[Archeage Unchained] Deal With it

:smirk::smiling_imp::muscle:

gra wyjdzie za pół roku a oni już gildie tworzą xD btw nie polecam mięczaki bez skilla

3lajki

Większość chcących osób zagrać na nowym serwie to starzy weterani. Ja obecnie skaczylem tydzień temu gre na ezi z 10k eq healer bo nasza nacja RIP i dużo znajomych odeszło. Więc szukam zabawy na kolejnym serwerze

Element listy

Dziękujemy za pamięć i miłe słowa, pozdrawiam, Archax

Stay strong, widzimy się na morzu :bomb:

Z chęcią pogram. Grałem już na starcie archeage przez kilka tygodni. Interesuje mnie dominacja ekonomiczna z kolei a potem pvp. :smiley: Już zacieram rączki nad tym jak będę trzepał na starcie kase by otworzyć interes znany na całym serwerze.

Zapraszamy O_)O

1lajk

Gildia nastawiona na pvp jak przystało na gildie w AA, mają weteranów w swoich szeregach i wiedzą jak się bawić.

Rzuciliście BDO czy robicie gildie na kilka dni i wracacie tam z powrotem?

BDO to głównie gra solo. Można odpalić dwie gry w tym samym czasie i ładnie chodzą bez lagów. W BDO jest teraz gra z kostką, a w AA impreza w szybowcowych butach. :slight_smile:

Osoby znające BDO łatwo ogarną AA bo podobieństwa są wręcz powalające. Tak samo i odwrotnie.

Chodzi mi o to, że jest to gildia z BDO i po prostu wiem jak to działa “na 2 gry” tu nie wypali to spadamy na stare śmieci.

Wypali. Ja gram na dwie gry. Często odpalone mam w tym samym czasie - gra w tle jest na afk.

Znaczy ja tu nikogo nie krytykuje. Po prostu byłem ciekaw. Gdy będzie tu node i tu coś będzie się działo w tym samym czasie to co wtedy? O takie sytuacje mi chodzi a tego nie ogarniesz na “2 gry”
Pozdrawiam

Ja w AA i w BDO należę do innych gild. Więc na odpowiedź ich nadal czekaj. Pewnie siedzą w AA i BDO teraz :slight_smile:

? My nigdy nie graliśmy w BDO jako gildia.
Nasza gildia istniała tylko w AA, w reveletion online i przez jakiś czas w mapple story 2

Pokażcie jakieś screeny/filmy, że jesteście dobrą PvP gildią.

Za czasów AA nie nagrywałem nic akurat, mam jedynie kilka filmów z czasów jak graliśmy w LC na Sirothe i filmy z reveletion online (wtedy komp pozwolił mi zacząć nagrywać filmy).

Czyli rozumiem, że wszystkie dobre gildie nagrywają filmiki by randomy z trade mogły się nimi cieszyć bo nie starczyło dla nich miejsca w pvp?:stuck_out_tongue:

Ziom ja nawet w Archeage nie grałem, a pytam, bo w każdej grze jedni piszą, a drudzy tak naprawdę coś grają.

1lajk

Hmm, pamiętacie czasy czekania w kolejkach 25k - grałem wtedy dosyć aktywnie i pamiętam tylko Gondor z polskich gildii… musieliście być znaczącą siłą xD