ArcheAge, BDO i FF14

czekanko ! :smiley: no i widzę, że chyba będzie z kim grać :smiley:

2lajki

Tyle, że prawdopodobnie to będzie ta sama gra, takie same patche i aktualizacje, więc będzie to samo co na f2p, tyle ze bez p2w. Sądzę, że długo nie będzie trzeba czekać

Brzmi jak mobilka, czekam z niecierpliwością na faila - w końcu to Korea, co może się udać?
Edit. Cóż, napisałem swoje a odliczanie skończyło się wcześniej.
Brzmi jednak zachęcająco, swego czasu zakochałem się w tej grze.

Oby nie, bo serio nie ma nic ciekawego aktualnie na rynku mmorpg, więc jakby wypaliło- byłoby miodzio

1lajk

To na tej obecnej wersji gry żeby sobie potestować mechaniki nim wyjdzie ten nowy AA to, który serwer teraz wybrać? Żeby było z kim pograć i bez pingów.

No i jak to jest na tej obecnej wersji? Jakiś abonament żeby mieć full content czy o co chodzi?

Cholera a akurat 4game wypuszcza mojego Ragnaroka Online i już nawet pakiecik wykupiłem… Mam nadzieję że z tym AA się śpieszyć nie będą :stuck_out_tongue:

@ HaloOdbiór
Jak masz dobry internet to na początek spróbuj na Amerykańskim Kadumie. Tylko Europejczyków tam jest mało. Polaków najwięcej jest na Jakarze. Może nawet z 1/5 populacji.
Do końca nauki 55lvl to niema co inwestować w abonament bo i tak trzeba AA poznać. A później to nie problem zarobić na Patrona w samym AA jak ktoś ogarnia grę. A jak chcesz koniecznie coś wydać to kup pakiet z limuzyną, to nie będziesz musiał się dorabiać ciągnika na T5 lub T6 dla bajeru.

Set HIRAM można założyć na siebie dopiero od 50lvl.

Jakar>Nuia>Out Of Control
Jakar>Haranya>Hussars
To Polskie gildie z jako takim zasobem członków.
Jest jeszcze na Taris>Haranya>Thuglife jak dobrze pamiętam, ponizej kontakt
Thuglife>Deepesowy
Corrupted Mind(Nuia>Jakar)> Sztachet
Out of Control>Kazikowa(mam nadzieje że nei przekręciłem nicku)
Jesli chodzi o Hussars to niestety nie pamiętam ale jak będziesz spamował na chacie to na pewno się ktoś odezwie. Inna możliwosć to złożenie apki przez okno rekrutacyjne (shift+T). Powodzenia!

Swoją drogą zastanawiam się nad zebraniem Ekipy “świerzaków” chcących poznać grę i przebrnąć z nimi od podstaw przez świat AA, jakby ktoś był chętny to pw, najlepiej na fb-Heniutek Sandhacker. Myślę że mógłbym objasnić parę rzeczy, tak żeby przy wyjściu unchained niektóre osoby miały już jako taką wiedzę :wink:

1lajk

Siemanko. Zbieram Doświadczonych jak i nie doswiadczonych Graczy AA do “Nowej” gry ArcheAge Unchained. Jak narazie zbieramy ekipe i razem zdecydujemy po ktorej stronie frakcji zagramy!. Jeśli jestescie zainteresowani grą z Doświadczoną ekipą to zapraszam na Discorda: discord.gg/aEzFHcs

Jak chcesz grać w ArcheAge to poczekaj aż wyjdzie ArcheAge Unchained.

Pobrałem grę przez tego clienta Glyph i jest offline, nie da się zalogować. O co chodzi?

Teraz jest cotygodniowa update. Może ok 15.00 czasu Polskiego włączą serwery. AA i BDO mniej więcej w tym samym czasie ma cotygodniową update.

Archeage unchained lub ff 14.

Aktualizacja się im przedłuża.

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?353355

Gra była dostepna po 23:00, cos tam mieli problem z małą aktualizacją.

1lajk

Jest jakieś kasyno w tym AA lub czy można jakieś założyć?

Nie ma chyba.

AA ma ogrom możliwości. I tak możesz zrobić serię questów na przenośny /sextant, który w oknie czatu pokazuje Ci dokładną długość i szerokość geograficzną świata ArcheAge, także na lądzie. Tylko nie mylić z craftingiem sextantu montowanego na statkach (statek można zaciągnąć na ląd, ale to są kombinacje alpejskie i trudne). I w ten sposób możesz w dany punkt przyciągnąć duże grono graczy reklamując to na czacie. W tej lokalizacji możesz wybudować ambonę i tu nie mam dalej pomysłów, bo hazardzistą nigdy nie byłem i nie zamierzam być.

Ambonę można udostępnić jako publiczną dla wszystkich graczy.

Jak chcesz by ludzie się tam bezpośrednio teleportowali to wybuduj obszerny dom (sam scraftuj ścianki działowe) i w nim gracze będą mogli przy kominku zapisać pozycję teleportu.

2lajki

Ciekawy pomysł z tym kasynem 8)

Ja to bardziej bym proponował zorganizować na istniejących arenach lub w innych lokalizacjach wyścigi mountów lub motorówek. Motorówki mają fajne potrójne przyśpieszenie, gdzie fachowcy potrafią ją rozpędzić do ponad 40 m/s. Albo zawody na arenie na pety bojowe. Były różne zawody w ArcheAge, a na takie fajne pomysły jeszcze nie wpadli.
Regaty motorówek lub katamaranów mogłyby być na długich dystansach.

Też mażę, by powtórzyli ten konkurs na najlepsze dzieło obrazów z AA i sprzedaż tych dzieł na rynkach jak było kiedyś z zyskiem dla zwycięzców.