Awangarda zaprasza w swoje szeregi!

Pytanie, jest możliwość dokupienia slotu na postać? Bo te ograniczenie do dwóch jest trochę irytujące.

Pytanie, jest możliwość dokupienia slotu na postać? Bo te ograniczenie do dwóch jest trochę irytujące.

Samych slotów nie opłaca się, ale warto upolować gdzieś kod do statusu veterana, który daje dodatkowe 8 slotów na postacie + większy bank, no i w gratisie TC na 30dni + inne jakieś mniej ważne bonusy.

Samych slotów nie opłaca się, ale warto upolować gdzieś kod do statusu veterana, który daje dodatkowe 8 slotów na postacie + większy bank, no i w gratisie TC na 30dni + inne jakieś mniej ważne bonusy.

A jak tego veterana zdobyć, co muszę kupić?

A jak tego veterana zdobyć, co muszę kupić?

Musisz poszukać gdzieś na internecie ludzi, którzy sprzedają kod, warto szukać na zagranicznych stronach bo kupisz za max 10 euro a polska cebula na allegro ciśnie po 90złoty za jeden.

Pytanie, jest możliwość dokupienia slotu na postać? Bo te ograniczenie do dwóch jest trochę irytujące.

Tak jest mozliwosc, item shop za 249 monet

Siadlem chwilę w niedzielę dobilem 30lv Valkyria i całkiem zacnie wygląda. Szkoda że tylko kobieta można latać no ale cóż.. Jak odchodzilem gra przechodziła na f2p więc sporo się zmieniło od tej pory hehe szkoda że bamy teraz takie łatwe bynajmniej na początku (tak bilem bamy bez plusowania broni). Jak się wciagne (obecnie staram się rozwiesc z wowem=)) to się do Was odezwę.

Pozdrawiam

Ps. Te Nowe mounty jak samochód policyjny mnie przerażają trochę...

Mam takie może dziwne pytanie, jak wejdę na swoje konto poprzez stronę tera.gameforge.com to pokazuje mi typ konta jako Free User, a jak zaloguję się na https://account.tera-europe.com to typ konta mam jako Standard Edition, co zresztą zmieniło się po wpisaniu klucza o którym pisałem z @Lisek. Tak więc koniec końców nie wiem, czy mam te konto veteran czy nie?

@Edit

Jest możliwość, że uruchomi mi się ono dopiero po skończeniu 3 dniowego tera club lub z jakimś opóźnieniem? Bo wczoraj wpisałem kluczyk który ktoś tu podał, i widzę że uruchomił mi się dziś tera club.

Mam takie może dziwne pytanie, jak wejdę na swoje konto poprzez stronę tera.gameforge.com to pokazuje mi typ konta jako Free User, a jak zaloguję się na https://account.tera-europe.com to typ konta mam jako Standard Edition, co zresztą zmieniło się po wpisaniu klucza o którym pisałem z @Lisek. Tak więc koniec końców nie wiem, czy mam te konto veteran czy nie?

 

@Edit

Jest możliwość, że uruchomi mi się ono dopiero po skończeniu 3 dniowego tera club lub z jakimś opóźnieniem? Bo wczoraj wpisałem kluczyk który ktoś tu podał, i widzę że uruchomił mi się dziś tera club.

Najłatwiej jest sprawdzić czy masz 4 sloty w banku odblokowane i 8 slotów na postacie, TC uruchamia się dopiero po zalogowaniu do gry bądź jak wklepiesz kod do gry, to po ponownym uruchomieniu launchera. :P

Jak z populacją?

Jak z populacją?

Populacja to nadal kwestia dyskusyjna, gracze są ale nie jest ich tak dużo jak kiedyś. EU aktualnie ma się lepiej po ostatnim odpale NA.

populacji praktycznie nie ma jedynie high lvlowcy farmiacuy w kolko 1-2 instancje badzmy szczerzy TERA na EU jest poprostu wymarla status serevrow sa ustawioene od dawen dawna na HIGH i nigdy sie nie zmienija na EU . Ostatnio sciaganle TERE praktycznie wszedzie 0 ludzi. przykre do tego optymalziacja obecna to chyba jakas kpina na EU.

Dobra, siedząc w pracy ogarnąłem czemu nie mam veterana, przez przypadek kluczyk aktywowałem na swoim drugim koncie. Jak myślisz, czy jeśli napiszę do supportu to jest szansa na to że przerzucą mi go na obecne konto?

Dobra, siedząc w pracy ogarnąłem czemu nie mam veterana, przez przypadek kluczyk aktywowałem na swoim drugim koncie. Jak myślisz, czy jeśli napiszę do supportu to jest szansa na to że przerzucą mi go na obecne konto?

Gameforge nie jest tak ugodowy niestety, możesz próbować ale nie nastawiaj się na to. :(

Dobra, nie ważne, poradziłem sobie inaczej. Zmieniłem po prostu maila na nowego (tamten był nieaktywny). Od jutra coś pewnie pogram, tylko nie wiem czy jako lancer, czy jakiś dps, na co macie większe zapotrzebowanie?

Dobra, nie ważne, poradziłem sobie inaczej. Zmieniłem po prostu maila na nowego (tamten był nieaktywny). Od jutra coś pewnie pogram, tylko nie wiem czy jako lancer, czy jakiś dps, na co macie większe zapotrzebowanie?

DPS, tylko byle nie Valkiria(T-T), jak chcesz to będzie można lvlować razem bo mam w planach kolejną postać.

Hmm.. skoro dps, to może sorc albo ninja.

DPS, tylko byle nie Valkiria(T-T), jak chcesz to będzie można lvlować razem bo mam w planach kolejną postać.

Ja gram Valkirią, całkiem przyjemna postać jak się ogarnie

Z dniem dzisiejszym przeszliśmy na stałe na discorda!

Czy rekrutacja dalej jest otwarta?

Niestety nie, gildia się rozpadła. Aktualne polskie gildie, które funkcjonują to Turbo Grzybki i Dark Gate.