Black Desert - Gildia Spectrum (Rekrutacja)

Jesteśmy nową gildią składającą się z kilkunastu doświadczonych graczy służących pomocą. Obecny skład w większości zna się z rzeczywistości co sprawia, że dobrze się dogadujemy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś został jednym z nas.

Każdy członek naszej gildii może liczyć na pełne wsparcie z naszej strony pod każdym względem, czy to pod względem informacji na temat gry czy pomocy w grze w inny sposób.
Oferujemy również maksymalne wynagrodzenia jakie będzie odpowiadało danemu poziomowi gildii wynagradzając każdemu poświęcony czas w rozwój, bez skąpstwa i owijania w bawełnę - tworzymy gildię na jasnych zasadach.
Jesteśmy uczciwi, pomocni. wyrozumiali, a przede wszystkim jesteśmy sobą. U nas nie spotkasz się z rygorystycznymi wytycznymi za nieprzestrzeganie, których zostaniesz wydalony. Nie nic z tych rzeczy, u nas możesz być sobą i czuć się bezpiecznie w miłym towarzystwie.

Być może nie powalamy (jeszcze) ilością, ale za to jakością odstajemy bardzo wysoko. Ludzie nieskłonni do dramatyzmu, dojrzali z poczuciem humoru oferujący pełne wsparcie.
Więcej przydatnych informacji o naszej gildii znajdziecie na plakacie oraz gildiowym discordzie podczas luźnej rozmowy. :slight_smile:


Serdecznie zapraszamyGUILD%20INTRODUCTION%20z

[PLATFORMA PC]

Druga nowa Gildia SPECTRUM v2 (PVE)

(Rekrutacja otwarta! - no limit!

Główna Gildia SPECTRUM (PVE/PVP)

(Rekrutacja otwarta! - 500GS+ )

Oferujemy:

✓ maksymalny Daily Pay jaki będzie odpowiadał możliwościom Gildii i zaangażowaniu gracza,

✓ możliwość dołączenia do Głównego Segmentu Gildii SPECTRUM po uzyskaniu 500GS+ ,

✓ regularne wyprawy na Vell Boss na dwie Gildie z najlepszymi Kapitanami,

✓ każdy członek naszej Gildii może liczyć na pełne wsparcie!

✓ dojrzałe towarzystwo z poczuciem humoru,

✓ bezpieczne wakacje pod palmami

✓ możliwości awansu,

✓ wszystkie buffy.

Dodatkowo dla chętnych:

✓ dodatkowa forma rozrywki w postaci Node War dwa razy w tygodniu,

✓ treningi na Battle Arena lub Arena of Arsha przynajmniej raz w tygodniu,

✓ wspólne wypady, grindowanie i rozwój np. Miru ,

✓ gildyjny event w sobotę i wiele innych atrakcji.

Wkrótce:

✓ w niedalekiej przyszłości dodatkowa forma rozrywki na Altar of Blood.

Jesteś nowy, szukasz gildii? Wpadaj do nas!

Nie ważne jaki masz lvl i ile potrafisz, wszystkiego Cię nauczymy!

Brak rygorystycznych wymagań

Jesteśmy uczciwi, pomocni. wyrozumiali, a przede wszystkim jesteśmy sobą! Naszym celem jest dobra zabawa!

Jeżeli nie masz mikrofonu, nie zrażaj się

Z szacunku do czasu wolnego graczy, Discord głosowy nie jest i nie będzie obowiązkowy.

Więcej przydatnych informacji o nas:

https://discord.gg/N8YDRM8

https://drive.google.com/file/d/1xfdOxSqxu7_9MV_xIc_m0mH4pbdpxYY_/view?usp=sharing

Serdecznie zapraszamy!

Już nie mam 500 gs miałem prawie 600 ale wróciłem do life skilli i sprzedałem wszystko. Nie gram pvp czyli do waszej drugiej guild można dojść? A tak wogóle to po co dwie? Czy już macie pierwszą full?