Albion Online - Kupię konto ! ! !


#1

Witam ^.^
Jak w temacie poszukuję konta do gry Albion Online , za cenę uwzględnioną na PW , poszukuję konta z w miarę rozwiniętym Tierem co najmniej na T6 , interesuje mnie rozwinięte Magowie prócz Kostura Ognia i Holy Staffa co do Holy jak wysoko rozwinięty od dwóch specek 100/100 to można pociągnąć temat , interesują mnie łuk i kusza Oraz wszelkie bronie do walki z bliska , tak więc jak można przeczytać interesuje mnie wszystko prócz Fire Staff i Holy Staff . Zbieractwo nie gra roli , kontakt tylko PW , mile widziane Screeny .
Dziękuje :slight_smile:


#2

Hej mam konto z wszystkim t4 sztylety t6/nature t5 lethery t5/6(nie pamiętam za dobrze) co do PN to nie wydawałem przez 3 miesiące więc ich trochę powinno być jest tam także golda na miesiąc premki jak będziesz zainteresowany to daj znac pobiore gre i zrobie screeny co do ceny coś w granicach 100 zł z racji golda na premke + ilosci PN z kilku miesięcy.


#3

refresh


#4

Konto Albion Online Na koncie znajduje sie 5500 golda + 1mln silvera, także spokojnie na premium i inne wydatki starczy. Na postaci jest wbite około 20mln fame , 100/100 holy staff reszta seta na okolo 90/100 specki. Zbieractwo : można zbierać bawełne do tieru 8.0, skóre : 6.1 , reszta 4.0/5.0, a i jeszcze jest okolo 600-800 punktów nauki. Dla zainteresowanych screeny. Kontakt PW.


#5

sourdeeezal jestem zainteresowany czy doszła do Ciebie moja wiadomość ?


#6

Tak doszła , w robocie byłem i nie było okazji przeczytać. Już ściągam klienta i porobie ss’y to dam znać Ci na pw.


#7

refresh


#8

Poszukiwanie ofert dalej aktualne , na pewno odpada Fire i Holy Staff


#9

mam odpowiednie konto albion mocno rozwinieta postac wiecej na prw


#11

Nadal potrzebujesz konta?


#12

Refresh


#13

Na chwilę obecną interesuje mnie najbardziej konto z rozwiniętym Przeklęty kostur lub aby konto posiadało DUŻO pkt nauki tak od 2500 pkt , ciekawi mnie także siarczany tylko aby posiadał specki co najmniej 100/100 kometkę a także sporo ciekawi mnie Arcane staff , Dagger oraz Kusza