Black Desert JP - Gracze

zabujca405 każda klasa jest postawiona na DPS ponieważ nie będzie żadnej klasy leczącej/buffującej :P

Haha, no to w takim razie muszę obadać skillsety postaci :D

Xd nawet nie sądziłem że tyle osób będzie chciało grać ^^

Od poziomu aktualnych gier MMO mozna sie obrzygac... Dlatego uciekam do krzaczkolandii :D Tam wciaz jest nadzieja na prawilny grind.

Siemka byłbym zainteresowany tylko:

- jest jakieś tłumaczenie czy tylko krzaczki?

- ile będzie około pingu?

Jest pełne tłumaczenie angielskie, plus prawie skończone podstawowe polskie (główne okna, polecenia, tipy) (aleśmy polecieli ludziska :D)

Ping będzie w granicach 300~400, ale według graczy wersji Koreańskiej nie jest to problem, występują jedynie sporadyczne cofki.

o której start?

Pisze w 1 poscie - 8 Maja Piątek 2:00 rano czasu polskiego czyli za 4 godziny 30 minut ;)

Będę czekał do 2 żeby się zalogować bo potem mogą serwery paść i będzie koniec grania.

@edit

Albo będą takie kolejki jak w ArcheAge na starcie.

Jesne ze tak

Nick:Mandaczi

Klasa:Zobaczymy jeszcze

@Darek94PL - nikt Ci nie każe czekać na start. Zawsze możesz wstać jutro rano albo dopiero po południu dołączyć. Nie widzę problemu?

Sądząc po tym jak łatwo było się dostać na wersję japońską mam pewne obawy na temat właśnie tego czy będę mógł rano lub po południu zalogować się do gry. Pewnie multum ludzi będzie chciało zagrać w wersję JP z wielu krajów, a serwery mogą nie być na to przygotowane.

Tak jest z każdym hype'owanym mmorpg'kiem ;) Życie :P

Oj ja już się nie mogę doczekać. :D

Tylko, że niestety nie mam możliwości grania od 2, dopiero w piątek po południu. :P

So, widzimy się w grze. ^^

Dodałem glosowanie na który serwer idziemy ;)

Chociaż pewnie spora część graczy już wybrała sobie serwer i nabija LVL'e :P

Zważywszy że lvl 50 bije się 1 dzień to wielka strata po wybraniu nie tego serwera

1 dzień? Ty chory jesteś?

??? grałeś że mnie obrażasz ????

~ Ogłoszenie Parafialne ~

DeSkA mówi :

"Jest zrobiona juz gildia, pisac PW do " Deska " chanel 1 serwer: Velencia"

Jest juz gildia, zapraszam na ts3 mmorpg po intrukcje jak dolaczyc