Ankieta dla wszystkich graczy

Cześć wszystkim!
Prowadzę badania do pracy magisterskiej dotyczącej wizerunku oraz zróżnicowania przestrzennego polskich graczy. Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc w jej ukończeniu. Formularz dotyczy wszystkich graczy niezależnie od wieku.

Z góry dziękuję za każda wypełnioną ankietę, oczywiście w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Kilka uwag:
1 Zły okres na badanie z uwagi na prace zdalną (tak, czepialstwo, ale można by zasugerować, że tyczy się okresu poza kwarantanną - jakby ktoś nie wyłapał i nie zniekształcił wyniku badań
2 Profilaktyczne nie mam zdania/ nie pamiętam/trudno powiedzieć (ale to już chyba od promotora zależy i czy mu zależy na konkretnych cyfrach czy zjawisku) - zwłaszcza w tej pierwszej części
3 Pytanie 5.13 trochę takie niejasne, i odpowiedzi właściwie się nakładają jak okres studencki, wakacji i dorosły

W każdym razie powodzenia.

3.4 no tak średnio, już od dawna nie chodzę do szkoły, więc jaką opcję powinienem wybrać przy pytaniu, czy gry wplywają na moje oceny?

Jeśli jest już używana forma żeńska to proponowałabym aby była w każdym pytaniu lub wcale. Ponieważ pierwsza strona (pytań) ma praktycznie samą formę męską, a później nagle pojawiają się rozgraniczniki płciowe. Plus to na prawdę dziwne kiedy pytania osobiste są na samym końcu, jednak nie mi to oceniać.

Nie ma województwa lubelskiego

Dzięki za tak liczny udział oraz wasze wszelkie uwagi/opinie a także zwrócenie uwagi na błędy, postaram się je szybko poprawić :smiley:

“2.4. Czy w ostatnim roku zdarzyło Ci się zrezygnować przez gry z powodu? *”
Zmień to pytanie ponieważ do końca nie wiadomo czy chodzi ci o rezygnację z grania czy z czynności np zapisz:
Czy w ostatnim roku zdarzyło Ci się z powodu gry zrezygnować z:
lub:
Czy w ostatnim roku zdarzyło Ci się zrezygnować z grania z powodu:

“1.6. W jakich godzinach najczęściej grasz? *”

We wszystkich. Jak ktoś nie pracuje w stałych godzinach, to nie ma żadnej poprawnej odpowiedzi i jest zmuszony wybrać całkowicie losową odpowiedź.

"2.7. Czy uprawiasz sport? *
Jest wielokrotnego wyboru, więc można zaznaczyć jednocześnie Tak i Nie xD

“3.4. Jak granie w gry wpływa lub wpłynęło na Twoje wykształcenie? *”
“Dzięki nim mam lepsze oceny”
nie wszyscy gracze chodzą do szkoły :wink:

"5.7. Jak granie w gry wpłynęło na Twoje zachowanie?
Powinna być trzecia opcja, że nie wpłynęło w żaden sposób.