Ban w Aionie

mam konto jeszcze z czasów p2p aiona, ale na 100% nikt nie ma żadnego screeny z zakładaniem tego konta :D

Co do ilości weteranów , no to się da sprawdzić jeśli masz ciągle ten sam bank, w historii da się policzyć ile razy płaciło się abonament, jeśli kupowany był u nich na stronie :P

Hej,

Miałem ostatnio ochotę powrócić do Aiona. Ściągnąłem klienta i w radośnie wpisałem login oraz hasło w okienka logowania. Informacja, którą odczytałem zaraz po tym, zaskoczyła mnie ogromnie. Moje konto zostało zbanowane. Poszukałem trochę więcej info i okazało się, że moje konto zostało "BANNED DUE TO SECURITY REASONS". Niby spoko, fajnie, Gównoforge martwi się o moje konto i mi je zablokowali, żeby nikt mi go nie shackował. Myślałem, ze proces odblokowania będzie banalny - jakieś potwierdzenie z maila czy cokolwiek.

Otóż nie.

Jedynym sposobem jest kontakt z supportem. Niby żaden problem - napisałem ticket i czekam na odpowiedź...

... trzeci dzień. Wie ktoś może ile czasu zajmuje tym idiotom odpowiedzenie na prosty ticket? Miał ktoś podobny przypadek?

Nie chcę rezygnować z tego konta, jako że jestem byłym subscriberem, mam tam dożywotniego veterana. Poza tym miałem tam swoje kochane postacie :<

halp