ASTA online wrażenia z gry

jak ping masz 200-300 a taki hamburger ma 20-30 z którym sie klepiesz na pvp, to róznica, to jest właśnie opóźnienie , którego nie widzisz - jak trafiasz na cieniasów/casuali to moze tego nie widzisz, w miarę ogarniający szybki melas kroi cie jak szynke na świeta przy takich różnicach pingu

W class arenie mam 65-10, na bg też dobre staty, żadnych problemów przez ping nie odczuwam.

Zastanów się co robisz źle skoro Cię kroją jak szynke a nie zwalaj na ping ^_^

65-100 do juesej , hahahaaha, chyba że tam mieszkasz :D

Ja też nie mam problemów z pingiem. Wiem że faktycznie, były osoby które płakały w grze z powodu pingu, ale podobnież na forum steam, jest zrobiony jakiś poradnik czy coś, który pokazuje co i jak zrobić żeby było dobrze.

65-100 do juesej , hahahaaha, chyba że tam mieszkasz  

ugh pisałem o winratio a nie o pingu lel

Myślałem że poprawią balans ale nie po co gdzie wystarczy lvl 40 rogue z helaerem żeby ta dwójka gierki sama wygrywała.

No ogólnie rouge jest dobry na Team Arene i Battlegrounda z przejmowaniem baz, do niczego innego się nie nadaje. Na raidy i dungeony jest mocno średni, a w battlegroundzie z piłką króluje Archer i Warrior.

Mimo wszystko przydałby się jakiś mały nerf.

Gra upada coraz mniej osób gra 1200 na dobę to mało nie polecam to syf jest gdzie owni Łucznik który ma niewidkę i zapierdziela cię na combo.

A tak wygląda walka z tym czymś

https://www.youtube.com/watch?v=CAmQf_CAs9s

teraz juz niecały 1k xD pewnie kilka miechow i nara

no niestety serwerem zawładnęły boty i abuserzy, którzy wykorzystali bug z ss, także normalni, uczciwi gracze nie mają za bardzo czego szukać

Jak wasze wrażenia z gry ? Mi się gra nawet fajnie taki oldschool odskocznia od tych next genów . Gram warriorem jest ok. Martwi mnie tylko ilość graczy 1500 osób nie widzę swietlanej przyszłości , co o tym myślicie ?