Black Desert , Nowy gracz

Teoretycznie - tak. Praktycznie - powodzenia.

Podepnę się do tematu. Mam dylemat. Znudzony swoją Wiedźmą nie mogę się zdecydować Valkiria czy Dark Knight.

@Arnett Mam DK, kupiony najnowszy kostium z marketplace. Wygearowałem, pograłem, fajnie się grało, fajny dmg. Po dłuższej grze wróciłem do swojej Maehwy. Na początku wszystko fajnie ale potem tak jakoś odechciewa mi się nią grać. Może to nie mój styl albo postać jest najzwyczajniej w świecie nudna. Przyjemniej mi się grało Wiz/Witch. Co do VK to się nie wypowiem bo najzwyczajniej w świecie nią nigdy nie grałem, dopiero planuję ją wylevelować - ale kiedy? Nie wiem.

Z czego wiem to @Dreedzik levelował swoją DK więc może coś od siebie dorzucić.

Ogólnie to polecam obie wbić na ten 56 bo to zawsze dodatkowy fame co przekłada się na większą dzienną wypłatę.

Co do DK to nie będę najlepszym źródłem ponieważ postać nie przypadła mi do gustu... nie mówię, że jest zła itd.. ale nie kręci mnie żaden jej aspekt.. jedyne czego zazdroszczę to praktycznie mobilności... gdyby moja Witch się tak ruszała ;]

Przeprosiłem 3 dni temu DK i... jednak się do niej przekonałem. No nic teraz pozostaje odrzucić baehwę w kąt i mainować DK. :D

Siemka , planuje zacząć grac w black deserta. Ale zupełnie nie wiem jak zacząć. Jaka klase wybrać , gdzie grindowac , jakie robic questy, jak ogolnie dobrze zacząć. Proszę o jakies porady. dziekuje i pozdrawiam.

I czy jest p2w lub co kupic.