Albion online

jeszcze tylko dwa dni i zaczynamy :D

Oplaca sie kupywac gre teraz czy lepiej poczekac?

we1.png

White Eagles to pomysł kilku gildii, aby zjednoczyć siły i spróbować wspólnie przemierzać niebezpieczny świat Albiona
Jeżeli uważasz, że możesz pomóc tworzyć gildię, gdzie głównym celem jest zjednoczenie Polskiej społeczności zapraszamy na spotkanie organizacyjne,
które odbędzie się 11.03 godzina 18:00 i 12.03 godzina 17:00


By zrealizować nasz pomysł, zapominamy o podziałach jak i starych gildiach, pelerynki które nas dzieliły przestają istnieć.

White Eagles, będzie kroczyło po najciemniejszych zakątkach albiona, jednak wiemy, że nie tylko tam toczą się ciężkie bitwy tak więc osoby które chcą pozostać w bardziej bezpiecznych strefach, zapraszamy do sojuszu, bądz gildii w nim występujących.

Więcej informacji TUTAJ

Adres ip serwera teamspeak3 midov.pl

Orientuje się ktoś czy jak kupie teraz grę to będę ją miał na steam? czy muszę czekać z zakupem do steamowej wersji?

Zastanawiam się nad Albionem.

Warto? Ktoś może się wypowiedzieć?

Obawiam się 2 rzeczy.

Nie lubię płacić za gry które nie wyszły bo już nie raz się przejechałem. Wiem że będzie wipe a jak wy uważacie? Twórcy wiedzą co robią i prowadzą grę w dobrą stronę? Generalnie jak premierę się przesuwa to nie jest to dobry znak.

IS IS i IS.. Customizacja to swoją drogą. Ale czy jest tam coś co może pomóc w grze?

Ogólnie gierka świetna, ma wszystko to czego brakuje obecnym mmo AAA. Fajny craft, ciekawy rozwój postaci, dobry choć średnio dynamiczny combat, dużą różnorodność rzeczy do robienia. Warto kupić grę przed premierą bo ogólnie mechaniki mogą nas na start przytłoczyć, a gra jednak jest troszkę rusherem więc im szybciej będziesz wbijać wyższy tier tym powinno być łatwiej niż tym którzy zostaną w tyle. Niestety gra nie jest dla wszystkich albo ja jestem osobą która ma problem z organizacją swojego czasu wolnego bo mam wrażenie, że żeby się dobrze bawić to trzeba sporo przy grze siedzieć.

Polecam Albion gdzie nooby nie grają gra nie dla casuali ktoś tobie wyzbiera surowce czaisz się na niego i kosa w plecy, nie raz już słyszałem płacze casuali bez guildy że jestem p... no-life bo zarżnąłem ich 2x za podkradanie moich skór i roślin T7, T8. Śmierć w Albionie oznacza utratę wszystkiego tego co masz na sobie a to już boli jak skurczybyk, jak jesteś bez guildy to masz przerypane.

I Guildie nie trzymają ludzi którzy nie są przydatni i są noobami jak za dawnych lat takie osoby się gnoi.

Jest to gra w której musisz spędzać dużo czasu jak za dawnych czasów L2 C4-C5 podoba mi się że jeszcze wydawcy myślą o graczach którzy mają dość gierek dla casuali.

Rozumiem że open bety nie będzie. Ale może na jakaś promocje cenową się zapowiada ? Np 15dolców ;)

gra kosztuje 120zl. Bonusy pavkow za 60/100usd to tylko wiecej premki Na 1sza postac I wiecej golda(mozliwosci kupna premki Na 2/3 postac Alta).

pack za 50usd daje 1 dzien headstartu a ten za 100 2 dni.

itemki, ktore Sa w packach Sa nieistotne, w niczym nie pomoga.

jedyne co to tak naprawde to headstart, ktory I tak jest bez znaczenia w 2-3tyg perspektywie no I juz nastackowana premka.

