BLACK DESERT [KR] - Rekrutacja

Czy na badacza muszą być spełnione dosłownie WSZYSTKIE wymagania?W moim przypadku nie pasuje telefon ( Windows Phone ) oraz RAM ( 4 ). Te 10$ można zapłacić PSC, czy czy tylko przelew?

Gra się potrafi rozepchać na ponad 3.4 GB w ramie więc czarno to widzę.

Spoko poprostu myslalem ze nastawiacie sie na "pro" serweru KR Tak wynikalo z postu . W taki razie powodzenia

Podziękował Tobie również :)

Jak ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem.

Ignoruje jednak treści służące jedynie do przedłużenia swojego E-Penisa.

Zgadza się Proszę Pana. Nikt nie ma zamiaru grać w to na serverze Koreańskim. Gramy tam tylko po to by wypracować metody szybkiego lvlowania oraz szybkiego wzbogacania się. Docelowo Będziemy grać na serverze Rosyjskim bądź Europejskim . Korea to jedynie plac do ćwiczeń. Czas pozostały do premiery w RU czy EU wykorzystany zostanie by się zgrać. Temu takie wymagania , gdyż chcemy z tymi osobami zagrać na EU.

Juz Ci odpowiadam - wzbogacenie sie > fishing + łódka + polowanie na wieloryby

Szybkie lvlowanie - na black-desert..com masz mapke ze spotami mobow do grindu

BTW czy to nie Ty ostatnio od Xenona chciałeś konto do BlackDesert KR? Tyle ze on mial zablokowanego I-Pina bo stworzył juz max ilosc kont?

Oferta ciągle aktualna. Gra obecnie 7 osób.

pograłbym ale miałbym ping 1000 i procek stary amd phenom x4 955BE ;)

Tutaj widać, że mamy z ogarnietym "badaczem" przesłanie jego jest jedno, nie chce biedaków cebulaków a wiadomo skąd oni najczęściej pochodzą, masz u mnie propsiki badaczu.

To jest bardzo smutne ale prawda jest taka, ze jak wezmiesz z racji bogactwa narodow przecietnego brytyjczyka, niemca, francuza, holendra itd. to rzadko kiedy znajdziesz u GRACZA cos ponizej i5, 8gb ramu i np. radeona r270/280

W polsce ludzie zarabiaja mniej i nie kazdego stac na zakup maszyny za 3000, a ta gra na eu rynek trafi w 2016/7 wiec wymagania sa rozsadne, tyle ze nie koniecznie na polska kieszen.

Duza czesc tego forum siedzi nadal na core2duo/core2quad/phenomach i ddr2/3 (4-6gb ramu), a ta gra wymaga nowego piecyka wiec w pelni go rozumiem.

Przepraszam za brak Polskich znakow.

p.s

Ujmujac w ten sposob sprawe Autor zaoszczedzil sobie i innym straty czasu i pieniedzy na subskrypcje wiec nie wiem czemu na niego leci taki hejt, On sam gra na maszynie ktorej nie ma 80% uzytkownikow tego forum a i tak na maxed-out grac nie moze.

Trochę muszę naprostować :

Gra na Low pójdzie na wszystkim .
Jednak na KR dochodzi do tego ~ 300 Pingu co powoduje czasem irytujące ściny. Duet Ściny + Zamulanie PC = Frustracja i Umieranie na spotach.

Śmierć = Szansa na drop itema z inventory + strata 2% expa na 50+ (100 mobów na 1% po 50)

Gracze ciągle poszukiwani , puki co miejsc wolnych 3.

Tak patrzę na pierwszy post i nawet gdybym chciał to bym z wami nie pograł. Nie mam dwóch monitorów, proc tylko i7 4770K i karta gtx 780.

Tak patrzę na pierwszy post i nawet gdybym chciał to bym z wami nie pograł. Nie mam dwóch monitorów, proc tylko i7 4770K i karta gtx 780.

To są wymagania na Oficera , nie na zwykłego gracza xD. Nadajesz się na Badacza :>

Gracie dalej jeszcze?
Bo powróciłem z ekipą i pomagamy Lokiemu z ENG patchem w oczekiwaniu na Bless Online więc spędzam trochę czasu w grze
Dobrze się składa bo wyszła dziś nowa klasa :)

@Edit

BTW dziś looki udostępni patcha w którym 90% gry jest już w języku angielskim. :)

Poniżej mały trailer tłumaczenia.

Na i5 3570k, 16gb ram Geil 1866mhz i asusie hd7850 2gb pogram na srednich 60fpsach na mass pvp?

@up tak ze spokojem.

Ja mam wszystko na maxa i mi skacze z 27-40 zależy co robię.Na średnic norma 60

0zWaxm.jpg

Skoro gra jest przetłumaczona w większej ilości to chętnie wrócę :)

@up tak ze spokojem.Ja mam wszystko na maxa i mi skacze z 27-40 zależy co robię.Na średnic norma 60

A jakim sprzetem dysponujesz?

Moze dalbys namiar na zangielszczenie?😊

@up OK

Masz tutaj http://black-desert.com/forums/index.php/Thread/3245-English-Patch/

A mój komp to 32 gb ddr3 2 karty graficzne Radeona R280x

procek i7 4790

Pozdrawiam

Odsyłam do mojego tematu:

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/72228-black-desert-kr-info/?p=555162

Poszukujemy entuzjastów MMO do ogarniania gry Black Desert na serverze koreańskim.

Porządne Role :

- Badacz

Opis : Osoba zajmująca się odkrywaniem tajników gry.

Wymagania:

Wiek 17+

Ogar

Sprzęt :

Telefon Nowej generacji z systemem Android.

Dobrej jakości monitor

PC pozwalający uruchomić grę na Średnich detalach :

CPU: ~ i5 2500k / AMD 8350 (Najmniej ważne)

RAM: 6GB +

GPU : ~ GTX 660Ti / R9 270 /

- Dowódca

Opis : Kierowanie zasobami ludzkimi , Likwidacja przeciwników na polu walki.

Wymagania:

Przyzwoity Angielski

Wiek 20+

Zacięcie do PvP

Mile widziane:

Podzielność uwagi

Charyzma

Tryb Nolife

Sprzęt :

Dwa Monitory Full HD

Klawiatura bądź myszka z dodatkowymi klawiszami i funkcją macro.

PC pozwalający uruchomić grę na Wysokich/Ultra :

CPU : i5 4690k / i7 4790k (Nie AMD)

RAM : 8GB +

GPU : GTX 970 / Radeon 290X lub lepsza

DYSK SSD

Dobrej jakości Mikrofon

Internet UP 5+ / DOWN 15+

Zainteresowanych zapraszam na :

GG: 6604895

E-M@il : diviumfuror@gmail.com

TS3 : 185.5.97.93

Koszt Konta : 10$

Dziękuje i pozdrawiam.