Błąd maestro

Witaj,

Kiedyś mój znajomy miał identyczny problem ,a wina leżała po 1 z tych stron.

Spróbuj wyłączy Windows Defender lub Firewalle tylko nie tak ,że wchodzisz w panel sterowania bo to nie pomoże zbytnio.

Start --> Uruchom --> Regedit i tam wyłącz.

Powodzenia

Pamiętam że ten sam błąd miałem jakieś miesiąc dwa temu siedziałem 2 dni jak to zrobić, nic nie pomagało, wyłączenie defendera, firewalla, reinstall gry, zrobiłem chyba wszystko co się dało, a ten śmiesznie głupi błąd naprawił się sam po 4 dniach. Samo się zjebało i samo się naprawiło.

Skoro sam spieprzyłeś windoze i gre to nie dziw się że proponuje ci najprostszą metodę naprawy....

Jeżeli wiesz co to przywracanie systemu spróbuj wykonać taki - może akurat windows zapamiętał jakiś punkt przed błędem i spróbuj go przywrócić.

Wyczytałem od jakiegoś gośćia z forum lola że jest to problem który występuję po każdym drobnym patchu dla ludzi którzy mają AVASTA. Tutaj proponowałbym usunięcie go z dysku i ze wszystkich zakątków pc(dane aplikacji etc) - jeżeli ma ktoś oczywiście AVASTA

Spróbuj otworzyć lola jako administrator

U innych zaś działa zwykły reset pc.

U jeszcze innych wyłączenie/włączenie zapory

Ciekawy poradnik dotyczący tego błędu i sposoby rozwiązania go: http://eune.leagueof...ad.php?t=383452

Tutaj inny sposób random użytkownika, któremu też pomógł: http://eune.leagueof...ad.php?t=321142

Jeszcze inny sposób tym razem z innego forum:

Please try the following and see if it may help you on your issue:

1. Temporarily Disable/Make exceptions in your Anti-virus/Anti-spyware software

2. Temporarily Disable/Make exceptions in your Firewall

3. Disable process protection software.

4. Make sure you're running software in Administrative Mode/With admin priviledges

5. In Windows Vista/Windows 7, double check your Account Controls

6. Reset your Internet Explorer Settings and make sure you have not disabled scripting options

7. Double check this article http://support.leagueoflegends.com/e...ation#overview

To fakt czasem przywracanie systemu pomaga w takich lub podobnych sprawach. Myślę , że po tym powinno Ci wszystko dobrze śmigać ;d

Albo pozostanie mi tak jak ostatnim razem, czekać az sam się naprawi. Wszystkie te metody juz dawno wykonałem poza przywróceniem systemu gdyż nie mam utworzonego punktu przywracania systemu. No i się samo naprawiło

Mam dosłownie identyczny problem co kolega. Gdy uruchamiam przeglądarkę (chrome) to przez jakieś 5 sekund mam tylko białe tło po czym się normalnie ładuję i śmiga. I od tego momentu zacząłem mieć problemy z LOLem, grałem rano kilka rankedów z kolegą i teraz jeszcze przed snem chciałem zagrać i d*pa Błąd maestro. Kalach od jakiego dostawcy masz internet?

Neostrada, mam tak samo jak Ty.

Sprobujcie zupdatowac internet explorer :) kolega mial tak samo i to mu pomoglo. Wiem ze to wydaje sie glupie ale lol wymaga najnowszego IE.

jak to scierwo zupdatowac??

Ja przeskanowałem kompa znalazło jednego trojana skasowalo go, rano odpalam lola i smiga.

sprobuje tez.

Własnie chciałem zagrać w lola a tu błąd maestro. Wyłączyłem firewalla wszystko anty virusa i nadal mam zresetowałem komputer nic nie dało. Pomoże ktoś z tym błędem ?