natomiast premki mozna kupic za srebro z gry, wiec jak ktos przysiedzi 12h Na stracie przy lol cena h golda Na starcie to zakupi bez problemu premki na postac alta2/3. (Na main pack za 120pln juz ma Na MSc)

wiec gra stricte b2p, koszt premki pozniej Na kazda postac to bdzie od 6-9godzin farmy max MSc, wiec easy bo gra I tak dla ludzi planujacych poswiecac Te srednio 4h dziennie, a wiec 6-9h MSc to Nie wiele.

szukamy aktiv heala do cp int w top klanie kds(j.angielski) I ew dpsa do cp/grupy gvg/wspolnej farmy

Ktoś się szykuje na start Albiona Online? 19 lipca z najtańszym kontem ?

Jacyś Polacy zamierzają grać ?

Idzie sporo polakow, ale jako ze trzeba miec dobrze ustrukturyzowana gildie i duza, to zadna polska gildia nic nie ugra. (Na obecny stan rzeczy anyway).

Idzie sporo polakow, ale jako ze trzeba miec dobrze ustrukturyzowana gildie i duza, to zadna polska gildia nic nie ugra. (Na obecny stan rzeczy anyway).

Czysta prawda walka w Albionie będzie na porządku dziennym a jak wiemy Polaczki rozejdą się po różnych gildiach i żadna z nich nic nie osiągnie i wszystkie będą gnojone.

Czysta prawda walka w Albionie będzie na porządku dziennym a jak wiemy Polaczki rozejdą się po różnych gildiach i żadna z nich nic nie osiągnie i wszystkie będą gnojone.

Nawet nie o to chodzi, zaczal bym od tego, ze w tej grze potrzebowalbys min. 200 osob, teraz wiadomo ze na start 200 osob, nie oznacza ze sie utrzyma 200 aktywnych, a tutaj juz by sie pojawily schodki zeby tylu polakow zebrac.

Druga sprawa jaki % polakow ma Legendary packi? Zapewnne mniej niz 50%, a to juz problem bo topowe gildie wystrzela z T6 drugiego dnia, zanim wbija sie veteran packi oni beda juz do przodu.

Gwozdz do trumny? Fakt, ze jest 1 mega serwer dla EU/NA/SEA, np. w naszej gildii jest 45% amerykanow, 50% eu, i troche australijczykow... (A wiadomo, ze polska gildia juz z gory sie ograniczy do 18-24 prime). A int gildia, bez problemu rozciagnie to od 17:00-24:00, a od 21/22 wskakuja gracze z NA i graja do 5/6 rano PL czasu....

Przyklad:

u nas jest nas okolo 300 osob, wszystko podzielone na sekcje, mini grupy pvp aka GvG teamy itp itd. Gathering wszystko ustrukturyzowane, swietnie zarzadzane (hierarchie piramid, 10 osob odpowiada przed 1, potem 10 tych "kapitanow" przed generalem itp. itd. sekcje zbierania plotna, etc. etc. etc. wspomagania sekcji pvp, pvp podzielone itp. itd.

Olbrzymi activity NA/EU

p.s

To jest gra blizsza AA/BDO/L2 jezeli chodzi o naklad czasu niz WoWi/GW2 itd. Casual to 4h/day... A casualem nic nie ugrasz, powazniejsi gracze poswiecaja 8h/day+, a hardcore topka 16h/day (chore, czy nie tak jest, jest pelno pvp itd. a tutaj trzeba jeszcze miec czas farmic ostro fame, odwiedzic alta).

p.s2

w TOP gildiach masz robione takie mini-gildie, aka GvG teamy, czyli typowe "constant party" z lineagea.

_____________________________________

W tej grze, potrzebujesz grupe a jak nie grupe to chociaz byc w dobrze ustrukturyzowanej, aktywnej gildii. Zamykanie sie na 1 nacje nie ma sensu. Wszystko TOP gildie beda mialy EU/NA graczy, bo jest mega serwer i trzeba pilnowac i tego i tego czasu (polskie pop-wieczor & noc)

_____________________________________
EDIT:

Zeby nie bylo, tak stricte pesymistycznie, to jest podobno jakas Polska mala-srednia gildia z EvE online, chlopaki grajace w EvE'a na pewno beda ogarnieci, bo w EvE przecietny janusz by tutoriala nie skonczyl a co dopiero sie odnalazl, wiec mozecie tam probowac natomiast miejcie na uwadze, cala topka to( NA+EU) gildie w 1nym, jest mega serwer i tyle.

