ArchLord 2 ktoś reflektuje?

A bo ja wiem czy dużo, bez ściemy to raczej mało, ale trochę ludzi ciebie mija jak grasz, w gildi może 5 aktywnych na raz jest łepków (gildia jakaś losowa ktoś tam przyjął) serwery na medium, ogólnie jak ktoś lubi staroszkolny grind z lepszą grafiką to taka gra, czy umiera? nie wiem czy umiera ja gram ludzie też grają serwery jeszcze nie zamknięte. TS mmorpg.org.pl że tak powiem lokalny.

Gra wydaje się naprawdę ciekawa, tylko obawiam się o wymagania sprzętowe.

Czy gra pójdzie na AMD 1.6?

Ps; Właaaśnie, ile zajmuje miejsca na dysku?

Cześć, jak wiecie albo i nie wiecie, ale się teraz dowiecie, w ArchLord 2 wszedł właśnie dodatek który wprowadził nowe klasy nowe itemy i nowe lokacje startowe do nowych ras/klas, a mało tego większy lvl cap. Dlatego zainstalowałem tą grę i wiecie co? gra jest spoko, graficznie nie wypala oczu, miasta i rejony wyglądają dość fajnie.

System rozwoju postaci opiera się na rozdawaniu statystyk do siły inteligencji i tak dalej (klasyka) + skill pointów do skilli, oprócz zwykłych leveli wbijamy też lvl broni, jeszcze nie wiem za bardzo o co biega, ale żeby nosić broń oprócz zwykłego lvl naszej postaci trzeba też mieć wbity lvl broni, nie wiem czy na tym się kończy zabawa z bronią ale się zobaczy.

Skille są dość ciekawe, błyski sryski i sporo światła, można tworzyć combosy typu odpalasz 1 skill + 2 od razu i kończysz 3 jak zrobisz całe combo chyba trochę mniej many żre niż jak ci się nie uda, w każdym bądź razie fajnie to wygląda.

Są dungeony, jest dungeon finder który chyba działa jak syf, ale jest, w każdym razie są misje w dungeonach i na normalu (są 3 poziomy trudności każdego dungeona) można spokojnie robić solo, przynajmniej ja zrobiłem bez problemu.

PVP nie wiem jak wygląda ale się zobaczy podobno jest sporo tego i nawet open jak ktoś z innej frakcji cię łapnie.

Gra mechaniką nie zaskakuje, nie jest to żaden next generation mmorpg, raczej klasyczny quest grindownik z dość sporym światem. Craft to też klasyka, zbierasz roślinki, rudę lub jakieś takie magiczne orby i awansujesz w zbieractwie i z tego możesz robić itemy, na razie robiłem tylko gotowanie, jakieś żarcie buffujące na 20 minut.

Także jak ktoś grał w 1 albo coś pokroju Cabal czy inne staroszkolne tytuły typu War of the immortals, dostanie tutaj to samo w lepszej oprawie graficznej.

Więc sprawa jest taka że wczoraj pograłem, spodobało mi się i wbiłem 14 lvl, ale to nie koniec, gram postacią z bronią palną i robię magic dmg, koleś z którym gram jest wojem z 2h swordem i robi zwykły dmg, przydał by się nam jakiś mag albo tank, albo obojętnie co aby więcej ludzi było, także jak ktoś ma ochotę pograć w ten tytuł zgłaszać się do Flashgordon na nowym europejskim servie o nazwie Wolfon, gramy po stronie Azuni.

Jeszcze jedno, jak się gra w party, powiedzmy robi te same questy, czyli zabij 10 tego, 20 tamtego wiadomo że wtedy razem się śmiga, lvl party rośnie i można aktywować buffy typu +30% do ataku, hp i inne duperele. Więc jakiś tam profit z grania w party jest.

Z tego co wyczytałem przy 41 lvl w którymś momencie kończą się q i jak masz wbite około 25% paska zaczyna się twardy grind żeby dobić dalej level, więc powinno się spodobać fanom grindowania, ale dopiero na wyższym levelu.

Podsumowując zapraszam do gry, może jakąs gildię się sklei o dumnie brzmiącej nazwie Rzeczpospolita :), porobi parę dungów, pogrinduje i będzie fajnie, przypominam serwer nowy o nazwie Wolfon, frakcja Azuni Azuni-flag.png mój nick Flashgordon.

Co do komunikacji, jeśli ktokolwiek się zgłosi to pewnie skończy się na 1- 3 osobach max, więc można skorzystać z mmorpgowego ts3 i wbic na jakiś pokój co pozwoli nam się komunikować bezproblemowo.

Na koniec pozdrawiam i zapraszam do gry, w kilku raźniej, zrobi się party i popyka razem, a na wysokim lvl się ostro pogrinduje.

Pozdro.

Ps.

Zaczynam grać dzisiaj między godziną 15- 16 na bank, bo wczoraj wciągnęła mnie skubana, siadłem do niej około 20 i zanim się obejrzałem było po 1:00 w nocy.