Albion online- Szukam kogoś,aby zacząć :)

Hej,
Szukam osób, które tak jak ja chcą zacząć grać lub grają w Albion Online.
Najlepiej ktoś kto ma tsa albo discorda :slight_smile:
Piszcie priv i lecimy z tematem

A jak to tam wygląda nie jest p2w? bo z tego co słyszałem podobno bez wkładania kasy nie warto zaczynać :smiley: oczywiście bez hejtu pytam bo tytuł wydaje się być ciekawy :smiley:

Podobno na początku jest ciężko,
Kwestia znalezienia gildii i ukierunkowanie swojej profesji(to akurat wziąłem z neta) :smiley:

Na początku dostajesz premium na 3 lub 7 dni jeśli dobrze pamiętam , dodatkowo jeśli pierwszy raz kupujesz premium to jest zniżka , a na nastepne idzie zarobić przez ten miesiąc na spokojnie

Gra jest spokojna i bez spiny, nie jest p2w ponieważ wszystko opiera się na tym jak chcesz gospodarować golden w grze. Jeżeli chcesz grać na spokojnie polecam kupno VIP 10$ dostaje się dużo dodatków oraz dodatkowe materiały gdy kopiemy, ścinamy itd.
Gra z początku może wydawać się trud a ale to bardzo szybki okres aby przejść z ekwipunkiem na T5 kwestia 4 godzin dobrej gry.
Z guild nie ma problemu wystarczy że napiszesz szukam, ale ostrzegam guild potrąca często jakiś % podnoszonego dobra kasy.
Osobiście jeżeli dopiero zaczynasz nie szukaj guild a po prostu party na single partie gry czy to dungeon czy to pvp.
Gra rozbudowana i bardzo przyjazna w wersji polskiej.

polecam gre zacząłem tydzien temu i się wkręciłem :slight_smile:

Hej. Aktualnie gramy team’em. W albiona jest nas z 15 osób. Może za jakiś czas zrobimy własną gildie. Więc jeżeli chcecie do nas dołączyć zapraszam.

Zainteresowanych proszę o wysłanie mi steam’a na pw. Tam już sobie porozmawiamy i podam discorda.

Pozdrawiam.