Atlantica online europe server

Witam 20 maja, Atlantica online mmorpg turowe walki ala final fantasy nowy serever na steamie. Gra ma już swoje lata ale nadal jest jedno z najlepszych mmo jakie grało się fakt, że jest sporo elementów p2w ale podczas pvp nie maja znaczenia, a jak pozna się tajniki gry to “premke na 30 dni” zdobywa się w ciagu 1 dnia maks kupując ze merchu gdyż wszystkie itemy IM da się sprzedać na merchu . Zapraszam powstanie nowa gildia PVP/ Pve 20 maja start. Posucha straszna jest, w mmo także czas wracać do sprawdzonych rpg, które maja rozwijany ciągle kontent, eventy średnio 2-3 na raz przez cały rok, gdzie zdobywa sie itemy z IM. CRafty, mounty, pvp, dungi, national dungi, zdobywanie miast, możliwość wyboru około 100 rodzajów class postaci.

Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam

1lajk

bump
Jeśli coś nie daje przewagi w pvp/pve to nie jest to p2w :slight_smile:

1lajk

ten serwer nie ma sensu, juz ostatnie otwarcie atlantica global na steam nie mialo sensu, to byl widoczny cash grab, pomimo ze sam tam gralem i sie dobrze bawilem. Ten serwer to bedzie to samo co global na steam, otwarcie, zero wsparcia, milion bugow, zbudowane questy, zero kontaktu z hindusami, item shop jedynie dziala.

2lajki

grałem i nadal gram na globalu , nie wiem o jakim wsparciu piszesz oraz “bugach” wbiłem 182 lvl czyli całkiem spory wydaje mi się, przegranych godzin ( sporą część afk ) mam 2200 troceh ponad , wydałem na gre 45 zł żeby kupić 1 autolota na miesiąc potem wszystko kopowałem już z mercha, skiny, monty, Legendy bronie etc bo w tej grze mega łatwo o kaske w grze bez ( bugów) może rozwiń temat bo czegoś nie zauważyłem grając ogólnie w ta gre 4 lata , która nadal jest rozwijania i patche nadal są bardzo częste. Fakt to nie wow , gdzie wszędzie latają ludzie etc… ale jak ktoś szuka "czegoś " nowego niż 1 klasy , którą wiadomo ,jakie będzie miaął end game itemy oraz jaki biuld oraz wciskanie 1-2-3-4 tu tutaj idealnie odnajdzie coś dla siebie mechanika pvp i możliwości jest ogromna a po 1 roku grania jak w inne rpg nawet nie będziesz miał 1/100 tego co bys chciał… mnie to akurat bawi, i bardziej na to czekałem niz nowe gry , które w tym roku wychodzą bo każda nawet “łał” nie zrobiła na mnie gdyz gram juz ponad 20 lat mmo. ale to tylko moje zdanie, każdy ma prawo do swojego :slight_smile:

ja gram w to od 2008 roku z przerwami, mogles wbic i 200 level i co z tego. Patche w tej grze nie istnieją, od chyba 6 lat jest 0 nowego kontentu, jedynie eventy w kółko takie same od kilku lat powtarzane ciągle tak samo, jedyne co dodają to nowe mounty i decoracje do item shopu za hajs i czasem nowego merca też za hajs który jest praktycznie połączeniem innych merców które już są i jest tak op że musisz go kupić żeby coś w pvp znaczyć na najwyższym poziomie. Jest 0 supportu i kontaktu z developerami, masz błąd jakiś, nie dostałeś itemka który kupiłeś? a chuj to już nie dostaniesz.

