ArcheAge Unchained - Public Enemies [WEST] - Rekrutacja

PE

Witam wszystkich serdecznie!

Szukamy nowych jak i starych wyjadaczy ArcheAge’a aby powiększyć nasz roster w nadchodzącym patchu, a także wyczekiwanym przez spore grono graczy ArcheAge Unchained.
W ArcheAge gramy razem od samego początku, możesz kojarzyć nas z serwerów takich jak: Aier, Anthalon, Ezi lub innych gier mmo.

W chwili obecnej nasz roster liczy okolo 40-45 osob, szukamy glownie osob z doswiadczeniem w ArcheAge’u - osoby ktore aktywnie braly udzial w eventach PvP, World Bossach (Kraken, Thunderwing, Anthalon etc.), zamkach, dominionach i wyprawach morskich, a takze z dobra znajomoscia wlasnej klasy.

Jesli jednak jestes swiezakiem i szukasz dobrej polskiej gildii PvP, ktora pomoze Ci w szybkim i skutecznym rozwoju postaci oraz nauczy podstaw gry w zorganizowanej grupie - TO TEZ JEST MIEJSCE DLA CIEBIE!

Oferujemy:

• Miłą i przyjazną atmosferę (na swój sposób)
• Osoby chętne do pomocy - nasz core liczy ~30 osob!
• PvP i PvE w dobrze zorganizowanej ekipie
• Wspólne wypady
• Towarzystwo do degustacji alkoholi w weekendy (dla niektórych weekend trwa cały tydzień)
• Mase smiechu

Wymagamy:

• Minimum 18 lat
• Duży dystans do siebie (w naszym gronie panuje bardzo luźna i specyficzna atmosfera)
• Czarny humor

Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do wypelnienia formularza :

Lub piszcie w tym temacie :wink:

Discord ID :
Wiek :
Jak duze masz doswiadczenie w ArcheAge? :
Jakie masz nastawienie do gry (PvP, PvE, PvX)? :
Miejsce na dodanie cos od siebie :


bump

bump

bump

bump

Discord ID : Bemol#6173
Wiek : Z 4 latka
Jak duze masz doswiadczenie w ArcheAge? : Z 3 latka
Jakie masz nastawienie do gry (PvP, PvE, PvX)? : PvX bo brzmi zajebiście
Miejsce na dodanie cos od siebie : Chciałbym dołączyć do waszej wspaniałej społeczności ponieważ macie fajną czachę w logo.

Ps. Uznałem, że was bumpne, nie musicie dziękować.

Czache mamy fajna w logo, bo jest zrobiona przeze mnie, a nie z jakiegos szablonu czy google grafika pod haslem “skull”. :wink:
Nie musiales bumpowac, swietnie sobie z tym radze.
Co do podania - pozostawie bez komentarza - w sumie to nie wiem czy jeszcze jestes mile widziany w jakies PL gildii, biorac pod uwage, ze gdzies tam w ktoryms ze swoich postow uznales ze PL gildie to syf i jak chce sie cos znaczyc to tylko international… Zreszta, ja przeciez nic o grze nie wiem, jak to sam stwierdziles. :slight_smile:

1lajk

To jakieś polskie gildie grają w tą grę?:stuck_out_tongue:
Na legacy i ezi aktualnie nie ma chyba ani jednej.
A jesli jest to ma z 3-4 osoby.
Na aau… Może będą przez chwilę ^^.

No tak, przeciez wiesz najlepiej jak dlugo beda trwaly PL gildie na AA:U… :smiley:

Wiem, że na legacy nie istnieją :stuck_out_tongue:

bump

bump

Szukamy wiecej kozakow PvP. Bump

Bump, gramy ostro nawet na PTS!

powiem tak…co to kur** za zjebani administratorzy na tym discordzie.Brak słów…żenada.

@Brocho98
Siema,
Generalnie doszlo do pewnego nieporozumienia - kolega oficer troszczke sie zagubil w akcji i zamiast zaprosic Cie na TS’a, zaprosil na CS wysylajac ip servera TS… :joy: :rofl:
Chcielismy sie z Toba skontaktowac, zeby sprostowac sytuacje, ale chyba sie obraziles… Przepraszamy. Komiczna sytuacja, wszyscy sie poplakalismy ze smiechu. :sweat_smile:

Jesli chcesz do nas dolaczyc, drzwi sa caly czas otwarte. Peace! :wink:

I przez to że wasz OFICER się pomylił i pisał do mnie na priv oraz 4 osoby na czacie pt pogaduchy. Napisałem, że nie wiem o co wam chodzi i siedze na kanale afk poczym zostałem oczerniony i wyrzucony z serwera discorda. Świetnie! Zazdroszcze poczucia humoru, że traktujecie graczy którzy chcieliby z wami zacząć w taki sposób. Kupa śmiechu, ważne że wszyscy się pośmiali.

Chcielismy sie z Toba skontaktowac, zeby sprostowac sytuacje,

Czemu tak kłamiesz? Doskonale widzieliście mój profil na dis.Mało tego! Nawet gracza NATHIAL zaprosiłem do znajomych by wyjaśnić co robicie…Teraz wychodzi, że nie tylko oczerniacie graczy swoimz achowaniem ale również kłamiecie.Pozdrawiam wszystkich zakłamanych OFICERÓW internetowych

@Brocho98
Probowalismy sie z Toba skontaktowac, po calej sytuacji - osobiscie dodalem Cie do znajomych na discordzie, zeby sprostowac sytuacje na priv. Czekalismy na Ciebie na teamspeaku, fakt Nathial tutaj sie pomylil z tym CS, ale wiesz po kilku minutach czekania widzac, ze jestes od kilkunastu minut na CS:GO uznalismy, ze po prostu Ci nie zalezy i Nathial postanowil Cie wyrzucic z discorda. Dopiero po wyrzuceniu Cie z naszego serwera, ogarnal, ze napisal do Ciebie “wejdz na CS”, zamiast “wejdz na ts”. I wlasnie WTEDY chcielismy sie z Toba skontatowac - na discordzie nie da sie pisac PW jesli osoba nie dzieli zadnego serwera z druga osoba LUB jesli nie jest znajomym na discordzie - stad tez moje zaproszenie do znajomych. Skoro uwazasz, ze oczerniamy kogokolwiek czy klamiemy, a co gorsze nie masz dystansu do samego siebie, no to chyba niestety nie nadawalbys sie do naszej gildii - zreszta patrz opis wyzej :

Jezeli nie jestes wstanie zaakceptowac ludzkiej pomylki, ktora suma sumarum byla naprawde komiczna (i nikt nie smial sie z Ciebie tylko z sytuacji i z Nathiala) to niestety mysle, ze powinienes poszukac czegos innego.
Tyle ode mnie.

owszem i już znalazłem co inengo…
Jeśli tak z dupy wywalacie ludzi z discorda (bez przyczyny w mgnieniu oka gdzie nawet nie wysłuchaliście co mam do napisania)to boję sie o przyszłość reszty graczy.Nie pozdrawiam bez kontaktu. NIE POLECAM :wink: