[ArcheAge] Chivalry Guard - Atakuje Ponownie!

Bardzo mnie to cieszy :)

Hiramatsu to nie doszedles jeszcze do najlepszej czesci gry ktora sie zaczyna od poziomu 50! Jesli masz kogos kto znasz i z kim chcialbys dojsc to nie widze problemu. Nie ma limitu gildii wiec na pewno wszyscy sie zmieszcza.

A co od 50 poziomu się zaczyna? Pewnie PvP, wojny gildii itd. to pewnie taki standard, ale gra oferuje jeszcze coś może innowacyjnego?

Też się przyłącze koszt Patrona to około 14,95$ choć nie daje on znaczącej przewagi zamierzam trochę kaski tu zostawić

Ja też sie pisze

Nick: Crackuss

tez sie przylacze odezwe sie po starcie :) Co do patrona , nie trzeba nci wydawac kasy bo bedzie tez itemek odblokowujacy auktion house wiec wystarczy troche pofarmic i kupic patriona lub jednorazowo patron a pozniej in game jak w Aionie.

nick: Skeever

kontakt: GG 26198913

Vertixen jest troche rzeczy do robienia. W aspektach PVP sa turnieje 1v1/3v3/5v5, sa walki o zamek, sa mapy z otwartym PVP gdzie mozna zabijac kazdego, mozna zeglowac po morzu i krasc ludziom ich Trade Packi i wiele wiele innych rzeczy. Dla ludzi który nie bardzo lubia PVP jest odkrywanie swiata, sa high lvl dungeony, Raid Bossy na mapach i na morzach, do tego jesli ktoś chce mozna skupic sie na hodowli zwierzat, uprawianiu ogrodka, budownictwie (mozna miec rozne rodzaje domkow, nawet wielkie wille ktore sa bardzo drogie), mozna nawet zostac muzykiem i tworzyc piosenki w grze i potem na tym zarabiac, albo poprostu zbudowac sobie swoj kuter rubacki i lowic ryby caly dzien lol xD

Jest wiele rzeczy na ktorych mozna sie skupic, to co opisalem wyzej to nawet nie wiem czy jest 20% tego co gra oferuje, a przeciez i z kolejnymi patchami dochodza kolejne rzeczy. Lvl 50 to dopiero poczatek. Najlepsze zbroje i bronie takze pochodza z craftu, nie z dropu, wiec na to tez trzeba poswiecic czas. Przy kazdej probie stworzenia broni moze ci wyjsc zwykla, epicka albo nawet legendarna, wiec na tym takze mozesz sie skupic. Wszystko zalezy od ciebie co chce bawi najbardziej.

Dzieki wszystkim pozostalym za zgloszenia!

Wszystich zainteresowanych gra z nami bardzo prosze o rejestrowanie sie na naszym forum i utworzenie swojego tematu w dziale rekrutacja tutaj. Ulatwi mi to na skontaktowanie sie z wami po wystartowaniu gry. Z gory dzieki

Ci ktorzy maja founders packi i chcieliby dolaczyc do naszej gildii zachecam do zglaszania sie do mnie w grze. Moj nick to Shoy. Dodam was do friendlisty i dolacze do gildii.

Przypominam, ze oficjalny start 16go wrzesnia!

Team Speak: ts3.novasociety.com - Kanal Chivalry Guard. Zapraszam do wchodzenia :D

Z chęcią z Wami zagram! ,podanie napisane,teraz tylko czekać do startu.

Bardzo mi się podoba wasze świeże spojrzenie na tą grę wiele Gildi wymaga bezwzględnego posłuszeństwa czy się to komuś podoba czy nie , czy masz czas czy nie. Czerpanie wspólnej przyjemności z gry i wzajemna pomoc jak najbardziej mi odpowiada chętnie do was dołączę :)

Z chęcią się dołączę ,podanko napisane teraz tylko czekać do jutra :).

Grałem kiedyś z wami w Aura Kingdom i widzieliśmy się też w L2, chętnie pogram w AA bo to gra bardziej poważniejsza. Napisałem podanie

ja tez wbije :)

czy bedzie jakaś gildia postronie haran i firan jakaś polska wam zanna ?

Ciezko stwierdzic radekplug. Rasy nie maja wspolnego jezyka wiec nawet jakby byla jakas gildia to nie jestemy w stanie ich zrozumiec.

Dzieki wszystkim za posty.

Chcialbym tylko przypomniec wszystkim ze jutro jako ze bedzie Launch masa osob bedzie probowala wbic na server. Moga wystapic nawet kilku godzinne que na server, freezy, dc i Bog wiec co jeszcze. Headstart byl bardzo ciezki, wiec przygotujcie sie ze start moze byc podobny :P

Shoy gdzie w RO grales? ABH?

Shoy gdzie w RO grales? ABH?

Tak :) Na DKDR/KDR/QRO/Auri

To cos was pamietam w takim razie. Znienawidzeni ura

Pamiętam te czasy Darka, jedna z lepszych gild jakie tam były także wam polecam.

Stare czasy ;-) Ponury=Gimli???



Dzisiaj o 19 start, pewnie będą z tym problemy, także odstersować się od niemocy, będzie na pewno łątwiej u nas na tsie ;-)

ts3.novasociety.com