Apex Legends - Oficjalny Polski Serwer TeamSpeak 3!


#1

Szukasz ludzi do grania? Serdecznie zapraszamy na TsGamers.pl lub Apex-Ts.pl

Serwer TsGamers.pl oferuje profesjonalną komunikację pomiędzy graczami z całego świata. Zapewniamy jakość rozmów na najwyższym poziomie. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne oraz posiadamy zaawansowane zabezpieczenia naszego serwera. Na naszym serwerze każdy użytkownik może czuć się bezpieczny! Oferujemy miłą atmosferę oraz rywalizację dzięki naszemu systemowi poziomów. Tylko u nas użytkownicy są nagradzani za aktywność, nagrody typu gier na platformie Steam, kodami PaySafeCard czy też doładowaniami Telefonu.


#2

Serdecznie zapraszamy!
Dodaliśmy specjalną strefę dla Apex Legends!


#3

Ogólnie na serwerze panuję przyjemna atmosfera,dziennie na ts przesiaduję około 200 osób,więc myślę,że spełnia nasze oczekiwania.Fajnym pomysłem było stworzenie strefy Apex przeznaczonej dla osób grających w Apex Legends.Polecam z całego serduszka :smiley:


#4

Mega fajna inicjatywa. Na teamspeaku bez problemu odnajduje kompanów do wspólnej gry. Mega atmosfera, pozytywne wibracje hehe. Pozdrawiam.


#5

Odświeżam.


#6

Odświeżam.


#7

" Apex Legends - Oficjalny Polski Serwer TeamSpeak 3"

Żeby korzystać z nazewnictwa “oficjalny” to masz na to dokument od dewelopera? vo jak nie to to jest jakiś śmieszny pseudo serwer ts3 a i tak większość korzysta z disco.


#8

deska jak zwykle ból dupy dla bólu dupy


#9

skoro ktoś używa słowa “oficjalny” to chyba logiczne, że powinien mieć na to jakiś papier nie? gdzie tu ból dupy. Może Ty masz ból dupy, polecam maść na ból dupy, pomoże :slight_smile:


#10

Odświeżam.


#11

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer! :slight_smile: