ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 🙂

Diamenty staniały do ok 40 golda, więc chętni na craft skutera, samochodów, czy deskorolki mogą wykupywać je puki tanio z AH.

ArchePass Booster moim zdaniem jest w celu wyrównania potek laborowych i wszystkich nagród graczy casualowych z graczami hardcorowymi korzystającymi z błędów w ArchePassie przed jego naprawą.

I gracze casualowi mają super wypas. Wszystkie nagrody z ArchePass Vocation, Equipment, Combat w wersjach podstawowych co daje całą masę nagród w tym ponad 80 potek laborowych za free.

A ten ciuch z możliwością zmiany barw powoduje ewidentną rewię mody, a odmiana męska też powala na kolana - jest w stylu weneckim.

Eeee tam brzydki ten ciuch, mój z Lost Ark ładniejszy xD

W sklepie eventowe itemy m.in. item do dekrystalizacji za kasę z ArchePassów czyli Diligence Coin.
Jest to ewidentny ukłon dla graczy płci pięknej, których populacja w AAU ostatnio rośnie w niebywałym tempie wśród najnowszych graczy.

TOP 10 MMOrpg z najładniejszą grafiką ArcheAge Unchained na 8 pozycji, a Black Desert Online zdetronizowany.

Nowe ArchePassy zawitały do AAU - Q1/Q2 2020.

Ok, jak myślicie po jakim czasie okaże się, że są zabugowane i znowu x graczy na exploicie dorobi się znacznej przewagi? Daje do 3 dni jak serwery będą off :smiley:

W AAU w markecie m. in. darmowe dwutygodniowe samochody z napędem na 4 koła.

Póki co wszystko gra. Nawet pousuwali stare glitche z archepassem w końcu :stuck_out_tongue:

Jedyny problem jest taki, że patch jest ciulowy… 99% content’u pvp to woda, której w sumie wszyscy nienawidzą… a jest tego tak dużo, że nikomu się nie chce grać niczego ciekawego po ścierwo pvp w wodzie xD

Mamy event walentynkowy w AA i AAU z nagrodami.

w AA i AAU konkurs na strumień do 4 minut

z takimi nagrodami Gigabyte

W AAU nowe suweniry w tym 14-dniowy kuter rybacki. Oraz za diligence coins pojawiły się itemy do zgrywania zestawu skilli. Można zapisać do 3 konfiguracji klas postaci i potem podczas instancji, czy arenek, czy w świecie gry je zmieniać.

Chyba jeszcze lepiej sobie radzi teraz AA/AAU z dużą ilością graczy.

Tylko, że w tej grze już prawie nikt nie pozostał.

Ja lubię arenkę buffkową, a tam tylko technika się liczy. Każda klasa jest grywalna co widać po arenach, jakie hybrydy są na topie.

W AAU teraz czasowy skuter i mount tygrys, oraz bardzo wypasiony sklep, nawet limuzyna do zakupu i to za kasę z ArchePassów.

Nasza nacja walczy o zamek

Nowy DLC do ArcheAge. W ArcheAge darmowym jest bezpłatny, a w ArcheAge Unchained jest płatny, ale chętnych tych co go kupili jest zadziwiająco dużo. Questy w nim są bardzo trudne. Twórcy sugerują do nich gear 14 kgs. Ale są ryzykanci i ze znacznie słabszym sprzętem.

DLC jest w jakości i stylistyce Black Desert Online. Czyli jak się wysilą to potrafią stworzyć arcydzieło. :blush: Obstawiam w ciemno, że pomagali przy nim programiści z BDO. Naturalnie nowe DLC przebija grafikę z BDO, ale część zadaszona przypomina mi stylistyką najładniejszą miejscowość Grana.



Do eksploracji można natomiast chyba i w ok 6 kgs latać po ogrodzie. Jak widać jest też zawartość i dla płci pięknej. :slight_smile:

siemka, mam prośbę - nie mogę ulepszyć Basic ilustrious wave lute, inne części eq hiram bez problemu syntetyzuję a tej gitary nie mogę, pomoże ktoś ?

Musisz zobaczyć czy ona jest hiram. Są inne napary do hiram, a inne na set z lochów, a jeszcze inaczej się upgraduje set i bronie z craftu.

Tylko gemy i ich upgrade są takie same do wszystkich typów uzbrojenia.

Są bardzo fajne i mocne instrumenty hiram. Kupuje się teraz dodatkowo set i bronie w tym instrumenty hiram u NPC za taniochę w stolicach.

dzięki, sprawdzę to sobie:)