1lajk

rozumiem Twoje podejście, to samo masz w wowie po patchu zawsze ktoś jest “pro” i wszyscy nagle go robią twz (50% servera) to samo jest w lolu gdy wychodzi nowe postać i skiny do niego zawsze przez 1 miesiac jest mega a potem nerfy, to samo w docie etc etc każda gra daje to samo czyli pixele na ekranie. Rozumiem świat jest nudny i pełen nudy ale przyznasz , że Atlantica róznie sie od innych mózguzjebnaych gier gdzie klikasz 1-2-3-4 ponieważ PvP nie ogranicza sie do 5 klawiszy tylko wielu możliwości. rodzajów pvp też jest pare, turnieje częste prawda ? gdzie można cos wygrać, system craftu oraz hazardu tez daje satysfakcje i mimo upłuwu cxzasu w grze dalej masz “cel” ponieważ nie masz wszystkiego i nawet nie możesz wejść we wszystkie lokalizacje np 180 czy 190 + czy chociaż dunga 185 lvl. Nie dawno dodali nowe bronie , zbroje pach przyjdzie z Indonezji, ale i tak przeciętny gracz ich nie zobaczy na oczy bo są za słabi. i nie wiem jak z kupowaniem z IM bo kupiłem tylko 1 item tam na początek 1 miesiąca to all, reszte kupowałem z merchantu. Nowe merce, skiny, monty też za pieniądze w grze.
a fakt, wbicia lvl + otwiera nowy kontent może ( to z tego ) apropo wbicia lvl.
Pozdrawiam.

Atlantica jako gra jest świetna, jednak nie opłaca się w to grać przez wydawcę, tu nie ma patchy, tu patche ograniczają się do usunięcia eventu albo dodania nowego mounta do item shopa który jest minimalnie lepszy niż poprzedni najlepszy, i dodanie jego ulepszonej wersji która jest minimalnie lepsza niż tamta dodana. Ot cały patch notes tej gry przez poprzednie kilka lat. 0 nowego kontentu tu jest, nie dodali od chyba 6 lat nic co mógłbyś robić nowego w tej grze, jedynie kilka merców na krzyż i itemki do item shopa nowe + te same eventy w kółko tylko z innym rekolorem mobków. one dropią jakieś gówno itemki które wymieniasz w rzymie na jakieś kolejne gówno itemki. Tak wszystko można kupić za pieniądze w grze, powodzenia z kupnem czegokolwiek na nowym serwerze gdzie p2w typy kupią sobie boxy a market będzie pusty albo z takimi cenami że nie nazbierasz na to przez miesiąc. Już lepiej zagrać na jakimś istniejącym serwie gdzie jest masa gówna z item shopu w markecie i gdzie można jakoś zarobić szybko.

1lajk

Potwierdzam, gra świetna - warto się zainteresować. Raczej młode pokolenie będzie hejtować za grafikę, 10-letnie rozwiązania, grind, możliwość spalenia przedmiotów itp.
Ja jako “stary wyjadacz” bawiłem się świetnie w AO.

1lajk

tak czy tak , warto sprawdzić lub dać szanse chociaż 2-3h , żeby przejść początek gry i zobaczyć z czym to się je :slight_smile: Zapraszam Gildia będzie nazywała się Necropolica nick zapewne Ponurytroll :slight_smile: chyba że ktoś już zabierze hehe…

Pozdrowionka

tak na 100% jeden z tych 50 graczy na serwerze zabierze Ci ten nick :smiley:

z tym akurat się zgodzę , że będzie miało graczy 50 na bank nie , ale te 300 + pewnie, jeżeli wyeliminuje się 99% z ironia oraz ludzi którzy myślą , że w necie moga obrażać każdego tylko dlatego , że siedzą w domu, to zostanie ta garska graczy z którymi chciałbym własnie grać. grałem globalu nawet gram w sumie tylko mniej niż na początku wiem jedno… z kim bym nie rozmawiał każdy odzywa się z kulturą , hi , sir, good day etc etc… w ile grach to jest ? wow . lol. dota ? większość stara się być złośliwa jak Ty, albo są o wiele gorsi używając przekleństw co drugie słowo bo tak zostali wychowani w 21 wieku przez “starszych” , którzy nie mają czasu nawet się nimi zając.
Wole 10 graczy , którzy potrafią się zachować i żeby atmosfera była miła i przyjemna niż 15 milinów z czego większość “kozaczy” w necie.

i moim skromnych zdaniem , niech każdy robi co lubi :slight_smile:
P.S nawet jak będe grał tylko ze swoja lepszą połową w AO to i tak lepiej będę się bawił niż “zmarnowane” 15 lat w wowie z randomami.

