BDO moje pytania? PLS odpowiedz

Co do petów z marketu - zobacz kiedy jaki pet został ostatnio sprzedany. Dziś Brown hawk/Fox Desert/Owl - tak na szybko patrzyłem. A czy kupisz? To loteria i tyle. Trzeba być cierpliwym.

O to tak można sprawdzić co się ostatnio sprzedało :o
Spróbuje podpytać u mnie może mi powiedzą jak to sprawdzać!
Dobra znalazłem! Dzięki przydatne info.

Sprawdza się też klasyczna “zamiana miejscami”. Wyobraź sobie że jesteś na miejscu sprzedającego. Zerknij do Item Shopu… szybko zauważysz że pety są posegregowane “tierami”. Potem zerknij na marketplace… zauważysz że też są “tiery” cenowe. I po prostu trzeba chwilę czasu spędzić i zobaczyć co się najbardziej opłaca sprzedać, wtedy na to dajesz preorder :stuck_out_tongue:.

Warto też dodać że często dają jakieś promocje, czy to na outfity czy to na pety. Wiadomo - coś kosztuje 3000 pereł, na rynku kosztuje 300kk, jest promocja i kosztuje 2000 pereł… ale cena na rynku jest taka sama. Ja tak raz kupiłem chyba z 16 bałwanków bo była promocja i skapnąłem się w przeciągu pierwszej godziny od update’a, po za moimi było jeszcze może z 10 preorderów… idzie się nieźle “obłowić” tym sposobem :smiley:

Znajdź sobie Gildię z discordem i tam się wypytaj zazwyczaj na discordzie jest dział poradników.

Z takim AP i DP to nie ma sensu grindowania dla kasy na takich miejscach. Dużo by pisać, ja już dałem sobie siana z tym emulatorem enchantu, powiem Ci tyle, że po wprowadzeniu nowego marketu to na nim robisz najlepszy hajs. Grind to dla expa się robi. Btw. Value pack, strój do nurkowania, pet jeżyk i namiot nic wiecej nie potrzebujesz w tej grze.

Co shai ma że jest tak brana do life skilli?

Shai dostaje wyższe bazowe poziomy gatheringu i bodajże processingu. Koniec końców nie ma to znaczenia bo przy wymaxowaniu life skilli będzie na identycznym poziomie co reszta postaci… ale jak ktoś nie pracował nad life skillami to lepiej zacząć od shai, darmowe poziomy = szybsze dobicie maxa = większy zarobek mniejszym kosztem :stuck_out_tongue:

Shai startuje w Alchemii i Gatheringu od poziomu Professional. Ma także pasywnie zwiększony % expa do tych life skilli.
Ludzie biorą Shai pod life skille głównie ze względu na dość spory pasywny udźwig, który zwiększa się co lvl.

czyli na 61 levelu będzie mieć udźwig taki jak na norlmanej postaci dał bym 200 zł za udźwig dobrze to rozumie a dzięki za odpowiedź.

Obecnie moja Shai bez itemów z aktywnym VP ma 1248LT (60lvl). Guardianka na 62lvl ma 858LT ( aktywny VP + 50LT za Loyalty) - jak widać jest dość duża różnica udźwigu.

dzięki wszystkim za odpowiedzi.

o co chodzi tym drugim typem awekenigu mistic albo mystic po co to jest do czego jak silne to może być czym mam sprzedawać tego dandetiona na tri bo ten aweking okaże się lepszy.