Bax, kim jest?

Pewnie jakiś niewolnik, którego Chmarus trzyma w swojej piwnicy.

Chcę poznać mroczny sekret mmoplaya.

Już kupiłem spam bota na allegro, zaraz go ustawie by spamował Chmarusowi PW, niedługo otrzymamy odpowiedź, spoko.

Bax to taki królik

A skąd wiemy że ten nick to nie ba10 X=10 Rzymski zapis

A gdy weźmiemy zastąpimy 1=i a 0=o to wyjdzie baio a gdy ułożymy wyrazy z każdej litery znajdującej się w tym wyrazie to wyjdzie Binladen Atakuje Igrzyska Olimpijskie

A skąd wiemy że ten nick to nie ba10 X=10 Rzymski zapis A gdy weźmiemy zastąpimy 1=i a 0=o to wyjdzie baio a gdy ułożymy wyrazy z każdej litery znajdującej się w tym wyrazie to wyjdzie Binladen Atakuje Igrzyska Olimpijskie

Zwróć uwagę że Bax rymuje się z relax i elektrofax, czyżby to miało jakiś związek ze śmiercią Michaela Jacksona? Powoli wszystko układa się w jedną całość.

A może Bax to inaczej Backstreet Boys i planują trasę koncertową po Polsce??

A może bax to tajne konto guru??

"Lubię to" samo by się nie zrobiło :I

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

Bardzo ciekawy temat, będę go obserwował.

Jeżeli chodzi o tego królika to jest wielki błąd. Ponieważ w Polskiej wersji pisze się BAKS a w angielskiej BUGS.

Podczas oglądania/czytania tego tematu polecam słuchać tej pioseneczki:

https://www.youtube.com/watch?v=HRA20typpUA

Każda litera ma przypisaną wartość liczbową: B-2, A-1, X-24; razem 27

Co znaczy 27?

27 jest wibracją Wielkiej Mocy Duchowej. Pojawia się u osób, które mają za sobą życie ascetyczne. Często poprzednie inkarnacje, w których istota posiadająca podwibrację 27 żyła na terenie dzisiejszej Mongolii, Mandżurii, Indii, Tybety, Chin północnych lub wschodnio południowej Syberii.

Jest to bardzo wielka moc duchowa. Radzę się w takie sprawy nie mieszać.

Bax to odrotnie xab. Xab po hmongu znaczy pomiarowe.

Teraz sprawdziłem.

Bax z Azerskiego znaczy patrzeć.

Jak każdy zauważył BAX ma rangę "przyjaciel", a więc jest "przyjacielem" Chmarusa ...

Ranga przyjaciel jest dla osób, które były modem, albo administratorem, ale zostały wywalone, lub zrezygnowały z pełnienia tej funkcji.

Bax jest białkiem :I

Nie wiem, jak mogliście na to nie wpaść:

Bax składa się z 3 liter

Half-life 3 confirmed

Bardzo proszę o najnowsze informacje w sprawie Baxa. Najlepiej na żywo w moim smartfonie.

5124fe603c71a_k27.jpg?1400638378

gdzie jest Bax? Kto to jest? Odpowiadać!

Ale mam beke czytajac wasze posty xD

Teraz sprawdziłem.Bax z Azerskiego znaczy patrzeć.

Ja podszedłem do sprawy trochę inaczej najpierw przetłumaczyłem BAX na chiński(tradycyjny) "視圖" a potem przetłumaczyłem "視圖" na polski i wyszło "mi 图" a potem okazało się ,że 图 oznacza mapę w języku japońskim więc dochodzę do wniosku, że to jest jakaś grubsza sprawa.

Up^, ahhahaha, leje!

Wpiszcie bax w google grafika... :3