejszy czat gildii.

Twój oficer dastan16770 najpierw zaczął mnie obrażać, a kiedy odpisałem mu że wyższy level nie zastąpi mu kultury i intelektu, wyrzucił mnie z gildii.

Powodzenia z takim oficerem.

Dokładnie, powodzenia. Mnie także wyrzucił, ze wzgląd na to że skomentowałem jego zachowanie i odzywki. Miłej Gry

Juz sie tym zajmuje i was przywroce.

Edit. Juz po krzyku. Dastan wylecial za glupote.

Już wszystko ok, zapraszamy wszystkich chętnych do gry i pogadania na czacie :)

Już wszystko ok, zapraszamy wszystkich chętnych do gry i pogadania na czacie

Mozecie mi powiedzieć co jest ciekawego do roboty w tej grze ? Wydaje się fajna ale poza karczma arena i kupowaniem nowego EQ nie widzę inne zajęcia ?

walki gildii, eksploracja lochów, wykonywanie zleceń - to nie jest gra full time, bardziej taki "pracowy" time filler :)

Czemu wywaliliście mnie z glidi? ;c

Mam pytanie, nie chciałem zakładać specjalnie nowego tematu, a na pw. do Hiramatsu nie można wysyłać wiadomości (chyba pełna skrzynka). Anyway, chce kupić mounta -50%. Nie wiem, czy się opłaca na niskim lvlu, ale mam możliwość kupienia grzybków, więc chciałem w takie cudeńko zainwestować, szczególnie ze względu na premie środowiskową i chęć 'podrasowania' postaci. Mam dylemat, bo zauważyłem, że premia środowiskowa zależna jest od lvla postaci, czy kupując tego mounta na 5 lvl, gdzie premia wynosi +2G, wraz z dobywaniem lvla, premia ta będzie rosła, czy będzie wynosiła stale, przez 14 dni, 2G?

P.S. Jak gra mnie trochę wciągnie, to może do was dołączę.

Czemu wywaliliście mnie z glidi? ;c

kolejna ofiara dastana... wysyłam ci zapro

Mam pytanie, nie chciałem zakładać specjalnie nowego tematu, a na pw. do Hiramatsu nie można wysyłać wiadomości (chyba pełna skrzynka). Anyway, chce kupić mounta -50%. Nie wiem, czy się opłaca na niskim lvlu, ale mam możliwość kupienia grzybków, więc chciałem w takie cudeńko zainwestować, szczególnie ze względu na premie środowiskową i chęć 'podrasowania' postaci. Mam dylemat, bo zauważyłem, że premia środowiskowa zależna jest od lvla postaci, czy kupując tego mounta na 5 lvl, gdzie premia wynosi +2G, wraz z dobywaniem lvla, premia ta będzie rosła, czy będzie wynosiła stale, przez 14 dni, 2G?P.S. Jak gra mnie trochę wciągnie, to może do was dołączę.

Jak najbardziej opłaca sie brac najlepszego mounta od razu na starcie, bo dzieki temu możesz wykonać 2x więcej przygód (i zarobić 2x wiecej golda i expa przez 2 tygodnie). Premia to bonus i nie patrz na nia (ale skoro już pytasz, to jest przyznawana jednorazowo przy zakupie mounta).

PS: Sam kupilem tego mounta 1 dnia

PS: dołączaj do nas od razu, dostaniesz bonus od golda i expa

W takim razie, proszę o dodanie, nick CICUTA. Postać ma 1 lvl, bo poprzednia była na s31 :)

Dobry moment żeby dołączyć do gry - od dziś do 26-tego trwa event dający znacznie więcej expa i golda z przygód. Postać rozwija się błyskawicznie!

O inva pisać w grze do Gajin - ostatnie wolne miejsce!

Polecam gildię, pomimo, że należę do niej bardzo krótko, da się wyczuć miłą atmosferę i zawsze można liczyć na radę. Dodatkowo event, który trwa od dziś 24 do 26, połączony z bonusami od gildii, daje nieziemskiego boosta do expa, golda i grzybków. Polecam :)

jezeli nadal aktualne prosze o zapa. Nick: Azbesciak

a ja nadal powielam swojego posta bo zostal pominiety

Ja tez prosilbym o dodanie nick Acrotox

Dzieki ! :)