ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady ­čÖé

Jak scraf─çi─ç co┼Ť, gdzie nie mamy w tym do┼Ťwiadczenia, bieg┼éo┼Ťci?
zlecenia na dzieło :slight_smile:

Łowimy rybki - poradnik AA

W AA od marca 2019 s─ů dost─Öpne wi─Öksze ryby sportowe i wi─Öksza kasa jak zdo┼éamy je dowie┼Ť─ç.

Robimy kuter rybacki
Do umieszczenia projektu na wodzie s─ů troch─Ö inne sk┼éadniki, ale szuka si─Ö je w folio podobnie i buduje.

Fishing License mo┼╝na kupi─ç taniej u generalnego handlowca za 100 golda.

Walka o zamek

Mam pytanie na temat klasy Fanatic. Chciałbym isc w dual wield ale nie wiem zbytnio jaki armor set i jakie konkretnie bronie do dual? Dzieki za pomoc :slight_smile:

Po to jest pts by m├│c sobie potestowa─ç.
Nikt Ci dokładnie nie powie.
W teorii da si─Ö gra─ç w ka┼╝dym armorze, ale ka┼╝dy wymaga odpowiedniego roz┼éo┼╝enia stat├│w, nie ma jasno okre┼Ťlonego ÔÇťnajlepszego armoraÔÇŁ

Witam, zainteresowa┼éem si─Ö gr─ů i my┼Ťl─Ö o zakupie AAU,
ale mam jeden problem kt├│ry ni jak nie pozwala mi cieszy─ç si─Ö gr─ů.
Mianowicie czy jest jaki┼Ť spos├│b aby nie trzyma─ç prawego przycisku myszy przy obrocie kamery? W opcjach nie potrafi─Ö tego zlokalizowa─ç, a wy┼é─ůczenie tej opcji bardzo umili rozgrywk─Ö. Dok┼éadniej to chcia┼ébym tak jak w innych mmo to kamer─Ö obraca─ç myszk─ů bez przymusu trzymania klawisza, a klawisz przypisa─ç pod co┼Ť bardziej u┼╝ytecznego.
Z g├│ry dzi─Ökuje za porad─Ö.

Du┼╝e zmiany w walkach o zamki. Stronami b─Öd─ů nie gildy, a frakcje.

Kapitalny jest bombowiec, miotacz ognia, czołgi itp. I wydało się dlaczego wycofywali ciuszki na mounty ze sklepu gildowego.

Nowy zwiastun

Osoby ze star─ů wersj─ů GLYPHa i AA na Steamie je┼╝eli maj─ů problemy z logowaniem lepiej by zainstalowa┼éy ponownie ArcheAge poza Steam.
Czyli najpierw ┼Ťci─ůgamy GLYPH i potem ┼Ťci─ůgamy AA.

Nale┼╝y pami─Öta─ç, ┼╝e po deinstalacji starego AA nale┼╝y wykasowa─ç wszystkie pozosta┼éo┼Ťci po instalacji poprzedniej, jak i folder ArcheAge w dokumentach. I dopiero potem zainstalowa─ç wersj─Ö ArcheAge 64 bit.

Wi─Ökszo┼Ť─ç efekt├│w AA 64bit jest na aktywnym DirectX 11 w ustawieniach.

Szczegóły update 6.0 ArcheAge
http://forums.archeagegame.com/showthread.php?355906-Shadows-Revealed-Patch-Notes&p=2769347#post2769347

Salon pi─Ökno┼Ťci kosztuje teraz item warty 1 golda w AA 6.0.

Zawsze jak macie jakie┼Ť aktywno┼Ťci poza housingiem i craftem i afk zapraszajcie innych do rajdu w danej krainie, gdy┼╝ to jest gra kooperacyjna, wi─Öc sami szybko zobaczycie wymierne korzy┼Ťci. :blush:

Ile minut jest przerwa na siusiu w AAU bo mnie wywaliło do kolejki, a niewiele co zabawiłem na afk?

W zasadzie to dobre bo hardcorowcy nie pograj─ů na 3 kompach naraz farmi─ůc ALTami.

na alexandrze? Na t─ů chwil─Ö kolejka 3000 os├│b czyli mo┼╝e na halcyone si─Ö zaloguje.

Ca┼éa masa zmian w ┼╝eglarstwie w BDO. Najbardziej cieszy mnie, ┼╝e za┼éadunek statku w paczki jest bezpo┼Ťrednio od kupca. Super jest te┼╝ nowa wyspa z bajerami, no i nowe statki.

https://www.blackdesertonline.com/news/view/3216

Najgorzej, że jak wszedłem do BDO, a w AAU wszedłem na afk to wywaliło mnie do kolejki, załamka.

Zapraszam w AAU na aren─Ö Drill Camp Arena, Sparring Arena - dostaje si─Ö 3 buffki na starcie jaki rodzaj broni, setu i walki preferujesz i dostajesz gear poziomu epic. I nawet jak przegrasz to masz zap┼éat─Ö. Korzysta si─Ö z w┼éasnych skilli wyci─ůgni─Ötych na klawiatur─Ö.

Arena shop jest bardzo wypasiony wi─Öc warto si─Ö skusi─ç nawet kilka razy pod rz─ůd.

W Drill Camp Arena strategia i kooperacja jest na maxa - lepsze niż Dota2 czy LoL, zapewniam. Drużyny na ogół 7v7 i 5v5.

Pozwiedza┼éem troch─Ö Aurori─Ö i widz─Ö przygotowanie do jaki┼Ť zmian. To nie tylko moim zdaniem chodzi tylko o bitwy o zamki.

Nie rozumiem dlaczego teraz tam du┼╝a cz─Ö┼Ť─ç mob├│w jest pasywnych.

Podstaw─ů pozyskiwania Vocation Badges s─ů family quests (shift-V).
Poni┼╝ej filmik by za┼éapa─ç jak si─Ö to robi - patrzymy na znikaj─ůc─ů ikonk─Ö s─ůsiada pod paskiem ┼╝ycia przedmiotu u g├│ry ekranu i naciskamy kolor, kt├│ry wybrali┼Ťmy.