Battlefield czy Call of Duty - Pomoc w wyborze gry

Ja powiem tak... Battlefield 3 lub 4 zdecydowanie lepsze niz Call of Duty. Aczkolwiek... właśnie zamierzam kupić COD'a MW 3 i pograć z kolegą. Zobaczymy może przekona mnie ta gra. Jednak silnik graficzny i możliwości destrukcyjne w BF są dużo lepsze od Cod'a. W dodatku taka masa pojazdów... urozmaica gre :)

Kurde ziom. Bierz Bad Company 2. Nadal jest dużo serwerów i prędko nie znikną.

Gram w to nadal i nie chce mi się go wyłączać, a BF3 znudził mi się po 2 dniach.

Ja mam karte graficzną AMD Radeon tyle wiem dokłaniej musiał bym zobaczyć na kartkę tam mam pełną specyfikację.
No nie wiem ile dla mnie trwa rozgrywka. Nie za ktrótko nie za długo byłe by było dużo zabawy itp. Żeby był dm itp.
Kiedyś zastanawiałem się na Insugurency

Insurgency nie jest gra dynamiczna. Tam sie ginie od 1 strzalu czasem nawet nie bedziesz wiedzial skad dostales :). W BF: BC2 dziwnie wygladaly TDMy, Mi sie wydaje ze latwiej bedzie czekac na Far Cry 4 :). Tylko wazne jest by wiedziec jaka masz grafike dokladnie :)

Więc tak grałem w obie wersje gry tzn. w BF 2/3 i w większość CoD'ów ale to było dawno jakieś rok do pól roku temu i chaiłbym usłyszeć opinie innych ludzi na tematch tych gier. Mam zamiar kupić którąś z nich z tych nowych BF 4 lub CoD:Ghost ewentualnie tego nowego. I tutaj pada pytanie czy na tych parametrach pójdą "JAKO TAKO" bo to żę pójdą to wiem bo Ghost szedł ledwo na mid itp. Ale może teraz naprawili optymalizacje. Ogólnie proszę o opinie ewentualnie innego CIEKAWEGO shootera z mulit pod te parametry:

Win7 64
6 GB RAM
1 GB Grafika
Procesor AMD Phenom X4 3,4GHz