Allods 8.01 - nowy server F2P!

Nikt nie wspominał o bonusie który dostaje się na starcie (koło 6 lvl), a który mnie totalnie zaskoczył :o

- mount ( co prawda wilk, ale niesamowicie ułatwi grindowanie)

- tymczasowe runy lvl 8! Więc raczej przynajmniej 30 dni nikt nie powinien odstawać

- mnóstwo scrolli wszelakich

- 200% bonus do dropu, expa i wszystkiego

Gra się dużo łatwiej. Pamiętam ile się musiałem namęczyć kiedyś by zdobyć darmowego mounta.

Grających po stronie ligi zapraszam do gildii Wataha ;)

Ts lub discord powstanie po weekendzie

Co z tą gildią po stronie Imperium? Jeżeli nie ma to przenoszę postać do ligi ;p

Panowie i Panie - pytanko...

 

co z tą gildią po stronie IMPERIUM? Próbuję co dzień i brak odzewu... jak tak dalej pójdzie idę do internationala, z którego już miałem propozycje.

 

nick IG - Keinmirsten. 

Ja gram codzienie i czekam az bedzie 6 ppl online.. Bo z wami ciezko , slomiany zapal niektorzy maja, robia 10 lvl i znikaja

Dajcie jakis discord albo inny komunikator to zaraz bede

ehh a ja dalej nie moge wybrać klasy, już chyba z 6 wbiłem 10+ żeby popatrzeć na ruby i dalej nie moge zdecydować :Ss

jaka klasa ma największe pier#$%nięcie?

Co do Scouta to w ostatnich paczach mocno go zepsuli wiec nie polecam. Sam gram nim od 2012 i jestem załamany tym co się z nim dzieje od pacha 7.0

Może i zepsuli, aczkolwiek wydaje mi się, że dalej dale sporo przyjemności. Ma więcej skilli AOE i jest znacznie uproszczony ;) Załamany jesteś bo nie robi tak dużego dmg jak przed 7.0? Czy może przegrywa z innymi klasami na PvP ?

A tak swoją drogą jak jest z populacją na tym serwerze nowym, bo do tej pory spotkałem może jakieś 10 osób przez kilka h gry ;ss

A tak swoją drogą jak jest z populacją na tym serwerze nowym, bo do tej pory spotkałem może jakieś 10 osób przez kilka h gry ;ss

Myślę, że nie ma tragedii.

Raczej niższa niż na starym serverze, aczkolwiek przesadą byłoby stwierdzenie , że gra kilkadziesiąt osób. W samej wiosce startowej spotkałem z 10 osób. W Novogardzie kolejne 10, a wiadomo, że w tym stadium gry to raczej nikt nie siedzi w mieście, tylko robi questy. Wczoraj nawet byłem świadkiem rajdu Impków na Novogard.

a powiedzcie mi, kto jest mocno potrzebny na late gamie do robienia contentu? bo lubie być użytecznym a wiadomo dpsów raczej brakować nie będzie, z tym, że wolałbym unikać grania tankiem

Może i zepsuli, aczkolwiek wydaje mi się, że dalej dale sporo przyjemności.  Ma więcej skilli AOE  i jest znacznie uproszczony    Załamany jesteś bo nie robi tak dużego dmg jak przed 7.0?  Czy może przegrywa z innymi klasami na PvP ?

Mele Scout został zniszczony. Teraz to jakiś Tank. Do tego każde użycie skila w range scout trzeba poprzedzać enchantowaniem strzały itd.

Kto przyjmuje w Lidze do gildii?

Pisz do Krogulec, Wilczak bądź Gudai.

Mele Scout został zniszczony. Teraz to jakiś Tank. Do tego każde użycie skila w range scout  trzeba poprzedzać enchantowaniem strzały itd.

Ja nigdy nie grałem mele, gdyż wydawał mi się mniej przyjemny w ekspieniu niż dystansowy więc tu się nie wypowiem.

Wypróbowałem za to kilka dystansowych bulidów i uważam, ze w dalszym ciągu to przyjemna do grania klasa, może nawet bardziej niż przed 7.0. Zrezygnowano ze skilli gdzie trzeba było zaznaczyć obszar na którym miały spadać strzały , na rzecz prostych obszarówek, co moim zdaniem jest słuszne. Scout stał się bardziej mobilny.

