ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 馃檪

艁owimy rybki - poradnik AA

W AA od marca 2019 s膮 dost臋pne wi臋ksze ryby sportowe i wi臋ksza kasa jak zdo艂amy je dowie艣膰.

Robimy kuter rybacki
Do umieszczenia projektu na wodzie s膮 troch臋 inne sk艂adniki, ale szuka si臋 je w folio podobnie i buduje.

Fishing License mo偶na kupi膰 taniej u generalnego handlowca za 100 golda.

Walka o zamek

Mam pytanie na temat klasy Fanatic. Chcia艂bym isc w dual wield ale nie wiem zbytnio jaki armor set i jakie konkretnie bronie do dual? Dzieki za pomoc :slight_smile:

Po to jest pts by m贸c sobie potestowa膰.
Nikt Ci dok艂adnie nie powie.
W teorii da si臋 gra膰 w ka偶dym armorze, ale ka偶dy wymaga odpowiedniego roz艂o偶enia stat贸w, nie ma jasno okre艣lonego 鈥渘ajlepszego armora鈥

Witam, zainteresowa艂em si臋 gr膮 i my艣l臋 o zakupie AAU,
ale mam jeden problem kt贸ry ni jak nie pozwala mi cieszy膰 si臋 gr膮.
Mianowicie czy jest jaki艣 spos贸b aby nie trzyma膰 prawego przycisku myszy przy obrocie kamery? W opcjach nie potrafi臋 tego zlokalizowa膰, a wy艂膮czenie tej opcji bardzo umili rozgrywk臋. Dok艂adniej to chcia艂bym tak jak w innych mmo to kamer臋 obraca膰 myszk膮 bez przymusu trzymania klawisza, a klawisz przypisa膰 pod co艣 bardziej u偶ytecznego.
Z g贸ry dzi臋kuje za porad臋.

Du偶e zmiany w walkach o zamki. Stronami b臋d膮 nie gildy, a frakcje.

Kapitalny jest bombowiec, miotacz ognia, czo艂gi itp. I wyda艂o si臋 dlaczego wycofywali ciuszki na mounty ze sklepu gildowego.

Nowy zwiastun

Osoby ze star膮 wersj膮 GLYPHa i AA na Steamie je偶eli maj膮 problemy z logowaniem lepiej by zainstalowa艂y ponownie ArcheAge poza Steam.
Czyli najpierw 艣ci膮gamy GLYPH i potem 艣ci膮gamy AA.

Nale偶y pami臋ta膰, 偶e po deinstalacji starego AA nale偶y wykasowa膰 wszystkie pozosta艂o艣ci po instalacji poprzedniej, jak i folder ArcheAge w dokumentach. I dopiero potem zainstalowa膰 wersj臋 ArcheAge 64 bit.

Wi臋kszo艣膰 efekt贸w AA 64bit jest na aktywnym DirectX 11 w ustawieniach.

Szczeg贸艂y update 6.0 ArcheAge
http://forums.archeagegame.com/showthread.php?355906-Shadows-Revealed-Patch-Notes&p=2769347#post2769347

Salon pi臋kno艣ci kosztuje teraz item warty 1 golda w AA 6.0.

Zawsze jak macie jakie艣 aktywno艣ci poza housingiem i craftem i afk zapraszajcie innych do rajdu w danej krainie, gdy偶 to jest gra kooperacyjna, wi臋c sami szybko zobaczycie wymierne korzy艣ci. :blush:

Ile minut jest przerwa na siusiu w AAU bo mnie wywali艂o do kolejki, a niewiele co zabawi艂em na afk?

W zasadzie to dobre bo hardcorowcy nie pograj膮 na 3 kompach naraz farmi膮c ALTami.

na alexandrze? Na t膮 chwil臋 kolejka 3000 os贸b czyli mo偶e na halcyone si臋 zaloguje.

Ca艂a masa zmian w 偶eglarstwie w BDO. Najbardziej cieszy mnie, 偶e za艂adunek statku w paczki jest bezpo艣rednio od kupca. Super jest te偶 nowa wyspa z bajerami, no i nowe statki.

https://www.blackdesertonline.com/news/view/3216

Najgorzej, 偶e jak wszed艂em do BDO, a w AAU wszed艂em na afk to wywali艂o mnie do kolejki, za艂amka.

Zapraszam w AAU na aren臋 Drill Camp Arena, Sparring Arena - dostaje si臋 3 buffki na starcie jaki rodzaj broni, setu i walki preferujesz i dostajesz gear poziomu epic. I nawet jak przegrasz to masz zap艂at臋. Korzysta si臋 z w艂asnych skilli wyci膮gni臋tych na klawiatur臋.

Arena shop jest bardzo wypasiony wi臋c warto si臋 skusi膰 nawet kilka razy pod rz膮d.

W Drill Camp Arena strategia i kooperacja jest na maxa - lepsze ni偶 Dota2 czy LoL, zapewniam. Dru偶yny na og贸艂 7v7 i 5v5.

Pozwiedza艂em troch臋 Aurori臋 i widz臋 przygotowanie do jaki艣 zmian. To nie tylko moim zdaniem chodzi tylko o bitwy o zamki.

Nie rozumiem dlaczego teraz tam du偶a cz臋艣膰 mob贸w jest pasywnych.

Podstaw膮 pozyskiwania Vocation Badges s膮 family quests (shift-V).
Poni偶ej filmik by za艂apa膰 jak si臋 to robi - patrzymy na znikaj膮c膮 ikonk臋 s膮siada pod paskiem 偶ycia przedmiotu u g贸ry ekranu i naciskamy kolor, kt贸ry wybrali艣my.

Rozbudowany opis jak zdoby膰 konia T9 w Black Desert Online