Pozdrowionka

trzeba ostrzegać graczy, to jest już standardowa zagrywka od kilku lat, otwarcie nowego serwera/wersji, start od nowa, hype, bedzie git, i zawsze jest ten sam p2w, ten sam boting, ten sam gold selling, i po 3 miesiąsach serwer jest zapominany i już szykują nową wersję. Tak samo było z amazonas, to samo było z wersją eu, to samo, z globalem na steam, teraz kolejna wersja której nikt nie potrzebuje i która jest czystym cash grabem który już widzieliśmy.

Ja bym chciał żeby ta gra zdechła, ktoś ją odkupił, zrobił ją na nowym silniku graficznym, wypierdolił skirmish bo to jest najgorszy shit w tej grze, i wydał jeszcze raz. Niestety ci hindusi będa to jeszcze 20 lat doić od 400 tych samych graczy którzy wydają na każdym nowym serwerze dziesiątki tys dolarów w kółko

W indiach mają treaz gorszy problem niż wydawanie jakieś giereczki niech tym problemem zajmą bo jak tego nie ogarną to witammy takiej czwartej że nawet siedzenie w domu nie pomoże.

oki :slight_smile: uświadomię Cię bo widać , że jesteś młody jeszcze:) Życie jest pay too win . wybierz jeden dowolny przykład i wszystkie są pey to win, nie masz chaty płacisz komuś innemu bo go ma, idziesz do pracy po to żeby zapłacić za bułkę , którą ktoś zrobił i domaga się pieniążków za to :slight_smile: Kto ma pieniążki wygrywaa jeszcze parenaście lat i pewnie będzie żył nawet dwa razy dłużej niż “my” , wracając do gry , ciesz się , że ktoś płaci żeby grać/ wygrać gdyż kto by opłacał server ? Przestań innym zazdrościć tego co mają weż się za 3 etaty w pracy i kup sobie swoje marzenia , własną grę gdzie będziesz wygrywał, pyszne jedzenie, dobry samochód czy nawet żonę. weź się po prostu do pracy wtedy zamiast na dnie mułu, będziesz nad wodą i nie będziesz musiał szukać wymówek dlaczego jesteś “ofiarą” systemu… twz życia pay too win.

oferta dalej aktualna , kto będzie miał ochotę “pobawić się” w cos innego niż 1-2-3-4 makro , zapraszam do wspólnej “zabawy” bo widzę , że nie którzy grę biorą za bardzo do serca , że chcą być kimś nawet w grze… gra to rozrywka szkoda , że tak wiele osób zapomina o tym.

chcialbym pozostawic te bzdury bez komentarza ale nie moge … Ty masz 10 iq czy co? Ty w ogole rozumiesz co ja pisze? Twoje wypowiedzi sa jakby do innych postow, ja mam juz 30 lat na kartku, mam dobra prace, zarabiam dobre pieniadze i potem czytam Twoj post i nie wiem czy mam sie smiac czy plakac ze ktos takie glupoty pisze. Polecam poczytac o czym ja w ogole pisalem wczesniej bo mam wrazenie ze odpowiadasz na jakies posty ze swojej glowy

cały czas mówimy o tym samym , Ty ciągle wszystko sprowadzasz do kasy w tej grze i ilości graczy. pytanie nr 1, co za różnica ile kto wyda kasy w grę ? Każda gra jest pay too win nawet głupi wow gdzie gra się bez celu zdobywając itemy można kupic od kogoś gotowe konto i mieć “wszystko” gra się dla przyjemności prawa ? pytanie nr 2 co za różnica ile graczy jest na serverze jak po paru miesiącach tak samo połączą go z innymi jak w każdej grze gdzie ilość graczy spada, po co Ci ilość skoro grasz z garstką ?. I ostatnie 3. Tak jesteś młody jeszcze i rozumiem ducha szukania gier gdzie “rywalizujesz” z innymi chociaż nigdy Ci się nie uda być na 1 miejscu. Ja pisze ciągle o przyjemności gry , Ty ciągle o kasie, ilościach graczy jak by to miało jakieś znaczenie akurat w tej grze… chociaż nie wiem w jakiej ma. Iść za masą każdy potrafi , myśleć samodzielnie , to mniejszość.

1lajk