Nie bardzo rozumiem natomiast dlaczego nikt nie wybiera talentu "Mobility" - przecież gra na nim to czysta frajda:

- aimed shot czy explosive shot są castowane instant.

- zasięg skilli zwiększony do 52 (metrów?)

- 30 % większy dmg ze skilli.

- tylko 20% kara do szybkości poruszania się podczas strzału.

Nie miałem zbytnio czasu porównywać dmg z obu tych semi-pasywów, podejrzewam, że Elimination musi mieć większy dmg skoro jest polecany w bulidach na forum. Być może Elimination bardziej sprawdza się na bossa, gdyż wtedy teoretycznie nie musimy się ruszać, a te 10 metrów zasięgu czy kilka sekund casta skilli nie wpłynie jakoś znacząco na rozgrywkę. Aczkolwiek gra na Mobility (expienie) to coś fantastycznego moim zdaniem. Nawet na moim alcie na nowym serverze już mam mobility :-) Na runach 8 które dostaliśmy na 30 dni każdy mob pada po jednym Precise czy Explosive shot :) a dzięki zwiększonemu dystansowi nie trzeba, aż tak blisko podchodzić dzięki czemu szybciej farmimy. A do enchantowania strzał już się przyzwyczaiłem, mam nawet zbindowane na myszce poison i fire charms.

A Rain of Arrows? Uwielbiam ten skill! Czuć moc.

te zwoje z bonusem do zdobywania reputacji zostawic sobie na late game? czy trzeba gdzies wczesniej pofarmic repu?

Niestety każdy offline. W jakich godzinach gracie?

Ja nigdy nie grałem mele, gdyż wydawał mi się mniej przyjemny w ekspieniu niż dystansowy więc tu się nie wypowiem.

 

Wypróbowałem za to kilka dystansowych bulidów i uważam, ze w dalszym ciągu to przyjemna do grania klasa, może nawet bardziej niż przed 7.0. Zrezygnowano ze skilli gdzie trzeba było zaznaczyć obszar na którym miały spadać strzały , na rzecz prostych obszarówek, co moim zdaniem jest słuszne.  Scout stał się bardziej mobilny.

 

Nie bardzo rozumiem natomiast dlaczego nikt nie wybiera talentu "Mobility" - przecież gra na nim to czysta frajda:

- aimed shot czy explosive shot są castowane instant.

- zasięg skilli zwiększony do 52 (metrów?)

- 30 % większy dmg ze skilli.

- tylko 20% kara do szybkości poruszania się podczas strzału.

 

Nie miałem zbytnio czasu porównywać dmg z obu tych semi-pasywów, podejrzewam, że Elimination musi mieć większy dmg skoro jest polecany w bulidach na forum.  Być może Elimination bardziej sprawdza się na bossa, gdyż wtedy teoretycznie nie musimy się ruszać, a te 10 metrów zasięgu czy kilka sekund casta skilli nie wpłynie jakoś znacząco na rozgrywkę.  Aczkolwiek gra na Mobility  (expienie) to coś fantastycznego moim zdaniem.  Nawet na moim alcie na nowym serverze  już mam mobility :-) Na runach 8 które dostaliśmy na 30 dni każdy mob pada po jednym  Precise czy Explosive shot    a dzięki zwiększonemu dystansowi nie trzeba, aż tak blisko podchodzić dzięki czemu szybciej farmimy. A do enchantowania strzał już się przyzwyczaiłem, mam nawet zbindowane na myszce  poison i fire charms.

 

 

A Rain of Arrows?  Uwielbiam ten skill! Czuć moc.

faktycznie mega przyjemnie sie gra takim scoutem :D

gdzie widzisz spell Rain of Arrows? bo ja takiego nie moge u siebie znależć :S

To jest jeden z tych zakrytych skilli które pojawiają się koło 50 lvl. Powiem tyle, że scout przez 6 sekund obraca się i zabije wszystko co stoi w jego obszarze :) To tak jakbyś użył "Steel Rose" 6x w ciągu 6 sekund ;) Bulidem się nie sugeruj, bo sam testuje różne rozwiązania i Z PEWNOŚCIĄ go kilka razy zmienię.

scout.jpg

w sumie mam taki sam tylko steel rosex1 :P

szkoda ze nikt z tej gildi nie jest online zeby sie dostac :s

sa na wiekszym lvlu jakies bg czy tylko stanie w kolejce tak jak na low? :S

Zagrałbym lecz gra mi nie działa :< wywala mnie po 2 minutach..