ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 🙂

Duże zmiany w walkach o zamki. Stronami będą nie gildy, a frakcje.

Kapitalny jest bombowiec, miotacz ognia, czołgi itp. I wydało się dlaczego wycofywali ciuszki na mounty ze sklepu gildowego.

Nowy zwiastun

Osoby ze starą wersją GLYPHa i AA na Steamie jeżeli mają problemy z logowaniem lepiej by zainstalowały ponownie ArcheAge poza Steam.
Czyli najpierw ściągamy GLYPH i potem ściągamy AA.

Należy pamiętać, że po deinstalacji starego AA należy wykasować wszystkie pozostałości po instalacji poprzedniej, jak i folder ArcheAge w dokumentach. I dopiero potem zainstalować wersję ArcheAge 64 bit.

Większość efektów AA 64bit jest na aktywnym DirectX 11 w ustawieniach.

Szczegóły update 6.0 ArcheAge
http://forums.archeagegame.com/showthread.php?355906-Shadows-Revealed-Patch-Notes&p=2769347#post2769347

Salon piękności kosztuje teraz item warty 1 golda w AA 6.0.

Zawsze jak macie jakieś aktywności poza housingiem i craftem i afk zapraszajcie innych do rajdu w danej krainie, gdyż to jest gra kooperacyjna, więc sami szybko zobaczycie wymierne korzyści. :blush:

Ile minut jest przerwa na siusiu w AAU bo mnie wywaliło do kolejki, a niewiele co zabawiłem na afk?

W zasadzie to dobre bo hardcorowcy nie pograją na 3 kompach naraz farmiąc ALTami.

na alexandrze? Na tą chwilę kolejka 3000 osób czyli może na halcyone się zaloguje.

Cała masa zmian w żeglarstwie w BDO. Najbardziej cieszy mnie, że załadunek statku w paczki jest bezpośrednio od kupca. Super jest też nowa wyspa z bajerami, no i nowe statki.

https://www.blackdesertonline.com/news/view/3216

Najgorzej, że jak wszedłem do BDO, a w AAU wszedłem na afk to wywaliło mnie do kolejki, załamka.

Zapraszam w AAU na arenę Drill Camp Arena, Sparring Arena - dostaje się 3 buffki na starcie jaki rodzaj broni, setu i walki preferujesz i dostajesz gear poziomu epic. I nawet jak przegrasz to masz zapłatę. Korzysta się z własnych skilli wyciągniętych na klawiaturę.

Arena shop jest bardzo wypasiony więc warto się skusić nawet kilka razy pod rząd.

W Drill Camp Arena strategia i kooperacja jest na maxa - lepsze niż Dota2 czy LoL, zapewniam. Drużyny na ogół 7v7 i 5v5.

Pozwiedzałem trochę Aurorię i widzę przygotowanie do jakiś zmian. To nie tylko moim zdaniem chodzi tylko o bitwy o zamki.

Nie rozumiem dlaczego teraz tam duża część mobów jest pasywnych.

Podstawą pozyskiwania Vocation Badges są family quests (shift-V).
Poniżej filmik by załapać jak się to robi - patrzymy na znikającą ikonkę sąsiada pod paskiem życia przedmiotu u góry ekranu i naciskamy kolor, który wybraliśmy.

Rozbudowany opis jak zdobyć konia T9 w Black Desert Online

Od casuala dla casuala, bardzo ładnie :).

1lajk

Uczymy się języków lokalnych w AA i AAU. Nie wymaga to od nas doświadczenia w rękodziele, więc możemy już na początku zacząć naukę.

Po zalogowaniu na nasze konto GLYPH w segmencie AAU mamy do odbioru 7 potek laborowych i 45 Diligence Coins.

Wiele wskazuje na to, że 10 serwerów AAU na Europie i Ameryce rozbili, każdy z nich (albo niektóre) na 3 kanały (zwiększając w ten sposób ilość miejsc), by choć trochę rozładować kolejki. I pierwsze efekty już są.

Czyli mamy już chyba maksymalnie 30 kanałów na Ameryce i Europie. :slight_smile:

Drill Camp Arena w AAU jest mocno oblegana i w godzinach szczytu są mecze nawet 10v10. Powinni moim zdaniem zwiększyć dzienny limit meczy.

Natomiast drugie wcielenie Naval Areny jest chyba znacznie bardziej emocjonujące. Ilość graczy w meczu jest między 25 a 50.

Wędkarstwa ciąg dalszy i sery.