AvA (Alliance of Valiant Arms)

ps

cs to gowno

Więcej szacunku dla takiego cs'a.

Tak sie składa że ave mam przegrane co najmniej 1k godzin a w cs 2 razy więcej. CS jest lepszy z 1 prostej przyczyny... jest po prostu 'prosty' bez żadnych udziwnień w porównaniu do avy... co nie zmienia faktu że ava to bardzo dobra gierka.

Chciałbym zachęcić i zaprosić do grania w w/w gierkę gdyż uznałem, że w tym momencie jest znów godna polecenia.
W AvA zacząłem grać kilka lat temu, uważana była wtedy przez graczy za najlepszego darmowego FPS'a. AeriaGames niestety zniszczyła wszystko co dobre. Od czasów AvA próbowałem na prawdę wielu strzelanek, ale ogólnie był to dla mnie gatunek na wymarciu, nie mogłem znaleźć nic dla siebie. Dzisiaj ze znajomym postanowiliśmy spróbować gdyż AvA przeszła w ręce innego wydawcy i.. jak zagrałem pierwszą mapę to aż się miło na sercu zrobiło :) Nowy wydawca powprowadzał już sporo rzeczy, nowy ciekawy tryb bardziej dla zabawy i przede wszystkim zniknęło to przeklęte P2W od Aerii. Na start mamy sporo broni i armorów w sklepie do kupienia wszystko na stałe. Mega grywalna gierka na przyjemnym silniku, jedyny problem to ilość graczy w chwili obecnej co raczej nie dziwi bo to wszystko wina polityki Aerii. Na szczęście dopiero co ruszyła beta, więc powinno stopniowo przybywać graczy. Ja w każdym razie polecam chociaż spróbować bo dobra zabawa gwarantowana ;)

Link do strony głównej: http://ava.enmasse.com/