Albion Online czy Blade and Soul?

Czesc, zauwazylem ze Albion Online bedzie przechodzil na F2P, i w tym samym czasie Blade and Soul dostaje dodatek i mam dylemat na ktora gierke uderzyc. Gralem kiedys w Blade and Soul i gra sprawiala mi calkiem sporo przyjemnosci, ale nie wiem nic o Albion, co sadzicie?

Sądzę, że może Ci się spodobać lub możesz ją usunąć z dysku po 10 sekundach lub nawet się zakochasz w tej grze. Zostań nadal na tym etapie rozwoju, że zadawanie pytań retorycznych nie jest grzechem.

1lajk

w albion po ok. 30 minut grania koncza sie questy i niewiesz co robic xD

Aktualnie gram w Albion Online i jest to bardzo przyjemna gra. A do robienia a AO jest sporo rzeczy, gathering, crafting, handel, PK, Zerg vs Zerg, GvG, dungeony, random dungeony, zwykłe expienie, zbieranie skarbów, gankowanie, expedycje. Więc gra starcza na ogromną ilość czasu, a nie tylko na 30 min. Jak coś to mogę udzielić więcej informacji na PW.

Dwie kompletnie inne gry. Grales W B&S wiec nie bede ci tlumaczyl bo wiesz, a Albion to kompletny grindownik no i sandbox. I polecal bym ci Albiona. Brak podzialu na klasy tworzysz postac zaleznie jaka bron wybierzes jaki armor zalozysz tym jestes, pvp daje mega frajde tylko musisz miec ekipe gathering i crafting do bolu. Wedlug mnie gra daje kupe satysfakcji a teraz jak weszla na f2p pewnie kupa ludzi bedzie.

To jest sandbox bejbe tam nie ma byc questow i sciezki ktora podazasz sama musisz sobie ja wytyczyc.

Albionu nie ogarniesz nawet weteran nie ogarnia niestety, Albion jest do gry w grupie 10 osób minimum

2 wgl inne gry, nie ma co porównać

Albion to z definicji gra nastawiona na gildie, kiedy do jakiejś dołączysz będziesz miał co robić. Ale jeśli chcesz podążać za questami to polecam WoW, tona tekstu a większość prowadzi cię za rękę.