[Archeage Unchained] Deal With it

Ja wiem czemu Nas nie widzieliście, bo zamiast robić Aegisy, Grimy, Crimy czy Whalesongi chodzimy na PvP podczas głównych godzin grania na serwerze. Pewnie dlatego. Pomijam fakt, że nawet z nami nie graliście a oceniacie.

Aktualnie jedyną Polską gildię, którą czasem gdzieś zobaczę na PvP to jest Public Enemies. Po stronie Haranya nie ma nic polskiego co by się liczyło w jakikolwiek sposób.

Znaczy oprócz was i public enemies nie ma polskich gildii innych xd
Trudno więc byś takowe widział.
Oceniam tylko 2 fakty:
Macie powalonych oficerów.
I nigdzie was nie ma :stuck_out_tongue:

Ja latam głównie z gildią a na pug eventach śpię, więc w sumie stąd może wynikać fakt, że was nie widuję :stuck_out_tongue: (od początku servera widziałem was tylko w marianopole :stuck_out_tongue:)

Gadasz głupoty o tym, że nie ma innych liczących się polskich gildii… Gdzie to nie ma znaczenia bo póki co polskie gildie się nie liczą… :stuck_out_tongue:

Generalnie jak byście chcieli jakieś 15v15 albo 20v20 / 30v30 jeśli czujecie się na siłach, gildyjne pvp zorganizowane to dajcie znać to Cię skontaktuję z kim trzeba :slight_smile:

Istnieją istnieją :wink: Bardzo często ich widuje na morzu :slight_smile:

Ja też nie polecam, a wiem co mówię bo podobno byłem tutaj nawet jakimś liderem czy kimś 'ważnym" kappa

ja nie wiem kim jesteście ale patrząc na ten temat to nie polecam :smiley:

1lajk

Polecam gorąco tak samo jak Public Enemies. Znam obie gildie i jak najbardziej są w porządku. Wybacz, ale Archax nie dało się już czytać Twoich wypowiedzi na discord. Niby jesteś takim pro graczem, tworzyłeś jakieś porównania skilli pod względem dmg, a w grze nic nie pokazałeś:) Bemol to drugi “pro” wiele gada, czasem mądrzę, ale także zarozumiały jest jakby to on stworzył tą grę:) Bez was gildia na pewno dalej się rozwinie:) Pozdrawiam i życzę miłej gry, bez odbioru hejterki :slight_smile:

1lajk

Aha. Ktoś ty?

By stwierdzić czy piszę mądrze czy nie to trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę o grze i to nie jest zarozumiałe… To jest po prostu fakt.

Ja siedzę w international gildiach bo wolę pvp zamiast wzajemnego pucowania się, DWI już kilka tygodni przed startem zmieniło się w krąg wzajemnego pucowania się, miało być semi hardcore pvp guild, które bije wszystko co się rusza i jest tylko pro gildyjne… A skończyło się na 3 tygodniach wałkowania o tym, że nie można komuś napisać, że pisze głupoty bo może się obrazić. :stuck_out_tongue:

1lajk

Najlepsze jest to, że najwięcej do powiedzenia negatywnego na temat gildii mają osoby, które zostały z tej gildii wywalone za bycie toxikiem i olewanie tego co mówią i decydują oficerzy :kek:

Jest różnica między powiedzeniem, że ktoś nie ma racji, a napisaniem, że jest debilem i chyba go pojebało i Ci 2 Panowie wyżej tego nie rozumieją. Gildia to nie miejsce do wyżywania się na innych, a miejsce, gdzie można się zrelaksować, podyskutować i bić się na eventach. Początek był ciężki, bo dużo osób uczyło się gry oraz skupiało na progresie i Panowie “PROsi” nie wytrzymali.

Życzę powodzenia w grze i prosiłbym o nie zaspamowywanie tematu rekrutacyjnego głupotami i swoim Ego, dziękuje.

PS: Tak Bemol, jeśli chcesz to chętnie ustawię się na GvG, ale kontakt priv proszę, bez spamu już tutaj.

Będzie jakiś stream albo filmik na yt z tej ustawi?

Przecież ja zacząłem ustawiać się z kimś innym po tym jak Mikah została oficerem.
Planowałem grać z wami i was ogarnąć troszkę, ale to co zaczęło się dziać na czacie to była jakaś paranoja.
Wolałem dogadać się z inną gildią niż pomagać w prowadzeniu jakiegoś cyrku…

Discord mam ten sam co zawsze jak będziesz chciał pogadać to wiesz gdzie mnie szukać.

Tak, a paranoję tworzył m.in. osobnik o nicku Bemol, który wyzywał healerów od dziwek. Cyrk na kółkach.

Jakbyś chciał GvG to zamiast proponować i potem klepać dalej ozorem to pisz na priv, a nie odbijaj piłeczkę.

Przepraszam to jest mój temat, Fenji proszę mi tu nie spamować, dziękuje

Temat jest gildyjny O_)O

Zrób se swój i najlepiej napisz do jakiegoś admina tu by ten wywalił bo jest nieaktualny.

Napisałem, że jak chcecie gvg to piszcie. Jak nie chcecie to nie piszcie.

Pisałem od początku i miałem całkowicie racje, że każdy dps powinien sobie znaleźć swoją dziwkę w postaci healera by go wycarrować do ancestral 10 jak najszybciej by healer mógł coś robić solo.
I zamiast skupić się na szukaniu ludzie tylko czepiali się słownictwa :stuck_out_tongue:. Cyrk na kółkach. “healerzy mają uczucia nie nazywaj ich dziwkami”… Skisnę.

Bemol, jesteś idiotą ale to tak poważnie. :poop:

Nom popłacz się jeszcze na pewno pomoże Ci to w grze kimkolwiek jesteś.

1lajk

Witajcie przyjaciele, nie wiem o co chodzi ale chciałem tylko dodać ,ze wasze matki to dziwki a stary to jebana pustynna ważka która właśnie siedzi wam na żyrandolu w pokoju. Pozdrawiam

1lajk