Black Desert RU - Maj 2015

Co do tego pecha przy podbijaniu to płakałem :x Ale następna próba dała sukces na +13 :)

a info jak nie bylo tak nie ma...

Był stream, były informacje na stronie/forum i filmiki. Jak ktoś przespał to nie moja wina.

Myślicie że w Black Desert PK, PvP jest w klasycznej formie?
Nic bardziej mylnego!

W Black Desert możemy zabijać graczy nie schodząc z Konia :)

Piękne, bardzo płynne...swoją drogą tylko ja miałem takie wrażenie podczas gry, że nie ma ona zupełnie żadnego klimatu i jest single player ? :wacko:

Na początku się głównie grinduje samemu, dopiero potem jest wspólne polowania na wieloryby królewskie, wojny siege , pk, batlegroundy , instancje zostały dodane , word bossy , karawany, handel itd.

Taka specyfika tej gry. PVE jest solo a PVP się walczy klanowo.

Witam

Ponieważ w maju mamy dostać pierwszą CBT Black Desert RU, warto zacząć się przygotowywać do tego eventu.

Ponieważ na tym forum jest wielu użytkowników oraz grupy które grały lub grają dalej w wersję KR , uważam iż warto zacząć tworzyć ekipę do CBT1 Black Desert RU.

Z tego co widziałem tylko jedna gildia ma aktywną sekcję Black Desert > IX Kohorta , hyba że gdzieś coś nie znalazłem.

Na dniach zacznę dodawać poradniki do Black Desert aby zaznajomić użytkowników którzy nie grali w Black Desert , co ,gdzie i jak. Jednak w wersji RU mają być zmiany w systemie Open PvP i crfcie, jednak zobaczymy co wymyślą:

Kolejność Poradników jaką będę dodawał poniżej:

1. Podstawowe informacje o grze

2. Housing System

3. Craft

3a. Podstawy

3b. Pracownicy

3c. Weapon / Armor

3d. Pozostałe informacje

4.) Fishing

5.) Karawany

6.) Horse System

6a. Podstawy

6b. Łapanie Dzikich Koni

6c. Breeding System ( Krzyżowanie Koni Samców i Samice )

7.) Zarabianie Pieniążków

7a. Fishing

7b. Carriage

7c. Stable

TBA