Albion Online - Gildia Gondor - Serwer EU

:rocket: Restartujemy gildię Gondor w Albion Online i szukamy ludzi do ekipy! To szansa, żeby dołączyć jako jedni z pierwszych i dać czadu razem z nami.

Serwer: EU || Lock: Bridgewatch || Frakcja: Martlock

Gondor to nie byle co - mamy swoją historię i tradycje, a na karku prawie 2 lata gry. Po fazie spokoju wracamy do akcji, full power w Albion Online. Nasz plan to nie tylko zbudować gildię od nowa, ale też stworzyć miejsce, gdzie każdy będzie się świetnie bawić, przeżywać epickie momenty w super atmosferze. Teraz skupiamy się na budowaniu drużyny do Small Scale PvP / PK, więc jeśli jesteś aktywny, masz zacięcie do walki albo chcesz pomóc jako nowy oficer albo rekruter - jesteś u nas na propsie.

Bonus: Jako część multigildii Gondor, możecie też pykać z nami w inne gry. :fire:

Wymagania

  • 25 mln. sławy ogólnej - ale są wyjątki, więc nie przejmuj się za bardzo – próg zniesiony dla osób zaczynających na EU.
  • 16 lat - też robimy wyjątki, więc jak czujesz vibe, to śmiało.
  • 0% toksyczności - chcemy grać i się dobrze bawić, bez dram.
  • Aktywność na Discordzie - tu się wszystko dzieje, bądź na bieżąco.

Co oferujemy?

  • Rozpoczęcie gry od początku z doświadczoną ekipą na serwerze europejskim.
  • Własne HO na czarnych lvl 3 - bezpieczna przystań w świecie Albionu.
  • Spokój na czarnych strefach - dzięki lokalizacji BridgeWatch.
  • Tylko Polska Gildia - gramy i rozmawiamy po polsku.
  • Re-Geary, Small Scale, PK - pełen pakiet dla każdego fana PvP.

:space_invader: Zainteresowany?

Wbijaj: https://discord.gg/gildiagondor

Więcej na:
https://gildiagondor.pl/gildia-albion-online/

Podbijam

Szukamy graczy zainteresowanych rozpoczęcie przygody z Albionem na serwerze EU :slight_smile:

Ja osobiście też się odbilem od tej Gildii. Ale niech każdy oceni sam.

3lajki

Potwierdzam to co mowia poprzednicy, mimo ze zaraz wielki wladca Gromix pewnie stwierdzi ze to moje multikonta, mimo ze moze sprawdzic IP XD Probowalem w czasie rekrutacji do gildii diablo 3 dowiedziec sie czegos bo byly podobne glosy, I co sie stalo? Gromix zaczal ucziszac mnie usuwac moje posty i bez zadnego powodu banujac moje konto na rok :slight_smile: Radze omijac tego Pana jak i jego gildie, cos jest mocno nie tak pod kopułką

EDIT: Widze Gromix probuje palić głupa, ale jak pare osob mowi Ci to samo to znaczy ze jednak jest cos na rzeczy nie ważne jak byś przeczył :slight_smile:

4lajki

potwierdzam

4lajki

image Podbijam :slight_smile:

gondor-albion-online-eu

Szukamy również graczy casualowych i początkujących :slight_smile:

Czy zasady forum moga obowiazywac rowniez moderacje? Moglbym prosic Gromixa o nie zasmiecanie forum? Napisales post, beda chetni to dolacza, te swoje “komiksy” zostaw na forum Gondoru okej?

2lajki

Podbijam.
Start EU to świetna okazja żeby zacząć na równi z wszystkimi.
Oferujemy naukę gry dla nowych graczy.