Black desert - mocne konto z większoscią postaci 56+

Witam
rozważam sprzedaż/wymianę swojego konta w black desert na inne dobrodziejstwa :stuck_out_tongue:

Main- Berserker 61lvl - Black star III, Dandelion IV , Kutum IV, Full ultimate Akum III, Ogre Ring III, Orkinards belt III, Crescent ring II, Captoia Ring, Grana Oath Earning x1, Tungrad Earning III . Postać ma ogromną ilość SP przez co lepiej sobie radzi od reszty w PVP 1vs1.
Sailing: Skilled, trading: pro 6, processing: artisian 2, fishing pro 7 + balenos +10 do auto fishingu.
Valkyrie 58
Ninja - 60
Shai - 58 . +15 Liverto i jakis zielony offhand +15.
DK- 57 (ok 80% do 58)
Kunoichi- 57
Musa-56
Tamer 50
Archer-56

Kostiumy
Berserker- Gotha Rensa, Tantu, Gladiator::
Musa- Western Frontier ::
Ninja- Narusawa
Kunoichi- Ayo

Pety
Kuku Tier 3 ( 2 kuku t1 ), Jeż(T2), Fretka, Owieczka, Kruk (T1), Smoczek <3
koń T7 z Instant accel i instant accel SS, Epheria z EQ +5 działa niebieskie chyba +6, Frigate z EQ +6, 2X maid
Ogromne imperium roboli nastawione na robienie skrzynek z metali w tym kilkadziesiąt tysięcy stopów do przetworzenia w altinovie do przewózki do portu Ratt.

a i z 40x scroll EXP/Skill 530%
bartali log nie był robiony więc still 100FS czeka

Z ciekawości co byście zaoferowali? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja mogę zaoferować 200zł, miałem podobne konto to oddałem za free ale trochę żałuje :smiley:

Podobne? Z black starem?Nie? Więc Coś nie bardzo :blush:

Tak, tet blackstar, tet dande, tri kutum, to ogre, 2x tet forest ronaros I cała bossówka na duo (była rolka na tet) no i earringi tri I tet z misji za zabijanie szkieletów:)

To co tak? Oddałeś konto i znowu chcesz wrócić do gry mimo że je dosłownie przed chwilą oddałeś? :stuck_out_tongue:

200zł mu oferujesz ?? na innej stronce do handlu (amerykańskiej) sprzedałem gorsze konto od tego za 350

Konto na dzień dzisiejszy warte 1600 zł

jak osoba dająca 200 zł trochę popłynęła tak Ty znów popuściłeś wodze fantazji z grubym przegięciem wartości :smiley:

około ~400 zł jesteś w stanie za nie wziąć, ale bez podanie konkretnej ilości SP ciężko cokolwiek mówić. Ringów generalnie nie masz, earringi nie istnieją, boss gear brak, a blackstar na III to troche overkill na to eq :smiley: Inne postacie są nic nie warte z obecnym systemem lvlowania :smiley: Pety wymagają upgrade’u, a costumy to głównie cronstone :smiley: No i niestety t7 horse to tak słabo :wink:
Więcej niż 400 nie oczekuj :stuck_out_tongue:

Ja wiem, Ja wiem - kwota jednak jest troszke wyższa bo 200-300 ale euro (serio!) ^^ Nie mówie że tyle oczekuje bo w polsce tyle nie zarabiamy by móc sobie pozwolić na taki wydatek i to rozumiem ale wystarczy posprawdzać stronki przeznaczone do sprzedaży kont bdo

Jednak black star to zajebista opcja tak czy inaczej :stuck_out_tongue_winking_eye:
Boss gear jako armor jest rly zbędny. - tak z własnego doświadczenia w PVP.

Na berku SP jest wystarczająco do najważniejszych skilli.

Btw niedługo bedą wprowadzać nowy typ skilli bazujący na pre-awakeningu tak by ludzie którzy lubią pre-awa mogli na nim siedzieć bez potrzeby przełączania na awa<3

Konto zwiększyło sie o:
Griphon Helmet IV + kamienie za 75mln(sztuka) z drieghanu set 4 na hełmie + buty .
Red Dragon pet
Tungrad Earning III

Crap konto tylko blackstar coś warty. 200 złoty to i tak dużo. Na Players auction pełno takich kont. Jak chcesz sprzedać konto teraz to min full TET equ i full tri bizu, a i tak będzie trudno.

Jak coś podajesz to daj linki :stuck_out_tongue:
Kumpel za podobne wziął 500 euro a ja jak wspomniałem ogarniam Polska to nie Anglia nie chce niewiadomo czego ;; to tylko gra i tak ją traktuje.

Konto jest tyle warte ile ktoś jest w stanie za nie dać… to jedyna sluszna odpowiedz wartości konta.

Moze i masz rację. Widać kolega miał szczęście. Tak czy siak powodzenia.

Wiem że oferuje mało, ale jeśli ktoś już serio nie chce grać i nawet już nie zagra to chociaż minimalna cena jest spoko, przykład? oddałem gw2 ze wszystkimi dodatkami i wykoksaną postacią za 60zł by kupić kostiumy do Path of Exile :smiley:

Zimek, takie konto robisz w miesiąc grania po 8 godzin dziennie, max 170zł za to coś. Zrób full TET z TRI ACC (soft cap gear) z 62LV to pójdzie za 200-300 euro na innej stronie.
Nie masz TENTA, nie ma 5x T3 pety,
ile maido?
ile postać do lifeskilli ma poziomów? Jest chociaż to minimum Master na 3-4 lifeskillach?

600m w storage? Siedząc afk na drzewach ostatnio dostawałeś 500m, teraz 3bil to zwykłe kieszonkowe.

1-49 robisz w ~ 46minut
49-55 robisz w godzine
55- 56 robisz w godzine i 20-30 minut

Zdefiniuj “ogromną ilość SP” bo zerker to musi mieć 2100 minimum do grindu. do PVP preferowalne 2400.

Jeśli powyższe warunki się spełniają możesz nazwać konto “mocnym”

A i jeszcze sprzedajesz wraz z mailem rozumiem? Bo jak nie to powodzenia dla kupującego…

maila można zmienić choć w BDO jest to dość wymagający proces w którym potrzebne jest zdjęcie dowodu osobistego na tle otwartego ticketu o zmianę maila :wink:

Ostatnio sprzedałem konto i wiem mniej więcej jakie ceny, zagraniczne strony czy nie, jak tu piszą, więcej niż 300zł mało kto da. Z isu można powiedzieć, że nic nie masz, eq słabe, jak nie masz powyżej 540gs którego teraz robi się w 2miechy to nie ma co gadać.

Mozna wiedzieć na jakiej stronie, bo kurde szukam jakieś zagranicznej, gdzie są konta do gier

kurde żałuje, że mam konto na steam ;d pytanie mam bo chce zakupic nowe konto i jest możliwość zalogowania sie na steam jakoś ? bo kurde jest tak, że automatycznie konto steam się łączy, a nie chce nowego klienta sciągać