ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 馃檪

Nom s膮 hussarzy鈥 Ile macie ludzi na jakar? 10? Co tam u kapiego swoj膮 drog膮?:stuck_out_tongue:
I s膮 jeszcze Ci co tam Sztachet ich prowadzi na nuia? Te偶 ich z 10 jest?
Wielkie gildie polskie.
Nie ka偶da kraina ma swojego bossa.
Pety, kt贸re 艂apiesz w worek. Nom fajny content. Dlatego wszyscy u偶ywaj膮 battle pet贸w. :slight_smile:

Wszyscy gracze w archeage maj膮 domki bo trzeba gdzie艣 spa膰, bo labor, trzeba gdzie艣 spala膰 labor bo gold.

Czy stawiaj膮 go na pierwszym miejscu? W膮tpi臋.

Znaczy tak jak gram spotka艂em dwie osoby, kt贸re szalenie by艂y zapatrzone w housing, obie quitn臋艂y po +/- miesi膮cu bo nie mia艂y kasy ani na domek ani na gear.

Dla reszty to raczej dodatek, taka wisienka na torcie w艣r贸d miliona innych funkcji.

Domek to tylko narz臋dzie i co艣 do roboty po godzinach.

Dzikie t艂umy do wbicia na serwer testowy ArcheAge Unchained i d艂ugie ponad godzinne kolejki. 殴le to wygl膮da bo po premierze serwer贸w mo偶e by膰 za ma艂o.

Czas obejrze膰 troch臋 instancji z Ayanad Library bo czekaj膮 nas w niej mocne zmiany. Zmiany czekaj膮 tak偶e Kaduma.

Scraftuj Rampage S200 - limuzyn臋

https://archeage.mmodex.com/crafts/crafting-a-rampage-s200/

Mamy pierwszego gracza na Europie z 41 ancestral level

Jak scraf膰i膰 co艣, gdzie nie mamy w tym do艣wiadczenia, bieg艂o艣ci?
zlecenia na dzie艂o :slight_smile:

艁owimy rybki - poradnik AA

W AA od marca 2019 s膮 dost臋pne wi臋ksze ryby sportowe i wi臋ksza kasa jak zdo艂amy je dowie艣膰.

Robimy kuter rybacki
Do umieszczenia projektu na wodzie s膮 troch臋 inne sk艂adniki, ale szuka si臋 je w folio podobnie i buduje.

Fishing License mo偶na kupi膰 taniej u generalnego handlowca za 100 golda.

Walka o zamek

Mam pytanie na temat klasy Fanatic. Chcia艂bym isc w dual wield ale nie wiem zbytnio jaki armor set i jakie konkretnie bronie do dual? Dzieki za pomoc :slight_smile:

Po to jest pts by m贸c sobie potestowa膰.
Nikt Ci dok艂adnie nie powie.
W teorii da si臋 gra膰 w ka偶dym armorze, ale ka偶dy wymaga odpowiedniego roz艂o偶enia stat贸w, nie ma jasno okre艣lonego 鈥渘ajlepszego armora鈥

Witam, zainteresowa艂em si臋 gr膮 i my艣l臋 o zakupie AAU,
ale mam jeden problem kt贸ry ni jak nie pozwala mi cieszy膰 si臋 gr膮.
Mianowicie czy jest jaki艣 spos贸b aby nie trzyma膰 prawego przycisku myszy przy obrocie kamery? W opcjach nie potrafi臋 tego zlokalizowa膰, a wy艂膮czenie tej opcji bardzo umili rozgrywk臋. Dok艂adniej to chcia艂bym tak jak w innych mmo to kamer臋 obraca膰 myszk膮 bez przymusu trzymania klawisza, a klawisz przypisa膰 pod co艣 bardziej u偶ytecznego.
Z g贸ry dzi臋kuje za porad臋.

Du偶e zmiany w walkach o zamki. Stronami b臋d膮 nie gildy, a frakcje.

Kapitalny jest bombowiec, miotacz ognia, czo艂gi itp. I wyda艂o si臋 dlaczego wycofywali ciuszki na mounty ze sklepu gildowego.

Nowy zwiastun

Osoby ze star膮 wersj膮 GLYPHa i AA na Steamie je偶eli maj膮 problemy z logowaniem lepiej by zainstalowa艂y ponownie ArcheAge poza Steam.
Czyli najpierw 艣ci膮gamy GLYPH i potem 艣ci膮gamy AA.

Nale偶y pami臋ta膰, 偶e po deinstalacji starego AA nale偶y wykasowa膰 wszystkie pozosta艂o艣ci po instalacji poprzedniej, jak i folder ArcheAge w dokumentach. I dopiero potem zainstalowa膰 wersj臋 ArcheAge 64 bit.

Wi臋kszo艣膰 efekt贸w AA 64bit jest na aktywnym DirectX 11 w ustawieniach.

Szczeg贸艂y update 6.0 ArcheAge
http://forums.archeagegame.com/showthread.php?355906-Shadows-Revealed-Patch-Notes&p=2769347#post2769347

Salon pi臋kno艣ci kosztuje teraz item warty 1 golda w AA 6.0.

Zawsze jak macie jakie艣 aktywno艣ci poza housingiem i craftem i afk zapraszajcie innych do rajdu w danej krainie, gdy偶 to jest gra kooperacyjna, wi臋c sami szybko zobaczycie wymierne korzy艣ci. :blush:

Ile minut jest przerwa na siusiu w AAU bo mnie wywali艂o do kolejki, a niewiele co zabawi艂em na afk?

W zasadzie to dobre bo hardcorowcy nie pograj膮 na 3 kompach naraz farmi膮c ALTami.

na alexandrze? Na t膮 chwil臋 kolejka 3000 os贸b czyli mo偶e na halcyone si臋 zaloguje.