[Archeage Unchained] Deal With it

Tak, a paranoję tworzył m.in. osobnik o nicku Bemol, który wyzywał healerów od dziwek. Cyrk na kółkach.

Jakbyś chciał GvG to zamiast proponować i potem klepać dalej ozorem to pisz na priv, a nie odbijaj piłeczkę.

Przepraszam to jest mój temat, Fenji proszę mi tu nie spamować, dziękuje

Temat jest gildyjny O_)O

Zrób se swój i najlepiej napisz do jakiegoś admina tu by ten wywalił bo jest nieaktualny.

Napisałem, że jak chcecie gvg to piszcie. Jak nie chcecie to nie piszcie.

Pisałem od początku i miałem całkowicie racje, że każdy dps powinien sobie znaleźć swoją dziwkę w postaci healera by go wycarrować do ancestral 10 jak najszybciej by healer mógł coś robić solo.
I zamiast skupić się na szukaniu ludzie tylko czepiali się słownictwa :stuck_out_tongue:. Cyrk na kółkach. “healerzy mają uczucia nie nazywaj ich dziwkami”… Skisnę.

Bemol, jesteś idiotą ale to tak poważnie. :poop:

Nom popłacz się jeszcze na pewno pomoże Ci to w grze kimkolwiek jesteś.

1lajk

Witajcie przyjaciele, nie wiem o co chodzi ale chciałem tylko dodać ,ze wasze matki to dziwki a stary to jebana pustynna ważka która właśnie siedzi wam na żyrandolu w pokoju. Pozdrawiam

1lajk

Ale mam fanów, czuje się jak jakiś celebryta <3 <3 <3

Taktyczne O_)O

Polecam, jedna z najlepszych gildii PvP na Alexie!!! image

1lajk

Dominiony się nie liczą :stuck_out_tongue: zepsuty system.
Nadal czekam na odpowiedź fenjiego.
Zaproponowane było by bili się z nami 15vs20 bo mają mniejszy gs… Zero odpowiedzi do dziś dzień.

A tam, nadal dobrze wygląda.

Wiedziałem, że kojarzę ten nick :smiley: Tylko nie wiedziałem gdzie już widziałem takie pitolenie.

O to ten słynny Anon co chciał iść na każdy inny server byle nie Alex bo pvp, z jednej z najlepszych polskich gildii, która się nawet przed dwi rozpadła?

//\ typowy poziom graczy w tej gildii, serdecznie polecam wszystkim 12-latkom

SaltyTemo pozdrawia smiecie :slight_smile:

Też nie wiem do czego pijesz. Jasno Ci nakreśliłem sytuację, że mogę pomóc przed freshem, ale nie będę z wami grać bo widzę co się dzieje :slight_smile:

Ja się pytam tylko gdzie nasze gvg :slight_smile:

Słynny dzięki takim człekom jak Ty :smiley: dzięki dzięki za tyle lat mówienia o mnie :blush:

Halo admin, czy teraz jak gildia się już rozpadła zamkniecie ten temat? Dziękuję.