Astellia online, 30 dni za darmo

Hej,
twórcy gry udostępnili kupon na darmowe 30 dni gry, pierwotnie przeznaczony dla graczy pochodzących z korei, którzy chcą grać dalej na zachodnich serwerach.
Wystarczy zalogować się na konto i wpisać ten kod:
"WELCOMEKOREAN"
Tutaj macie adres, gdzie można to zrobić.


Poza tym gra na dniach pojawi się na Steamie. Ja sam nie grałem jeszcze i tylko przekazuje informację.

A ta gra to płatna jest? :o Wróżę im szybkie przejście na f2p.

mam problem ze ściąganiem gry…ciągle 1%…ktoś ma jakiś pomysł? już 4 długo tak mam :frowning:

tu masz bezposredni link http://patch02.astellia-mmo.com/client/Recovery/Astellia.7z

Dzięki bardzo, właśnie ostatnio chciałem pograć w jakiegoś mmorpg a tutaj na miesiąc za free ;D Może mnie wciągnie

Czytalem o tym i pasek sciagania sie vv ogole nie zmienia. Zostaje na 1% przez vviekszosc czasu. Ja zostavvilem na jakis czas, vvrocilem i potem juz mialem sciagniete.

Po ściągnięciu tego pliku, wyskoczyło mnóstwo błędów podczas rozpakowywania, więc i tak grę ściąga od nowa…

Kod juz nie dziala.

Gra nawet nie ma darmowego triala na kilka dni, dobrze ich pojebalo w tej firmie.

Działa, specjalnie aby sprawdzić zostało stworzone nowe konto i wpisany kod, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Nic straconego, jeśli do połowy 2020 się utrzymają, to będzie dobrze…
Kto w 2019 wypuszcza niby AAA mmo na silniku UE3 ? Przecie niejeden mobilniak (na UE4) lepiej wygląda jak ta astelka, a kto mi powie że w dzisiejszych czasach gra [(a w zasadzie uniwersum), która/e nie ma fanbase’u] nie musi wyglądać, byle by miała fabułę… no jest hipokrytą.
Tak UE3 to był strzał w piętę, ta gra na moje oko, to wyjść powinna tak gdzieś końcówką 2012.

Mi działa normalnie :joy:kod jest dalej dostepny

1lajk

To gdzie wy go wpisujecie? Bo mi wyskakuje ze :
“Maximum number of coupons used”, a na liście reedemowanych kuponów mam tylko napisane ze “Event for supporting Korean language in Astellia Global Site” jest reedemowany. Czy to jest ten kod?

Tak

Tak to ten kod masz już aktywny na swoim koncie a informacja oznacza że użyłeś już kodu

przy probie wpisania mam " The format of coupon code is wrong. Please check the coupon and try again.

CLOSE"