Czysta prawda walka w Albionie będzie na porządku dziennym a jak wiemy Polaczki rozejdą się po różnych gildiach i żadna z nich nic nie osiągnie i wszystkie będą gnojone.

Widzę twój nick i fakt, że używasz terminologii "Polaczki" i już wiem o tobie wszystko. Smutne......

Tak się spinacie, a error code robi Server first raid bossy, ale przecież się nie da.

Widziałem, że na discordzie zbiera się grupa do gry w Albiona także zapraszam.

_____________________________________

W tej grze, potrzebujesz grupe a jak nie grupe to chociaz byc w dobrze ustrukturyzowanej, aktywnej gildii. Zamykanie sie na 1 nacje nie ma sensu. Wszystko TOP gildie beda mialy EU/NA graczy, bo jest mega serwer i trzeba pilnowac i tego i tego czasu (polskie pop-wieczor & noc)

Właśnie ta gra to druga praca a z większość tego ścierwa przy większym konflikcie spierdzieli gdzie pieprz rośnie bo on sobie gra 2h dziennie, a będąc w tej gildii zdechł już dwa razy bo jakieś wojenki toczymy.

Dla tego ja nienawidzę grać z odpadami z Polski tylko między narodowa i wszystkie Polskie gildiie są gnojone bo są łatwym celem ze względu na łatwość konfliktów, sami wpuszczają ścierwo zwane casualami które potem samo doprowadza do rozpadu gildii.

Czemu bo większość podaje się za casuali a ludzi którzy czegoś od nich wymagają gnoją od no life mało tego jak resztka tych dobrych zostanie i zawiąże sojusz z np. Niemiecką Gildią to będą jechani od sprzedawczyków.

Ja od siebie dodam, że progres gracza zostanie wydłużony coś co teraz trwało np. tydzień expienia, teraz będzie trwało 2 tyg. Dlatego dokładnie gra jest na dłuższą chwilę. Można grać 2h dziennie, ale wtedy nie walczysz z najlepszymi.

ps. jeśli ktoś chętny to zapraszam do gry z refala ;) [ciach]

czy ktoś zbiera jakąś gildie polaków ??

Warto się zainteresować grą, jeśli grałbym casualowo? W sumie system profesji, czy klas mi odpowiada, ale zdecydowanie nie miałbym czasu na aktywne uczestniczenie w gildii (delegacje, brak chęci i te sprawy).

czy ktoś zbiera jakąś gildie polaków ??

Na forum Albiona w polskim dziale ogłaszają się gildię. Więc jeżeli czegoś konkretnego szukasz radziłbym zajrzeć w tamte działy :)

Warto się zainteresować grą, jeśli grałbym casualowo? W sumie system profesji, czy klas mi odpowiada, ale zdecydowanie nie miałbym czasu na aktywne uczestniczenie w gildii (delegacje, brak chęci i te sprawy).

Moim zdaniem Albion jest grą Casualowo friendly, możesz bezproblemowo czerpać przyjemność z gry grając 5-10 godzin tygodniowo (farming, ,pve, crafting, zbieractwo) i w momencie gdy będziesz mieć trochę więcej czasu możesz dołączyć na chwilę do jakiejś gildii aby zakosztować większego PvP. Zresztą z informacji jakie posiadam istnieją gildię które głównie zrzeszają casualowych graczy.

Cześć:)

Ostatnio natknąłem się na ten albiona. Pooglądałem trailery i gra zapowiada się super. Jest jakiś użytkownik, które wie troszkę więcej na temat tej gry i chciałby się podzielić swoją wiedzą :) ?