ArcheAge kalkulatory skilli wraz z combami - classes - poradniki 🙂

Poradnik Hiram dla AAU.

Najlepszym poligonem do nauki własnej klasy jest najwyżej płatna Free-For-All Arena. Szkoda, że za free są tylko 2 mecze na dobę. Tradycyjnie tylko technika się liczy i na wejście są 3 buffy, za set, bronie i styl walki. Gear dostają wszyscy na poziomie Epic.
Do walki zaś zespołowej (najsilniejsze są naturalnie składy gildowe) jest Drill Camp Arena. Tu także jest system 3 buffków. W godzinach szczytu są mecze 10v10. Na tej arenie mamy za free 5 meczów na dobę.

Trening czyni mistrza.

Aktualnie najlepsze klasy arenowe w Korei

Buildy dla soulsonga ponad przeciętnego healera strzelającego - skóra lub płótno i gemy w zależności, gdzie położymy akcenty.

https://archeagecodex.com/us/calc/528361
http://archeagedatabase.net/us/calc/508559
http://archeagedatabase.net/us/calc/508560

Fanatic build - sorcery, shadowplay, meladiction

https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2F39fPff8.jpg%3Ffb&imgrefurl=https%3A%2F%2Fimgur.com%2Fgallery%2F1Gon36M&docid=oI666rrFUPLxUM&tbnid=tvTQOojv4m4NTM%3A&vet=1&w=600&h=315&bih=1007&biw=1920&ved=2ahUKEwjKzKC5suHlAhVJ4KYKHdQdB38QxiAoB3oECAEQJQ&iact=c&ictx=1

Jak korzystać z tego kalkulatora skilli.

https://archeagecalculator.com/#


pojawiła się nowa stronka, ładna i wygodna w obsłudze, ciągle w produkcji,
kalkulator, lista daily questów, timery, kalkulatory, etc, polecam :wink:

1lajk

polecacie jakiegos builda dla battlerage’a? pierwszy raz w to gram i za bardzo nie wiem o co chodzi z tymi skill setami.

Poszczególne techniki w falach Noryette Challenge.

Trzeba rozwinąć znaczniki, by ukazał się opis.

Każda klasa szlifuje własne techniki, by w odpowiednim momencie w synchronizacji z innymi ich użyć.

A poniżej klejnoty.

Abyssal Library - 4 bossy

Szukam bulid pod 2h axe + plate

Proponuję Ci klasę Hex Warden pod 2H plate. Na belkach masz build. Ja proponuję byś rozważył dwie bronie w tym katana, ale 2H też jest ok.

Szczerze mówiąc dopiero zaczynam, ale zamierzam się zrobić pod plate + 2h i wybrałem klasę executioner sporo ludzi gra nim z 1h z tego co widziałem podglądając rankingi, ale z 2h też się zdarzają ;p

Ogólnie to strasznie małe community ma ta gra i ciężko cokolwiek o niej znaleźć, ale to pewnie mam takie wrażenie bo do tej pory grałem w WoWa gdzie wystarczyło wpisać co potrzebujemy i było z 30 filmików na youtube, 10 poradników, wowhead z komentarzami większymi niż artykuły gurosława ;p

Najważniejsze zagadnienia związane z gemami.

Hereafter Rebellion - loch do pokonania solo - sugerowany gear minimum 8kgs.


wszystkie fale

Po co wrzucasz te śmieci do martwej gry? Rozumiem filmy są twojego autorstwa i je tutaj zamieszczasz dla reklamy ale te filmiki są całkowicie z dupy i obstawiam jakby ktoś szukał info sam by znalazł. Także nie rozumiem.

A co Cię to tak stresuje . Przecież nie musisz czytać tego tematu. Płaci Ci ktoś za hejt?

Ps
niektóre informacje trudno znaleźć samodzielnie (zwłaszcza Koreańskie) i są pomocne dla niedoświadczonych graczy