Archeage - REKRUTACJA [EU][Serwer:NUI / Haranya] Hussars

Witam po mojej dłuższej nieobecności (2 miesięcznej, związanej z wyjazdem za granicę). W Gildii sporo się poznieniało jednak tylko na plus, po Merge serwerów wylądowaliśmy na nowym serwerze Leviathan. Połączyliśmy się z graczami z serweru Janudar stając się jednocześnie jedną z najbardziej liczących Gildii na serwerze. Opis gildii w pierwszym poście już zaktualizowany.

Prosiłbym jednak administrację o zmienienie nazwy tematu z:

REKRUTACJA [EU][serwer:NUI / Haranya] Hussars na : REKRUTACJA [EU][serwer:Leviathan / Haranya] Hussars

W sprawie rekrutacji proszę o kontakt z oficerami // wiadomość PW.

Mam pytanie odnośnie gry obecnie.Czy jest sens grania bez patrona? Chętnie bym powrócił do gry tym bardziej do jakiejś Polskiej gildii :)

Mam pytanie odnośnie gry obecnie.Czy jest sens grania bez patrona? Chętnie bym powrócił do gry tym bardziej do jakiejś Polskiej gildii

Powiem tak, bez patrona ciężko coś osiągnąć w tej gierce (co zapewne wiesz), obecnie cena apexów to ~550g w grze, przy odrobinie chęci i zawzięcia da się to wyfarmić. Można także wydać te kilkadziesiąt zł. na zakup pierwszego patrona (jak robi większość graczy) a później to gold sam leci.

Pozdrawiam, Robredo.

Jedyna Polska gildia na serwerze Hussars Zaprasza!

Gdzie gramy?: ArcheAge -> Serwer: Leviathan -> Strona: EAST Wschód (Firran, Hirran)



Zapewniamy:
- pomoc w starcie do gry
- miła i przyjazna atmosfera
- poradniki do gry
- wspólne rajdy/wypady: PvP, GHA, World Bossy, Fishing Raidy, Trade Runy
- co jakiś czas spotkania gildii - gdzie omawiamy bieżące tematy gildii

- pomoc w zdobyciu konta premium: Patron


Czego wymagamy?
- Aktywności w sferze gildii jak i TS
- Kultury osobistej
- TeamSpeak3
- 18 lat (chyba że nas przekonasz na TS)

Kontakt z oficerami w Grze: Robredo, Andwhat, Yokopomidorsawa, Wrona, Xard

Obecnie gildia liczy 68/100 graczy z Polski!
Dołącz do największej Polskiej gildii po naszej stronie!

Zgłoszenia proszę kierować pod tym postem, bądź prosimy o kontakt w grze.