[Archeage Unchained] Deal With it

taktyczna . bo dawno nie było

Rekrutacja ponownie otwarta

witam serdecznie Planuje dołączyć do was do gildi
jestem początkującym graczem
ale szybko się uczę

Zapraszam do nas na discord, rekrutacja od 50 lvla, okres próbny 2 tygodnie. Oczekujemy po takim czasie minimum 4200 GS i aktywności.

https://discord.gg/JDTzWAx

O kurcze… Czyli jeszcze 150 gs i mogę składać aplikację :slight_smile:
Może za tydzień się uda.

Czemu ten post nadal istnieje, halo admin
@fenji zrób se swój bo tego wywalić nie mogę ani nawet edytować.

spam spam spam spam spam

A Archax to pleb, którego wyjebaliśmy z gildii i teraz ściemnia że sam wyszedł O_)O

Napisz swój temat bo potem ludzie myślą, że ja liderem jestem tego czegoś XD a ja sie muszę tłumaczyć, że jeszcze mnie tak niepojebało by to coś lidować

Spoko, jak będę miał wolną chwilę to ogarnę, póki co musisz cierpieć biedaku.

Chętnie bym poznał całą historię tego czemu jest was tak mało i w sumie nigdy nie widziałem was grających :stuck_out_tongue:

1lajk

Bardzo duża część tej gildii to casuale, pewnie dlatego.

1lajk

Znaczy ja stwierdziłem, że nie ma sensu o to walczyć jak oficerem zrobili pewne dziewcze, które ma zerową wiedzę o grze i tylko płacze by nie wyrażać się zbyt ostro na discordzie by nie urazić uczuć religijnych innych członków :stuck_out_tongue:
Po miesiącu stania servera, stwierdzam że… “bullet dodged”

1lajk

Ja wiem czemu Nas nie widzieliście, bo zamiast robić Aegisy, Grimy, Crimy czy Whalesongi chodzimy na PvP podczas głównych godzin grania na serwerze. Pewnie dlatego. Pomijam fakt, że nawet z nami nie graliście a oceniacie.

Aktualnie jedyną Polską gildię, którą czasem gdzieś zobaczę na PvP to jest Public Enemies. Po stronie Haranya nie ma nic polskiego co by się liczyło w jakikolwiek sposób.

Znaczy oprócz was i public enemies nie ma polskich gildii innych xd
Trudno więc byś takowe widział.
Oceniam tylko 2 fakty:
Macie powalonych oficerów.
I nigdzie was nie ma :stuck_out_tongue:

Ja latam głównie z gildią a na pug eventach śpię, więc w sumie stąd może wynikać fakt, że was nie widuję :stuck_out_tongue: (od początku servera widziałem was tylko w marianopole :stuck_out_tongue:)

Gadasz głupoty o tym, że nie ma innych liczących się polskich gildii… Gdzie to nie ma znaczenia bo póki co polskie gildie się nie liczą… :stuck_out_tongue:

Generalnie jak byście chcieli jakieś 15v15 albo 20v20 / 30v30 jeśli czujecie się na siłach, gildyjne pvp zorganizowane to dajcie znać to Cię skontaktuję z kim trzeba :slight_smile:

Istnieją istnieją :wink: Bardzo często ich widuje na morzu :slight_smile:

Ja też nie polecam, a wiem co mówię bo podobno byłem tutaj nawet jakimś liderem czy kimś 'ważnym" kappa

ja nie wiem kim jesteście ale patrząc na ten temat to nie polecam :smiley:

1lajk

Polecam gorąco tak samo jak Public Enemies. Znam obie gildie i jak najbardziej są w porządku. Wybacz, ale Archax nie dało się już czytać Twoich wypowiedzi na discord. Niby jesteś takim pro graczem, tworzyłeś jakieś porównania skilli pod względem dmg, a w grze nic nie pokazałeś:) Bemol to drugi “pro” wiele gada, czasem mądrzę, ale także zarozumiały jest jakby to on stworzył tą grę:) Bez was gildia na pewno dalej się rozwinie:) Pozdrawiam i życzę miłej gry, bez odbioru hejterki :slight_smile:

1lajk

Aha. Ktoś ty?

By stwierdzić czy piszę mądrze czy nie to trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę o grze i to nie jest zarozumiałe… To jest po prostu fakt.

Ja siedzę w international gildiach bo wolę pvp zamiast wzajemnego pucowania się, DWI już kilka tygodni przed startem zmieniło się w krąg wzajemnego pucowania się, miało być semi hardcore pvp guild, które bije wszystko co się rusza i jest tylko pro gildyjne… A skończyło się na 3 tygodniach wałkowania o tym, że nie można komuś napisać, że pisze głupoty bo może się obrazić. :stuck_out_tongue:

1lajk